Produkto aprašymas

Valykite namus būdami bet kur. Galite suplanuoti, kad 600 serijos siurblys valytų pagal nustatytą tvarkaraštį, ir sekti jo veiksmus valymo žemėlapyje. Visa tai mūsų intuityvioje programėlėje. Kruopščiam valymui kada norite, kad ir kur būtumėte.

*Tikroji produkto išvaizda gali skirtis nuo esančios nuotraukose ir vaizdo įrašuose.

Pagrindiniai privalumai

Patogiai valdykite siurblį-robotą mūsų programėle

Interaktyviame valymo žemėlapyje sekite siurblį-robotą iš bet kur. Mūsų lengvai naudojamoje programėlėje galite suplanuoti valymo ciklą pagal savo planus.

Išvalykite visas grindis vienu įkrovimu – veikimo laikas iki 120 minučių*

Visiškai įkrautu akumuliatoriumi siurblys-robotas veikia iki 120 minučių*, tad tikrai nesustos viduryje darbo. Pasirūpins, kad jūsų namų grindys būtų visiškai išvalytos.

* Vidiniais bandymais patvirtina, kad minimaliu režimu gali veikti iki 120 minučių; apskaičiuota, kad tai atitinka iki 84 m² paviršiaus plotą.

Galingas siurblys susiurbia net smulkiausias daleles, pvz., gyvūnų plaukus

Šiuo siurbliu-robotu pasieksite puikių švaros rezultatų. Jis labai veiksmingai susiurbia vidutinio ir didelio dydžio (2–7 mm) nešvarumus, tokius kaip duonos trupiniai, ryžiai ir gyvūnų plaukai*. Jūsų grindys bus akivaizdžiai švarios.

* Remiantis vidiniais bandymais pagal IEC 62885-7

Lengvai juda po namus veiksmingu valymo maršrutu

Tinkamas maršrutas. Šiame siurblyje-robote naudojama giroskopo technologija, kuri užtikrina veiksmingą valymo maršrutą. Todėl galite būti tikri, kad grindys bus švarios.

2 sluoksnių filtravimo sistema pašalina iki 99,5 % dalelių, kurių dydis yra 0,3–10 µm.

Švaresnis oras. Mūsų pažangusis siurblys-robotas turi dviejų sluoksnių filtravimo sistemą, kuri sulaiko iki 99,5 % dulkių dalelių nuo pasklidimo į orą iš siurblio išleidimo angos. Padeda jums palaikyti namus sveikesnius.

* Nepriklausomo tyrimų instituto pagal standartą ISO 20463 su smulkiomis, 0,35–10 µm dydžio dalelėmis atlikto tyrimo duomenimis.

Pagalba

Ar žinojote, kad kai kurias problemas galite išspręsti be specialisto pagalbos? Norėdami pradėti, apačioje pasirinkite problemą su kuria susidūrėte.

Ar jau turite šį gaminį?

Užsiregistruokite „MyElectrolux“ ir vienoje vietoje raskite viską, ko reikia.

  • Sklandesnis aptarnavimas ir palaikymas
  • Sparti prieiga prie instrukcijų ir naudojimo vadovų
  • Specialūs pasiūlymai ir nuolaidos
Prisijunkite prie „MyElectrolux“ Pagalba
woman on couch with mobile phone