Produkto aprašymas

Mėgaukitės ką tik išskalbto drabužio pojūčiu, nenaudodami visų skalbimo ciklų po kiekvieno dėvėjimo. Unikalus švelnių garų ir mūsų „Steam Fragrance“ derinys padeda išlaikyti Jūsų drabužius puikios išvaizdos ir skaniai kvepiančius – viskas tik per 15 minučių. Naudokite kartu su sistema „FreshScent“ „Electrolux“ skalbyklėse „PerfectCare“.

*Tikroji produkto išvaizda gali skirtis nuo esančios nuotraukose ir vaizdo įrašuose.

Pagrindiniai privalumai

Gaiva su kvapu

Mūsų rūpestingai parinktas kvapas yra gaivių citrusinių natų ir švelnių gėlių tonų derinys – Jūsų drabužiai gaiviai kvepės ir bus švarūs.

Ilgiau dėvimi drabužiai naudojant mažiau skalbimo ciklų

Jūsų drabužiai ilgiau atrodys kaip nauji atnaujinant juos garais, o ne vykdant visus skalbimo ciklus. Jūs taip pat galite saugiai naudoti sistemos „FreshScent“ programas ploniems audiniams, pavyzdžiui, kašmyrui.

*Atgaivinkite drabužius naudodamiesi garų funkcija ir per vieną ciklą sutaupykite daugiau nei 40 litrų vandens. Išbandyta 1 kg delikačių skalbinių su „FreshScent“ programa, palyginus su „Delicates“ skalbimo programa.

Atšviežinkite be jokių rūpesčių

Suteikite savo drabužiams „ką tik išskalbti“ jausmą. Naudodami „Steam Fragrance“ buteliuko dangtelį, įpilkite 20 ml į minkštiklio skyrių ir paleiskite garų programas „FreshScent“ arba „Cashmere“.

Perdirbta PET pakuotė

Mūsų garų kvapikliai tiekiami perdirbto PET plastiko pakuotėje. Tad dabar visiškai lengva palaikyti drabužių gaivą, kartu neteršiant aplinkos.

Galimi priedai

Pagalba

Ar žinojote, kad kai kurias problemas galite išspręsti be specialisto pagalbos? Norėdami pradėti, apačioje pasirinkite problemą su kuria susidūrėte.

Ar jau turite šį gaminį?

Užsiregistruokite „MyElectrolux“ ir vienoje vietoje raskite viską, ko reikia.

  • Sklandesnis aptarnavimas ir palaikymas
  • Sparti prieiga prie instrukcijų ir naudojimo vadovų
  • Specialūs pasiūlymai ir nuolaidos
Prisijunkite prie „MyElectrolux“ Pagalba
woman on couch with mobile phone