Produkto aprašymas

Pure F9 - mūsų galingiausi belaidžiai dulkių siurbliai, kurie užtikrins nepriekaištingą išvalymo kokybę. Ergonomiška konstrukcija ir universalumas pritaikyti mūsų šiandieniniam gyvenimo būdui.

*Tikroji produkto išvaizda gali skirtis nuo esančios nuotraukose ir vaizdo įrašuose.

Pagrindiniai privalumai

Electrolux - Belaidis dulkių siurblys - PF91-ANIMA

Kitoks dulkių valymas

Atsikratykite naminių gyvūnų plaukų savo namuose, naudodami dulkių siurblį, skirtą šiuolaikiniam gyvenimo būdui.

Electrolux - Belaidis dulkių siurblys - PF91-ANIMA

Visa, kas geriausia abiejuose pasauliuose

Belaidis dulkių siurblys vienu įkrovimu nepriekaištingai išvalys jūsų namus taip, kaip ir įprastas dulkių siurblys.* *Vienu įkrovimu išvalo iki 80 m2 grindų nustačius maksimalią galios nuostatą ir atitinka Komisijos reglamento (ES) Nr. 666/2013 laidinių dulkių siurblių ekologinio projektavimo reikalavimus kilimams.

Electrolux - Belaidis dulkių siurblys - PF91-ANIMA

Neprilygstamas universalumas

Naudojant prietaisą su unikalia slankiojančia sistema, galima išvalyti kiekvieną savo namų centimetrą – pradedant plotais po žemais baldais ir baigiant aukštai esančiais lubų kampais. Dėl integruotos ištraukiamos žarnos ir išmaniojo įtaiso „trys viename“, „Pure F9“ prisitaiko prie visų jūsų namų paviršių ir baldų.

Electrolux - Belaidis dulkių siurblys - PF91-ANIMA

Ergonomiška konstrukcija

Visiems tinkamas aukštis – „Pure F9“ sustumiamą vamzdį galima nustatyti į jums patogų aukštį. Dėl unikalaus slankiojančio pagrindinio įtaiso ir žemo sunkio centro „Pure F9“ lengva laikyti ir manevruoti – tiksliai subalansuotas siurblys.

Electrolux - Belaidis dulkių siurblys - PF91-ANIMA

Gyvūnų plaukų šalinimo komplektas

Galingu motorizuotu antgaliu naminių gyvūnų plaukus pašalinkite nuo apmušalais padengtų paviršių ir laiptų. Antgalis su guminiais grioveliais surenka naminių gyvūnų plaukus ir pašalina mažas daleles nuo jautrių paviršių jų nepažeisdamas. Mūsų 5 veiksmų cikloninė technologija izpliuoja smulkias dulkes, naminių gyvūnų plaukus ir išvalo išmetamą orą , išfiltruojant daugiau kaip 98,6 proc. mikrodulkių.** **Vidutinis 0,3–2.5 µm filtravimo efektyvumas, išmatuotas pagal IEC 60312-1 bandymo metodą.

Automatinė funkcija

Pažangi galia ir veikimas. „Pure F9“ automatinės funkcijos pažangi elektronika automatiškai sureguliuos oro srautą ir siurbimą, kad jis atitiktų valomą paviršių ir būtų optimizuotas dulkių surinkimas.

Galimi priedai

Atsiliepimai

Ką galvojate?
Padėkite tobulinti mūsų prietaisus

Jūsų nuomonė skatina mus nuolat tobulėti ir padeda kitiems klientams nuspręsti, kurį prietaisą pirkti. Norėdami palikti atsiliepimą, naudokite žvaigždutes.

Rašyti atsiliepimą

Sveikiname! Tai – Jūsų erdvė. Pateikite savo nuomonę. Kviečiame pasidalyti ir būti išgirstiems.

Pateikite atsiliepimą kaip svečias arba Prisijunkite ir palikite atsiliepimą

{{ props.errorNickname }}

Jis bus rodomas šalia Jūsų atsiliepimo. Jei naudosite savo tikrąjį vardą, atsiliepimas nebus paskelbtas

Mums reikia Jūsų el. pašto adreso atsiliepimui patvirtinti

{{ props.errorEmoji }}

Vertingiausi vartotojų atsiliepimai yra tie, kuriuose didžiausias dėmesys yra skiriamas buities prietaiso kokybei, išvaizdai ir vertei. Dėl atsiliepimų, susijusių su paslauga, pristatymu ar prijungimu, susisiekite su klientų aptarnavimo tarnyba. Šios apžvalgos yra peržiūrimos prieš jas paskelbiant šioje svetainėje. Norėdami sužinoti apie tai daugiau, aplankykite mūsų Apžvalgos gairėse.

