Produkto aprašymas

Turėdami kompaktiška interaktyvų oro valytuvą „Pure 500“ stebėkite oro kokybę namuose iš bet kur. 4 pakopų filtravimo sistema su spiraline išleidimo anga tolygiai paskirsto išvalytą orą patalpoje.

*Tikroji produkto išvaizda gali skirtis nuo esančios nuotraukose ir vaizdo įrašuose.

Pagrindiniai privalumai

Mėgaukitės švaresniu oru iš pažangios 4 pakopų filtravimo sistemos

HEPA filtravimas sumažina namų dulkių, gyvūnų pleiskanų, medžių ir žolės žiedadulkių kiekį. 4 pakopų antibakterinis / antivirusinis filtravimas su pirminiu filtru, HEPA ir aktyvintoji anglis gali išfiltruoti iki 99,5 % ore esančių vos 0,3 mikrono (μm) dydžio dalelių.

Oro kokybės duomenys užtikrintai pasieksite keliais palietimais

Visuomet grįžkite į namus, kuriuose oras švaresnis. Išmanūs tvarkaraščiai, valdymas balsu ir suasmeninti duomenys padės kuo geriau pasinaudoti oro valytuvu. Be pastangų pasirūpinkite oro kokybe namuose iš bet kurios vietos.

Išvalo orą patalpoje per vos 10 minučių*

Spiralinė išleidimo anga sukuria galingą sūkurį, kad veiksmingai cirkuliuotų švarų orą po visą patalpą ir išfiltruotų orą 10 m² patalpoje per vos 10 minučių.

* Matuota mažiausiu ventiliatoriaus greičiu, 1 m atstumu nuo gaminio.

Veiksmingai sugauna ir neutralizuoja virusus bei bakterijas

Neutralizuoja 99,99 % sugautų bakterijų ir išfiltruoja 99 % ore esančių virusų*, kad Jūs ir Jūsų šeima būtumėte sveikesni.

* 2021 m. išbandyta su bakterijomis Escherichia coli, Staphylococcus aureus, Klebsiella pneumoniae ir Serratia marcescens pagal standarto GB 21551.2-2010 B priedą ir su gripo A virusu H1N1: A/PR/8/34 (ATCC VR – 1469) užkrėstoji ląstelė: MDCK pagal ISO 18184: 2019 (E)

Tylus ir intuityvus – išvalo orą, kol miegate

Miegokite ramiau. Tyliuoju režimu garso lygis siekia vos 20 dB*, tad miegodami galėsite palikti oro valytuvą įjungtą.

* Matuota mažiausiu ventiliatoriaus greičiu, 1 m atstumu nuo gaminio.

Pagalba

Ar žinojote, kad kai kurias problemas galite išspręsti be specialisto pagalbos? Norėdami pradėti, apačioje pasirinkite problemą su kuria susidūrėte.