Produkto aprašymas

700 Įkraunamas dulkių siurblys-šluota.

*Tikroji produkto išvaizda gali skirtis nuo esančios nuotraukose ir vaizdo įrašuose.

Pagrindiniai privalumai

Galingas ir lengvas

Su „Hygienic“ 700 serijos belaidžiu dulkių siurbliu išvalysite visus namus iki pat smulkiausių kampelių. Atraskite galingą ir pritaikomą dulkių siurblį pagamintą iš 60 % perdirbto plastiko.

Lengvasvorė konstrukcija ir didelis našumas

Su mūsų lengvu (tik 2,2 kg) ir galingu belaidžiu siurbliu tvarkytis žymiai lengviau. Dėl ergonomiškos ir kompaktiškos konstrukcijos galima pasiekti ir išvalyti viską nuo grindų iki lubų.

* Visiškai sumontuoto siurblio su antgaliu „PowerPro multi-surface“ bendra masė.

Geriausias valymo efektyvumas** savo kategorijoje***

Mėgaukitės galingu siurbimu ir greitaeigiu varikliu, kuris greitai ir lengvai pašalina dulkes nuo grindų.

** Remiantis užsakomaisiais bandymais pagal standartus IEC 62885-4 ir IEC 62885-2:2021, vidutinį grindų valymo rezultatą apskaičiavus pagal poskyrius 5.2, 5.3 (abiem kryptimis), 5.4 ir 5.5 (abiem kryptimis). ​ *** Palyginti su trimis populiariausiais gaminiais 17-oje Europos šalių 300–379 EUR kainos segmente (Gfk 2021)

Ilgalaikis akumuliatorius, mažas dydis

Ergonomiška, kompaktiška konstrukcija ir galingas veikimas. Mūsų naujos konstrukcijos akumuliatorius užtikrina dar ilgesnį veikimo laiką ilgesniam valymui – iki 50 min. vienu įkrovimu.****

***** Remiantis gamintojo atliktais rankinio siurblio bandymais pagal standartą IEC 62885-4, minimalaus greičio režimu. Matavimai atlikti išėmus rankinę siurblio dalį.

5 sluoksnių filtravimo sistema sulaiko iki 99,9 % dalelių*****

Mūsų 5 sluoksnių filtravimo sistema sulaiko iki 99,9 % mikrodulkių dalelių, kurių dydis 0,3–10 mikrono, tad namai visuomet bus optimaliai švarūs.

***** Pašalina iki 99,9 % 0,3–10 µm dydžio mikrodalelių. Rezultatai gauti gamintojui atlikus bandymą pagal standartą EN 60312-1:2017​.

Antgalis „BedProPower™ UV+“ užtikrina higienišką lovos švarą

Gali susiurbti iki 1,0<µm****** dydžio daleles – tokio dydžio būna žiedadulkės, bakterijos, lovos ir dulkių erkutės, kad lovos ir sofos būtų švaresnės.>

* Remiantis gamintojo bandymais pagal nuosavą bandymo metodą, skirtą A2 dulkių surinkimui rankiniu įrenginiu su antgaliu „BedProPower™ UV+“

Galimi priedai

Pagalba

Ar žinojote, kad kai kurias problemas galite išspręsti be specialisto pagalbos? Norėdami pradėti, apačioje pasirinkite problemą su kuria susidūrėte.

Ar jau turite šį gaminį?

Užsiregistruokite „MyElectrolux“ ir vienoje vietoje raskite viską, ko reikia.

  • Sklandesnis aptarnavimas ir palaikymas
  • Sparti prieiga prie instrukcijų ir naudojimo vadovų
  • Specialūs pasiūlymai ir nuolaidos
Prisijunkite prie „MyElectrolux“ Pagalba
woman on couch with mobile phone