Produkto aprašymas

Mūsų mikrobangų krosnelėje „600 Grill Microwave“ greitai ir lengvai paruošite daugumą mėgstamų patiekalų. Čia rasite visas standartines bei grilio funkcijas, todėl maisto ruošimo galimybės dar platesnės.

*Tikroji produkto išvaizda gali skirtis nuo esančios nuotraukose ir vaizdo įrašuose.

Pagrindiniai privalumai

Spartus ir tolygus pašildymas

Mikrobangų krosnelėje, ant XL sukamosios lėkštės, jūsų mėgstami patiekalai pašils tolygiai. Ant šios didelės lėkštės tilps daug maisto produktų, kuriuos tobulai paruošite net nevartydami.

Greitai atšildykite maistą naudodami mūsų atšildymo funkciją

Naudodami mikrobangų krosnelės atšildymo funkciją greitai paruošite užšaldytą maistą. Pasirinkite atšildymo funkciją ir bus pradėtas patiekalo atšildymo procesas, kurio metu išlaikomas maisto skonis ir tekstūra.

Jutiklinis valdymo skydelis – itin patogus, intuityvus ir funkcionalus valdymas

Su orkaitės TFT jutikliniu valdymo skydeliu galėsite lengvai reguliuoti temperatūrą ir laiką tiek kepdami keksiukus, tiek gamindami lašišą. Tai vertingas technologinis sprendimas ir pagalba Jums, kad paruoštumėte savo mėgstamus gardžiausius patiekalus.

Itin didelė 42 litrų talpa

Ypač talpi 42 litrų mikrobangų krosnelė, palyginti su standartiniais 26 litrų modeliais. Didesnė talpa didesniems patiekalams – net troškiniui ar lazanijai. Maistas visai šeimai, paruoštas vienu kartu.

Kepkite su griliumi ir mėgaukitės auksine plutele

Nesvarbu, ar kepsite traškią šoninę, ar burbuliuojančią mocarelą – išnaudokite grilį ir kepimo grotelių galimybes kaip niekada anksčiau. Puikiai tinka ruošiant traškius vištienos sparnelius bei burnoje tirpstantį keptą sūrį.

Galimi priedai

Pagalba

Ar žinojote, kad kai kurias problemas galite išspręsti be specialisto pagalbos? Norėdami pradėti, apačioje pasirinkite problemą su kuria susidūrėte.

Ar jau turite šį gaminį?

Užsiregistruokite „MyElectrolux“ ir vienoje vietoje raskite viską, ko reikia.

  • Sklandesnis aptarnavimas ir palaikymas
  • Sparti prieiga prie instrukcijų ir naudojimo vadovų
  • Specialūs pasiūlymai ir nuolaidos
Prisijunkite prie „MyElectrolux“ Pagalba
woman on couch with mobile phone