Produkto aprašymas

Pure F9 - mūsų galingiausi belaidžiai dulkių siurbliai, kurie užtikrins nepriekaištingą išvalymo kokybę. Ergonomiška konstrukcija ir universalumas pritaikyti mūsų šiandieniniam gyvenimo būdui.

*Tikroji produkto išvaizda gali skirtis nuo esančios nuotraukose ir vaizdo įrašuose.

Pagrindiniai privalumai

Electrolux - Belaidis dulkių siurblys - PF91-ALRGY

Kitoks dulkių valymas

Skirtas mūsų šiandieniniam gyvenimo būdui. Naudojant aukščiausios kokybės mikrodulkių filtravimo sistemą, kuri reikšmingai pagerina higieną ir oro švarą jūsų namuose, prietaisas izoliuoja dulkes ir išvalo išmetamą orą 5 veiksmais.

Electrolux - Belaidis dulkių siurblys - PF91-ALRGY

Visa, kas geriausia abiejuose pasauliuose

Belaidis dulkių siurblys vienu įkrovimu nepriekaištingai išvalys jūsų namus taip, kaip ir įprastas dulkių siurblys.* *Vienu įkrovimu išvalo iki 80 m2 grindų nustačius maksimalią galios nuostatą ir atitinka Komisijos reglamento (ES) Nr. 666/2013 laidinių dulkių siurblių ekologinio projektavimo reikalavimus kilimams.

Electrolux - Belaidis dulkių siurblys - PF91-ALRGY

Neprilygstamas universalumas

Naudojant prietaisą su unikalia slankiojančia sistema, galima išvalyti kiekvieną savo namų centimetrą – pradedant plotais po žemais baldais ir baigiant aukštai esančiais lubų kampais. Dėl integruotos ištraukiamos žarnos ir išmaniojo įtaiso „trys viename“, „Pure F9“ prisitaiko prie visų jūsų namų paviršių ir baldų.

Electrolux - Belaidis dulkių siurblys - PF91-ALRGY

Ergonomiška konstrukcija

Visiems tinkamas aukštis – „Pure F9“ sustumiamą vamzdį galima nustatyti į jums patogų aukštį. Dėl unikalaus slankiojančio pagrindinio įtaiso ir žemo sunkio centro „Pure F9“ lengva laikyti ir manevruoti – tiksliai subalansuotas siurblys.

Electrolux - Belaidis dulkių siurblys - PF91-ALRGY

Antialerginis komplektas

Plaunamas filtras „Allergy Plus“ ir 5 veiksmų cikloninė technologija izoliuoja smulkias dulkes, naminių gyvūnų plaukus ir išvalo išmetamą orą, išfiltruojant daugiau kaip 98,6 proc. mikrodulkių.** Naudodami antgalį „Allergy Pro“ pašalinkite dulkes ir smulkias daleles nuo savo baldų, čiužinių ir laiptų. Jautrių paviršių antgalis su pliušiniu įdėklu pašalina dulkes ir smulkias daleles nuo jautrių paviršių ir baldų jų nepažeidžiant. **Vidutinis 0,3–2.5 µm filtravimo efektyvumas, išmatuotas pagal IEC 60312-1 bandymo metodą.

Automatinė funkcija

Pažangi galia ir veikimas. „Pure F9“ automatinės funkcijos pažangi elektronika automatiškai sureguliuos oro srautą ir siurbimą, kad jis atitiktų valomą paviršių ir būtų optimizuotas dulkių surinkimas.

Galimi priedai

Atsiliepimai

Ką galvojate?
Padėkite tobulinti mūsų prietaisus

Jūsų nuomonė skatina mus nuolat tobulėti ir padeda kitiems klientams nuspręsti, kurį prietaisą pirkti. Norėdami palikti atsiliepimą, naudokite žvaigždutes.

Rašyti atsiliepimą

Sveikiname! Tai – Jūsų erdvė. Pateikite savo nuomonę. Kviečiame pasidalyti ir būti išgirstiems.

Pateikite atsiliepimą kaip svečias arba Prisijunkite ir palikite atsiliepimą

{{ props.errorNickname }}

Jis bus rodomas šalia Jūsų atsiliepimo. Jei naudosite savo tikrąjį vardą, atsiliepimas nebus paskelbtas

Mums reikia Jūsų el. pašto adreso atsiliepimui patvirtinti

{{ props.errorEmoji }}

Vertingiausi vartotojų atsiliepimai yra tie, kuriuose didžiausias dėmesys yra skiriamas buities prietaiso kokybei, išvaizdai ir vertei. Dėl atsiliepimų, susijusių su paslauga, pristatymu ar prijungimu, susisiekite su klientų aptarnavimo tarnyba. Šios apžvalgos yra peržiūrimos prieš jas paskelbiant šioje svetainėje. Norėdami sužinoti apie tai daugiau, aplankykite mūsų Apžvalgos gairėse.

