Produkto aprašymas

Labai paprasta naudotis rankiniu prietaisu ir siurblio priedais, todėl belaidžiu „Well Q6“ dulkių siurbliu nesunkiai išvalysite ne tik grindis, bet ir sunkiai pasiekiamas vietas, akimirksniu jį pritaikydami pagal savo poreikius.

*Tikroji produkto išvaizda gali skirtis nuo esančios nuotraukose ir vaizdo įrašuose.

Pagrindiniai privalumai

Electrolux - Belaidis dulkių siurblys - WQ61-46DB

Ilgiau išliekantis nepriekaištingas valymo efektyvumas*.

Ašinė cikloninė technologija užtikrina, kad veiksmingumas nesumažėtų viso valymo metu, net ir tuomet, kai konteineris prisipildo. ** Veikia iki 45 min., tad galėsite išsiurbti didesnį plotą.

* Konteineriui prisipildžius, išlaiko 99 % pradinio valymo efektyvumo pagal IEC 62885-2, naudojant 1.0: 5.1, 5.7 & 5.9 versiją ir pasirinkus didžiausią galios nustatymą. ** Išmatuota pasirinkus ekonominį galios režimą

Electrolux - Belaidis dulkių siurblys - WQ61-46DB

Ergonomiškas dizainas visapusiškam patogumui.

Ergonomiškas „Well Q6“ siurblio dizainas su lengvai suimama rankena ir svorio paskirstymu apačioje palengvina valymą – grindis valyti tampa patogiau. Dvi patogios rankenos palengvina tiek grindų, tiek ir aukštai esančių paviršių valymą.

Electrolux - Belaidis dulkių siurblys - WQ61-46DB

Penkių etapų oro filtravimo sistema

5 etapų filtravimo sistema su plaunamu E10 filtru pašalina iki *** 99,99 % >1 µm mikrodulkių dalelių, padėdama sukurti tobulai švarius namus.

*** Išbandyta laikantis ISO16890.

Electrolux - Belaidis dulkių siurblys - WQ61-46DB

Valymo priedai integruoti ant pačio siurblio.

Dulkių valymo šepetys ir priedas plyšiams leidžia pasiekti visus kampus be jokios papildomos įrangos. Nenaudojami jie laikomi ant paties siurblio, todėl kiekvienam darbui rasite tinkamą įrankį.

Electrolux - Belaidis dulkių siurblys - WQ61-46DB

Automatinis šepečio išvalymas „Brush Roll Clean“.

Dar niekada nebuvo taip paprasta išvalyti antgalio šepetį. Vos spustelėjus vieną mygtuką, automatiškai išvalomas pagrindinio antgalio šepetys ir susiurbiami visi ten įstrigę plaukai ir plaušeliai.

Galimi priedai

Atsiliepimai

Ką galvojate?
Padėkite tobulinti mūsų prietaisus

Jūsų nuomonė skatina mus nuolat tobulėti ir padeda kitiems klientams nuspręsti, kurį prietaisą pirkti. Norėdami palikti atsiliepimą, naudokite žvaigždutes.

Rašyti atsiliepimą

Sveikiname! Tai – Jūsų erdvė. Pateikite savo nuomonę. Kviečiame pasidalyti ir būti išgirstiems.

Pateikite atsiliepimą kaip svečias arba Prisijunkite ir palikite atsiliepimą

{{ props.errorNickname }}

Jis bus rodomas šalia Jūsų atsiliepimo. Jei naudosite savo tikrąjį vardą, atsiliepimas nebus paskelbtas

Mums reikia Jūsų el. pašto adreso atsiliepimui patvirtinti

{{ props.errorEmoji }}

Vertingiausi vartotojų atsiliepimai yra tie, kuriuose didžiausias dėmesys yra skiriamas buities prietaiso kokybei, išvaizdai ir vertei. Dėl atsiliepimų, susijusių su paslauga, pristatymu ar prijungimu, susisiekite su klientų aptarnavimo tarnyba. Šios apžvalgos yra peržiūrimos prieš jas paskelbiant šioje svetainėje. Norėdami sužinoti apie tai daugiau, aplankykite mūsų Apžvalgos gairėse.

Jūs privalote sutikti su teisinėmis sąlygomis

Labai dėkojame už Jūsų atsiliepimą

Patikrinkite gautų laiškų dėžutę, ar gavote patvirtinimo el. pranešimą.

