Produkto aprašymas

Labai paprasta naudotis rankiniu prietaisu ir siurblio priedais, todėl belaidžiu „Well Q6“ dulkių siurbliu nesunkiai išvalysite ne tik grindis, bet ir sunkiai pasiekiamas vietas, akimirksniu jį pritaikydami pagal savo poreikius.

*Tikroji produkto išvaizda gali skirtis nuo esančios nuotraukose ir vaizdo įrašuose.

Pagrindiniai privalumai

Electrolux - Belaidis dulkių siurblys - WQ61-40OG

Ilgiau išliekantis nepriekaištingas valymo efektyvumas*.

Ašinė cikloninė technologija užtikrina, kad veiksmingumas nesumažėtų viso valymo metu, net ir tuomet, kai konteineris prisipildo. ** Veikia iki 45 min., tad galėsite išsiurbti didesnį plotą.

* Konteineriui prisipildžius, išlaiko 99 % pradinio valymo efektyvumo pagal IEC 62885-2, naudojant 1.0: 5.1, 5.7 & 5.9 versiją ir pasirinkus didžiausią galios nustatymą. ** Išmatuota pasirinkus ekonominį galios režimą

Electrolux - Belaidis dulkių siurblys - WQ61-40OG

Ergonomiškas dizainas visapusiškam patogumui.

Ergonomiškas „Well Q6“ siurblio dizainas su lengvai suimama rankena ir svorio paskirstymu apačioje palengvina valymą – grindis valyti tampa patogiau. Dvi patogios rankenos palengvina tiek grindų, tiek ir aukštai esančių paviršių valymą.

Electrolux - Belaidis dulkių siurblys - WQ61-40OG

Penkių etapų oro filtravimo sistema

5 etapų filtravimo sistema su plaunamu E10 filtru pašalina iki *** 99,99 % >1 µm mikrodulkių dalelių, padėdama sukurti tobulai švarius namus.

*** Išbandyta laikantis ISO16890.

Electrolux - Belaidis dulkių siurblys - WQ61-40OG

Valymo priedai integruoti ant pačio siurblio.

Dulkių valymo šepetys ir priedas plyšiams leidžia pasiekti visus kampus be jokios papildomos įrangos. Nenaudojami jie laikomi ant paties siurblio, todėl kiekvienam darbui rasite tinkamą įrankį.

Galimi priedai

Atsiliepimai

Ką galvojate?
Padėkite tobulinti mūsų prietaisus

Jūsų nuomonė skatina mus nuolat tobulėti ir padeda kitiems klientams nuspręsti, kurį prietaisą pirkti. Norėdami palikti atsiliepimą, naudokite žvaigždutes.

Rašyti atsiliepimą

Sveikiname! Tai – Jūsų erdvė. Pateikite savo nuomonę. Kviečiame pasidalyti ir būti išgirstiems.

Pateikite atsiliepimą kaip svečias arba Prisijunkite ir palikite atsiliepimą

{{ props.errorNickname }}

Jis bus rodomas šalia Jūsų atsiliepimo. Jei naudosite savo tikrąjį vardą, atsiliepimas nebus paskelbtas

Mums reikia Jūsų el. pašto adreso atsiliepimui patvirtinti

{{ props.errorEmoji }}

Vertingiausi vartotojų atsiliepimai yra tie, kuriuose didžiausias dėmesys yra skiriamas buities prietaiso kokybei, išvaizdai ir vertei. Dėl atsiliepimų, susijusių su paslauga, pristatymu ar prijungimu, susisiekite su klientų aptarnavimo tarnyba. Šios apžvalgos yra peržiūrimos prieš jas paskelbiant šioje svetainėje. Norėdami sužinoti apie tai daugiau, aplankykite mūsų Apžvalgos gairėse.

Jūs privalote sutikti su teisinėmis sąlygomis

Labai dėkojame už Jūsų atsiliepimą

Patikrinkite gautų laiškų dėžutę, ar gavote patvirtinimo el. pranešimą.

Atsiliepimai kitomis kalbomis Išversti atsiliepimai

5

gerai čiulpia

Pateikė Mojca Pateikta 19 spalio 2021 Išversta iš Slovenian

dulkių siurblys yra lengvas, veikia pakankamai ilgai su vienu užpildu, lengvai valomas indas

Atsakomybės atsisakymas dėl vertimo

Ši apžvalga yra gauta iš panašaus produkto ar kitos kalbos svetainės.

 • Dizainas
  5
 • Funkcija
  5
 • Kokybė
  5
 • Mojca Rekomenduoja šį gaminį

Ar apžvalga padėjo?

I am error text
5

Väga mugav tolmuimeja

Pateikė Margit Pateikta 13 spalio 2021

Tolmuimeja on väga kerge ja eemaldab sodi ja tolmu väga efektiivselt. Kerge puhastada samuti. Soovitan!

Vertimo klaida

Ši apžvalga yra gauta iš panašaus produkto ar kitos kalbos svetainės.

 • Dizainas
  5
 • Funkcija
  4
 • Kokybė
  5
 • Margit Rekomenduoja šį gaminį

Ar apžvalga padėjo?