Jūs privalote sutikti su teisinėmis sąlygomis

Labai dėkojame už Jūsų atsiliepimą

Patikrinkite gautų laiškų dėžutę, ar gavote patvirtinimo el. pranešimą.

5

Kokybiškas siurblys

Pateikė La'Ta Pateikta 24 rugsėjo 2020

Labai puikiai ir galingai susiurbia net mažiausias dulkes, gyvūnų plaukus. Dizainas šiuolaikiškas, leidžia nustatyti patogų siurbimo aukštį. Komplekte turi skirtingus antgalius, kurie leidžia prieiti prie įvairių siurbimo objektų (pvz. tarpų tarp baldų).

 • Dizainas
  5
 • Funkcija
  5
 • Kokybė
  5
 • La'Ta Rekomenduoja šį gaminį

Ar apžvalga padėjo?

I am error text
5

Puikus pagalbininkas namuose

Pateikė Kengūra Pateikta 17 liepos 2020

Labai džiaugiuosi nusipirkusi šį Electrolux dulkių siurblį. Tvarkymasis užima gerokai mažiau laiko, nes siurblio trauka yra labai stipri ir pakanka tik kelių brūkštelėjimų per kilimą, kad visi trupiniai ir plaukai būtų surinkti. Taip pat labai patogus ir paprastas surinkimo talpos valymas.

 • Dizainas
  3
 • Funkcija
  3
 • Kokybė
  3
 • Kengūra Rekomenduoja šį gaminį

Ar apžvalga padėjo?

I am error text
5

Nereali prekė

Pateikė Renata Pateikta 17 liepos 2020

Labai patogus siurblys ir nerealiai gerai naudojasi. Iš tiesų geriausias pirkinys koki teko įsigyti. Labai džiaugiuosi. Rekomenduoju tikrai patiks visos funkcijos ir jo naudingumas buityje.

 • Dizainas
  5
 • Funkcija
  5
 • Kokybė
  5
 • Renata Rekomenduoja šį gaminį

Ar apžvalga padėjo?

I am error text
5

Kitoks dulkių valymas

Pateikė Šeimyninis Pateikta 15 liepos 2020

Pirkau žmonai dovanų. Kaip vyras pirmiausiai ieškojau galingo, manevringo ir belaidžio siurblio. Pure F9 modelis atitiko visus mano kriterijus! Džiaugiuos, kad siurblys universalus tinkamas tiek grindims, tiek luboms tiek baldams siurbti. Dar vienas mūsų galvos skausmas buvo šuns plaukai, tačiau siurbiant su šiuo siurbliu galvos skausmo nebeliko, jam neįveikiamo nėra nieko! Taip pat oras namuose tapo švaresnis. Labai rekomenduoju! Lengvas, manevringas, galingas bei stilingas!

 • Dizainas
  5
 • Funkcija
  5
 • Kokybė
  5
 • Šeimyninis Rekomenduoja šį gaminį

Ar apžvalga padėjo?

I am error text

Kiti produktai

Electrolux - Belaidis dulkių siurblys - EER73DB
„Ergorapido“ Belaidis dulkių siurblys

Ergorapido belaidis dulkių siurblys.

Electrolux - Belaidis dulkių siurblys - EER75STM
„Ergorapido“ Belaidis dulkių siurblys

Naujas siurblys „Ergorapido 2 in 1“ su ličio „Turbo Power“ akumuliatoriais ir „180° EasySteer™“ manevringumu kasdien suteikia švaros pojūtį.

Electrolux - Belaidis dulkių siurblys - EER7GREEN
„Ergorapido“ Belaidis dulkių siurblys

Ergorapido belaidis dulkių siurblys.

Pagalba

Ar žinojote, kad kai kurias problemas galite išspręsti be specialisto pagalbos? Norėdami pradėti, apačioje pasirinkite problemą su kuria susidūrėte.

Susidūrėte su problemomis?

Skaitykite pagalbinius straipsnius ir susisiekite su mumis norėdami greitai ir efektyviai išspręsti iškilusias problemas.

Garantija

Sveikiname Jus įsigijus „Electrolux“ prietaisą

Susisiekite

Norėdami užsisakyti mūsų paslaugas arba gauti atsakymus į visus Jus dominančius klausimus, susisiekite su mumis telefonu arba elektroniniu paštu.

Naudokitės dar paprasčiau

Registruokite savo Electrolux prietaisą, o mes pagal jūsų pateiktą informaciją suteiksime jums prieigą prie vartotojo vadovų, informacijos apie pirkimą, garantiją bei užsakytas paslaugas - viskas po ranka. Sužinokite daugiau apie savo prietaisą prenumeruodami mūsų mokomuosius gidus, kuriuos atsiųsime tiesiai į jūsų el. pašto dėžutę.

Registruoti prietaisą