Produkto aprašymas

Labai lengva naudotis rankiniu įrenginiu ir siurblio priedais, todėl belaidžiu „Well Q8-P“ dulkių siurbliu nesunkiai išvalysite ir grindis, ir sunkiai pasiekiamas vietas, akimirksniu jį pritaikydami pagal savo poreikius.

*Tikroji produkto išvaizda gali skirtis nuo esančios nuotraukose ir vaizdo įrašuose.

Pagrindiniai privalumai

Electrolux - Belaidis dulkių siurblys - WQ81-PANIM

„PowerPro Roller“ – kietų grindų ekspertas.

„PowerPro Roller“ vienu ypu išvalo tiek mažytes dulkeles, tiek ir itin dideles daleles. Sandari antgalio sistema  sukuria didesnį oro srauto greitį, veiksmingai pašalinantį dulkes net ir siauriausiose vietose, išsiurbiant dulkes plyšiuose 7 kartus didesniu galingumu**

** Palyginti su ankstesniu modeliu ZB3013

Electrolux - Belaidis dulkių siurblys - WQ81-PANIM

Ilgiau išliekantis nepriekaištingas valymo efektyvumas*.

Ašinė cikloninė technologija užtikrina, kad veiksmingumas nesumažėtų viso valymo metu, net ir tuomet, kai konteineris prisipildo. **** Veikia iki 53 min, tad galėsite išsiurbti didesnį plotą.

*** Konteineriui prisipildžius, išlaiko 99 % pradinio valymo efektyvumo pagal IEC 62885-2, naudojant 1.0: 5.1, 5.7 & 5.9 versiją ir pasirinkus didžiausią galios nustatymą. **** Išmatuota pasirinkus ekonominį galios režimą

Electrolux - Belaidis dulkių siurblys - WQ81-PANIM

Ergonomiškas dizainas visapusiškam patogumui.

Ergonomiškas „Well Q8-P“ siurblio dizainas su lengvai suimama rankena ir svorio paskirstymu apačioje palengvina valymą – grindis valyti tampa patogiau. Dvi patogios rankenos palengvina tiek grindų, tiek ir aukštai esančių paviršių valymą.

Electrolux - Belaidis dulkių siurblys - WQ81-PANIM

„PetPro PLUS“ antgalis

„PetPro PLUS“ antgalis padeda kruopščiai išvalyti augintinių plaukus, dulkes ir kitus nešvarumus iš baldų apmušalų. Naudojant „QuickClean“ funkciją greitai ir paprastai atkabinsite ir pašalinsite apsivėlusius plaukus nuo šerelių.

Electrolux - Belaidis dulkių siurblys - WQ81-PANIM

Valymo priedai integruoti ant pačio siurblio.

Dulkių valymo šepetys ir priedas plyšiams leidžia pasiekti visus kampus be jokios papildomos įrangos. Nenaudojami jie laikomi ant paties siurblio, todėl kiekvienam darbui rasite tinkamą įrankį.

Galimi priedai

Atsiliepimai

Ką galvojate?
Padėkite tobulinti mūsų prietaisus

Jūsų nuomonė skatina mus nuolat tobulėti ir padeda kitiems klientams nuspręsti, kurį prietaisą pirkti. Norėdami palikti atsiliepimą, naudokite žvaigždutes.

Rašyti atsiliepimą

Sveikiname! Tai – Jūsų erdvė. Pateikite savo nuomonę. Kviečiame pasidalyti ir būti išgirstiems.

Pateikite atsiliepimą kaip svečias arba Prisijunkite ir palikite atsiliepimą

{{ props.errorNickname }}

Jis bus rodomas šalia Jūsų atsiliepimo. Jei naudosite savo tikrąjį vardą, atsiliepimas nebus paskelbtas

Mums reikia Jūsų el. pašto adreso atsiliepimui patvirtinti

{{ props.errorEmoji }}

Vertingiausi vartotojų atsiliepimai yra tie, kuriuose didžiausias dėmesys yra skiriamas buities prietaiso kokybei, išvaizdai ir vertei. Dėl atsiliepimų, susijusių su paslauga, pristatymu ar prijungimu, susisiekite su klientų aptarnavimo tarnyba. Šios apžvalgos yra peržiūrimos prieš jas paskelbiant šioje svetainėje. Norėdami sužinoti apie tai daugiau, aplankykite mūsų Apžvalgos gairėse.

Jūs privalote sutikti su teisinėmis sąlygomis

Labai dėkojame už Jūsų atsiliepimą

Patikrinkite gautų laiškų dėžutę, ar gavote patvirtinimo el. pranešimą.