I am error text
4

vidutinis

Pateikė Paulina Pateikta 26 rugsėjo 2021 Išversta iš Slovak

Akumuliatorinis dulkių siurblys atitinka papildomo butui ir namui skirto dulkių siurblio reikalavimus, jis turi gražų dizainą ir pakankamai stiprų trauką esant aukštesniam - 2 -ajam galios lygiui; visai nedulkina (puikus ciklonas). Jis gerai juda, o siurbimo galvutė su šepečiu reaguoja į kiekvieną, net ir subtiliausią rankos judesį.
Palyginti su konkurencingu dulkių siurbliu, kuris man priklauso iš tos pačios kainų grupės, jis yra šiek tiek mažesnis, bet šiek tiek sunkesnis. Šepetys gerai surenka nešvarumus, ypač antrame atlikimo etape. Pirmasis etapas yra silpnas, silpnesnis nei konkurentai (palyginti su tuo, ką turiu) - beveik nenaudojamas - todėl jį dažnai reikia įkrauti naudojant dažniausiai aukštesnę pakopą. Valyti šepetėlį čia tikrai netyčia ... po kiekvieno naudojimo (jei bent vienas žmogus, kurio plaukai ilgesni nei 7 cm, yra namų ūkio narys :)) būtina nuimti ir išvalyti šepetėlį ... kuris nėra visiškai lengva. Sukamajame šepetėlyje trūksta peilio ar žirklių „stiklainio“, kuris leistų vienu judesiu nupjauti plaukus ir susivėlusius siūlus (geriausia iš dviejų pusių). Ten yra plona ir sekli spyruoklė, bet ji neina per visą teptuko volelį (galuose yra šerelių) !! Tikrai netyčia, pabandykite laukti varžybų ir įkvėpti;).
Mažas rankinis dulkių siurblys yra praktiškas, rankena tęsiasi atgal, todėl jį galima gerai išsiurbti aukštyje ir tiesiai po juo. Tačiau dirbti su juo nėra visiškai patogu - mano nuomone, jis yra prastai subalansuotas, objekto svorio centras yra per toli į priekį, todėl jis nelaiko geriausio kampo ir tuo pačiu atrodo sunkiau naudojamas nei yra iš tikrųjų .... po kurio laiko mano ranka skauda., ir aš naudojamas rankų darbo.
Privalumas yra tai, kad jis yra be durų, jį galima įkrauti dėl mažos dalies (mažo dulkių siurblio) korpuso įleidimo angos, net ir be karkaso ... pavyzdžiui, valant baką ir filtrus :)
Šiukšlių bakas yra gana didelis ir dėl savo skaidrumo galima apžvelgti jo pilnumą. Jis ištuštinamas labai patogiai ir lengvai. Apskritai, dulkių siurblys ir jo dalys yra išmontuojami ir surenkami labai lengvai, nereikalaujant jėgos, viskas gražiai telpa :) Labai vertinu papildomo priedo uždėjimą ant didelio dulkių siurblio korpuso.
Viskas gerai, bet jei pirksiu dar kartą, pirksiu brangesnius su labiau apgalvotomis detalėmis.

Atsakomybės atsisakymas dėl vertimo

Ši apžvalga yra gauta iš panašaus produkto ar kitos kalbos svetainės.

 • Dizainas
  5
 • Funkcija
  4
 • Kokybė
  3

Ar apžvalga padėjo?

I am error text
5

Super

Pateikė Fruzsina Pateikta 22 rugsėjo 2021 Išversta iš Hungarian

Labai džiaugiuosi, kad nusipirkau šį dulkių siurblį. Jį daug lengviau valyti, jis labai gerai čiulpia, puikiai surenka plaukus ir pūkelius dėka šepetėlio, kurį lengva nuimti ir nuvalyti. Visas dulkių siurblys yra lengvai valdomas ir švarus.

Atsakomybės atsisakymas dėl vertimo

Ši apžvalga yra gauta iš panašaus produkto ar kitos kalbos svetainės.

 • Dizainas
  3
 • Funkcija
  3
 • Kokybė
  3
 • Fruzsina Rekomenduoja šį gaminį

Ar apžvalga padėjo?

I am error text

Apdovanojimai

Kiti produktai

Electrolux - Belaidis dulkių siurblys - EER73DB
„Ergorapido“ Belaidis dulkių siurblys

Ergorapido belaidis dulkių siurblys.

Electrolux - Belaidis dulkių siurblys - EER75STM
„Ergorapido“ Belaidis dulkių siurblys

Naujas siurblys „Ergorapido 2 in 1“ su ličio „Turbo Power“ akumuliatoriais ir „180° EasySteer™“ manevringumu kasdien suteikia švaros pojūtį.

Electrolux - Belaidis dulkių siurblys - EER7GREEN
„Ergorapido“ Belaidis dulkių siurblys

Ergorapido belaidis dulkių siurblys.

Pagalba

Ar žinojote, kad kai kurias problemas galite išspręsti be specialisto pagalbos? Norėdami pradėti, apačioje pasirinkite problemą su kuria susidūrėte.

Susidūrėte su problemomis?

Skaitykite pagalbinius straipsnius ir susisiekite su mumis norėdami greitai ir efektyviai išspręsti iškilusias problemas.

Garantija

Sveikiname Jus įsigijus „Electrolux“ prietaisą

Susisiekite

Norėdami užsisakyti mūsų paslaugas arba gauti atsakymus į visus Jus dominančius klausimus, susisiekite su mumis telefonu arba elektroniniu paštu.

Naudokitės dar paprasčiau

Registruokite savo Electrolux prietaisą, o mes pagal jūsų pateiktą informaciją suteiksime jums prieigą prie vartotojo vadovų, informacijos apie pirkimą, garantiją bei užsakytas paslaugas - viskas po ranka. Sužinokite daugiau apie savo prietaisą prenumeruodami mūsų mokomuosius gidus, kuriuos atsiųsime tiesiai į jūsų el. pašto dėžutę.

Registruoti prietaisą