5

Sužavėta

Pateikė Vaida Pateikta 27 balandžio 2021

Be galo džiaugiuosi šiuo siurbliu savo namuose. Mano mažyčiame bute jis puikiai atrado savo vietą, nes užima nedaug erdvės, be to labai patogu, kad jis tarsi 'pasikabina' stove, todėl galima pastatyti bet kur, kur tik yra elektros lizdas. O dėl savo gražaus dizaino negadina bendro interjero vaizdo, t.y. visai nėra poreikio jį slėpti kažkur spintoje ar po lova. Taip pat man labai patinka siurblio optimalus dydis, nereikia susilenkti ne tik man, mažaūgei, bei ir mano aukštaūgiui vaikinui (o taip, siurbia net jis!). Siurblio 'galva' labai manevringa, kas leidžia pasiekti visus kampelius aplink ir po baldais! Jau net nekalbu, kad 'galvos' priekyje esanti LED šviesa tobulas dalykas man, tikrai pedantei-jokia dulkelė neliks nepastebėta. O išvis nuostabiausia, kad išsiima mažas siurbliukas, kurį galima neštis bet kur ir išsisiurbti ne tik lovos plyšelius, bet ir automobilį ar bet ką pabirusį mažam plote (net gi nuo savęs :) ). Žodžiu, dabar bent menkiausiam trupiniui nukritus bėgu jį susiurbti, nes nereikia traukti siurblio iš dėžės, jungti į elektrą, sunkiai vilkti-jis tiesiog visad po ranka. Kaip bebūtų, toks siurblys skirtas, sakyčiau, labiau palaikomajai tvarkai, ne generalinei, nes baterija laiko apie pusvalandį. Ir nemaloniausia dalis yra filtro plovimas. O tobuliausiam variantui man trūksta tik šlapio grindų plovimo funkcijos.

 • Dizainas
  5
 • Funkcija
  4
 • Kokybė
  5
 • Vaida Rekomenduoja šį gaminį

Ar apžvalga padėjo?

I am error text
5

Tik geriausi atsiliepimai!

Pateikė Dinara Pateikta 09 balandžio 2021

Šis dulkių siurblys tikrai palengvina buitį. Yra pakankamai lengvas, tad po siurbliavimo nesijaučia nuovargis ar nugaros skausmai. Taip pat labai manevringas, tad patogu pasiekti visus kampus.

O tame pačiame dulkių siurblyje įmontuotas mažesnis rankinis siurblys itin praverčia palaikant tvarką automobilyje.

 • Dizainas
  5
 • Funkcija
  5
 • Kokybė
  5
 • Dinara Rekomenduoja šį gaminį

Ar apžvalga padėjo?

I am error text
5

Viskas super

Pateikė KAROLINA Pateikta 28 kovo 2021

Esu labai patenkinta šiuo siurbliu! Jis pateisino mano visus lūkesčius palaikant švarą ir tvarką namuose. WellQ6 labai gražus, manevringas ir galingas, neužima daug vietos ir turi labai patogių funkcijų (plaukų nukarpymas, papildomas mini siurblys, kiti pravartūs antgaliai).
Super!

 • Dizainas
  5
 • Funkcija
  5
 • Kokybė
  5
 • KAROLINA Rekomenduoja šį gaminį

Ar apžvalga padėjo?

I am error text
5

Maksimalus funkcionalumas!

Pateikė Brigita Pateikta 28 kovo 2021

Electrolux siurblį-šluotą naudoju jau penkis metus, tad gavusi naujausią modelį labai apsidžiaugiau ir nustebau, kaip patobulėjo jo funkcionalumas. Siurblys dirba kur kas tyliau, ilgiau ir efektyviau - su juo paprasta išsiurbti kiekvieną kampą, palįsti po baldais, o įvairiausi antgaliai palengvina priėjimą net prie sudėtingiausių vietų. Man ypatingai patinka optimalus siurblio svoris, kuris suteikia jam stabilumo, o automatinis šepečio išvalymas tikrai palengvina paties siurblio priežiūrą. Na, o apie patogiai ir lengvai išvalomą šiukšlių talpą turbūt nėra ką pridurti :)

 • Dizainas
  5
 • Funkcija
  5
 • Kokybė
  5
 • Brigita Rekomenduoja šį gaminį

Ar apžvalga padėjo?

I am error text

Apdovanojimai

Kiti produktai

Electrolux - Belaidis dulkių siurblys - EER73DB
„Ergorapido“ Belaidis dulkių siurblys

Ergorapido belaidis dulkių siurblys.

Electrolux - Belaidis dulkių siurblys - EER75STM
„Ergorapido“ Belaidis dulkių siurblys

Naujas siurblys „Ergorapido 2 in 1“ su ličio „Turbo Power“ akumuliatoriais ir „180° EasySteer™“ manevringumu kasdien suteikia švaros pojūtį.

Electrolux - Belaidis dulkių siurblys - EER7GREEN
„Ergorapido“ Belaidis dulkių siurblys

Ergorapido belaidis dulkių siurblys.

Pagalba

Ar žinojote, kad kai kurias problemas galite išspręsti be specialisto pagalbos? Norėdami pradėti, apačioje pasirinkite problemą su kuria susidūrėte.

Susidūrėte su problemomis?

Skaitykite pagalbinius straipsnius ir susisiekite su mumis norėdami greitai ir efektyviai išspręsti iškilusias problemas.

Garantija

Sveikiname Jus įsigijus „Electrolux“ prietaisą

Susisiekite

Norėdami užsisakyti mūsų paslaugas arba gauti atsakymus į visus Jus dominančius klausimus, susisiekite su mumis telefonu arba elektroniniu paštu.

Naudokitės dar paprasčiau

Registruokite savo Electrolux prietaisą, o mes pagal jūsų pateiktą informaciją suteiksime jums prieigą prie vartotojo vadovų, informacijos apie pirkimą, garantiją bei užsakytas paslaugas - viskas po ranka. Sužinokite daugiau apie savo prietaisą prenumeruodami mūsų mokomuosius gidus, kuriuos atsiųsime tiesiai į jūsų el. pašto dėžutę.

Registruoti prietaisą