5

Nepriekaištinga švara

Pateikė Švarumas Pateikta 02 birželio 2021

Šis siurblys tapo nepakeičiamu namų tvarkymosi pagalbininku. Dabar tapo taip paprasta pasiekti sunkiai prieinamus namų kampelius ir juos paversti nepriekaištingai švariais. Siurbimas tapo dinamiškesniu, greitesniu ir patogesniu, nei buvo ankščiau.
Taip pat siurblys labai tinka kaip namų interjero detale!

 • Dizainas
  5
 • Funkcija
  5
 • Kokybė
  5
 • Švarumas Rekomenduoja šį gaminį

Ar apžvalga padėjo?

I am error text
5

Geriausias siurblys!

Pateikė WOW! Pateikta 02 birželio 2021

Turėjome ankščiau kito gamintojo belaidį siurblį, bet šio dizainas kur kas patogesnis siurbimui, labai patiko, kad svorio centras žemiau, todėl ranka mažiau pavargsta ir niekur nereikia jo atremti, paguldyti, jeigu reikia atlaisvint rankas siurbimo metu, nes jis tiesiog pats stovi. Dar pliusas- įkrovimo stotelės nereikia niekur gręžti, todėl nesigadina sienos. Dizainas, kokybė, galingumas - vertinu 100 balų ir drąsiai teigiu, jog tai geriausias siurblys, kuriuo man teko naudotis :)

 • Dizainas
  5
 • Funkcija
  5
 • Kokybė
  5
 • WOW! Rekomenduoja šį gaminį

Ar apžvalga padėjo?

I am error text
5

Nuostabus siurblys!

Pateikė Nustebusi Pateikta 02 birželio 2021

Negaliu atsidžiaugti šiuo belaidžiu dulkių siurbliu! Manevringas, galingas, o jau nekalbu, koks stilingas :)
Mūsų namuose ankščiau buvo siurbiama tik kas savaitę, tačiau su šiuo siurbliu norisi siurbti kiekvieną dieną, nes su juo šis darbas kur kas lengvesnis. Nereikia laidų, nereikia iš niekur užslėpto traukti, greitai prasisiurbi, pastatai atgal ir viskas! Namuose turime gyvėlį, kuris labai šeriasi, todėl antgalis, skirtas nusiurbti gyvūnų plaukams ypač gelbsti kiekvieną dieną.

 • Dizainas
  5
 • Funkcija
  5
 • Kokybė
  5
 • Nustebusi Rekomenduoja šį gaminį

Ar apžvalga padėjo?

I am error text
5

Puikus!!

Pateikė EgleStraleckaite Pateikta 11 gegužės 2021

Negalime atsidžiaugti siurbliu.
Lengvas, gražaus dizaino, puikiai dirbantis savo darbą. Visada po ranka, tad grindys visada švarios. Nuostabu išimamos dalys, žodžiu, negalime atsidžiaugti!

 • Dizainas
  3
 • Funkcija
  3
 • Kokybė
  3
 • EgleStraleckaite Rekomenduoja šį gaminį

Ar apžvalga padėjo?

I am error text

Apdovanojimai

Kiti produktai

Electrolux - Belaidis dulkių siurblys - EER73DB
„Ergorapido“ Belaidis dulkių siurblys

Ergorapido belaidis dulkių siurblys.

Electrolux - Belaidis dulkių siurblys - EER75STM
„Ergorapido“ Belaidis dulkių siurblys

Naujas siurblys „Ergorapido 2 in 1“ su ličio „Turbo Power“ akumuliatoriais ir „180° EasySteer™“ manevringumu kasdien suteikia švaros pojūtį.

Electrolux - Belaidis dulkių siurblys - EER7GREEN
„Ergorapido“ Belaidis dulkių siurblys

Ergorapido belaidis dulkių siurblys.

Pagalba

Ar žinojote, kad kai kurias problemas galite išspręsti be specialisto pagalbos? Norėdami pradėti, apačioje pasirinkite problemą su kuria susidūrėte.

Susidūrėte su problemomis?

Skaitykite pagalbinius straipsnius ir susisiekite su mumis norėdami greitai ir efektyviai išspręsti iškilusias problemas.

Garantija

Sveikiname Jus įsigijus „Electrolux“ prietaisą

Susisiekite

Norėdami užsisakyti mūsų paslaugas arba gauti atsakymus į visus Jus dominančius klausimus, susisiekite su mumis telefonu arba elektroniniu paštu.

Naudokitės dar paprasčiau

Registruokite savo Electrolux prietaisą, o mes pagal jūsų pateiktą informaciją suteiksime jums prieigą prie vartotojo vadovų, informacijos apie pirkimą, garantiją bei užsakytas paslaugas - viskas po ranka. Sužinokite daugiau apie savo prietaisą prenumeruodami mūsų mokomuosius gidus, kuriuos atsiųsime tiesiai į jūsų el. pašto dėžutę.

Registruoti prietaisą