Jūs privalote sutikti su teisinėmis sąlygomis

Labai dėkojame už Jūsų atsiliepimą

Patikrinkite gautų laiškų dėžutę, ar gavote patvirtinimo el. pranešimą.

5

Patiko

Pateikė Bandytojas Pateikta 31 rugpjūčio 2021

Teko pora savaičių išbandyti šį gaminį. Įspūdžiai labai geri. Patiko ilgas veikimo laikas, siurbimo galia, ypač, kad filtrus galima plauti. Tikrai patogus ir stilingas gaminys. Galėtų tik būti truputį tylesnis, bet tada matomai nebūtų toks galingas, nes siurbia tikrai geriau nei tikėjausi. Na, dizainas yra skoningas, kaip ir daugelio ELECTROLUX gaminių! ☺

 • Dizainas
  5
 • Funkcija
  5
 • Kokybė
  5
 • Bandytojas Rekomenduoja šį gaminį

Ar apžvalga padėjo?

I am error text
5

super moderna

Pateikė slapiukee Pateikta 14 spalio 2020

Vertinu Electroliux gaminius.Turiu ir dulkių siurblį , šaldytuvą , viryklę el . labai gerai tarnauja , o šis veikia gan atyliia , net katyte nebijo , lakso paskui laidą , mano kad tai pelyte

 • Dizainas
  3
 • Funkcija
  3
 • Kokybė
  3
 • slapiukee Rekomenduoja šį gaminį

Ar apžvalga padėjo?

I am error text
5

Universalus darbininkas

Pateikė Rasa Pateikta 10 rugpjūčio 2020

Galingas,gražus dizainas,gerai išsiurbia augintinio plaukus.

 • Dizainas
  5
 • Funkcija
  3
 • Kokybė
  5
 • Rasa Rekomenduoja šį gaminį

Ar apžvalga padėjo?

I am error text
5

Puikus siurblys

Pateikė Žmogeliukė Pateikta 31 liepos 2020

Pasirinkau iš didelio belaidžių siurblių asortimento šį, kadangi jis pasižymi savo galingumu bei universalumu. Prisitaiko prie kikevieno naudotojo, yra labai patogus naudoti, yra nemažai antgalių. Siurbia puikiai tiek dulkes, tiek gyvūnų plaukus. Greitai pasikrauna. Kokybiškas daiktas, kurį naudoju kiekvieną dieną.

 • Dizainas
  5
 • Funkcija
  5
 • Kokybė
  5
 • Žmogeliukė Rekomenduoja šį gaminį

Ar apžvalga padėjo?

I am error text

Kiti produktai

Electrolux - Belaidis dulkių siurblys - EER73DB
„Ergorapido“ Belaidis dulkių siurblys

Ergorapido belaidis dulkių siurblys.

Electrolux - Belaidis dulkių siurblys - EER75STM
„Ergorapido“ Belaidis dulkių siurblys

Naujas siurblys „Ergorapido 2 in 1“ su ličio „Turbo Power“ akumuliatoriais ir „180° EasySteer™“ manevringumu kasdien suteikia švaros pojūtį.

Electrolux - Belaidis dulkių siurblys - EER7GREEN
„Ergorapido“ Belaidis dulkių siurblys

Ergorapido belaidis dulkių siurblys.

Pagalba

Ar žinojote, kad kai kurias problemas galite išspręsti be specialisto pagalbos? Norėdami pradėti, apačioje pasirinkite problemą su kuria susidūrėte.

Susidūrėte su problemomis?

Skaitykite pagalbinius straipsnius ir susisiekite su mumis norėdami greitai ir efektyviai išspręsti iškilusias problemas.

Garantija

Sveikiname Jus įsigijus „Electrolux“ prietaisą

Susisiekite

Norėdami užsisakyti mūsų paslaugas arba gauti atsakymus į visus Jus dominančius klausimus, susisiekite su mumis telefonu arba elektroniniu paštu.

Naudokitės dar paprasčiau

Registruokite savo Electrolux prietaisą, o mes pagal jūsų pateiktą informaciją suteiksime jums prieigą prie vartotojo vadovų, informacijos apie pirkimą, garantiją bei užsakytas paslaugas - viskas po ranka. Sužinokite daugiau apie savo prietaisą prenumeruodami mūsų mokomuosius gidus, kuriuos atsiųsime tiesiai į jūsų el. pašto dėžutę.

Registruoti prietaisą