Produkto aprašymas

Su mūsų indukcine kaitlente „800 Flexibridge®“ ir integruotu gartraukiu „eXTractor“ galėsite įgyvendinti visas virtuvės dizaino idėjas. Gartraukis neprivalo būti virš viryklės – turėsite daugiau laisvos erdvės ir galėsite suprojektuoti virtuvę pagal savo norus, be jokių suvaržymų.

*Tikroji produkto išvaizda gali skirtis nuo esančios nuotraukose ir vaizdo įrašuose.

Pagrindiniai privalumai

Virtuvės projektavimo laisvė – atlaisvinkite erdvę be apribojimų

Naudodamiesi virtuvės projektavimo laisve atlaisvinkite erdvės ir įgyvendinkite savo idėjas. Kaitlentę su integruotu gartraukiu įrenkite kur tik norite, mat gartraukio nebereikia kabinti virš maisto gaminimo erdvės. Džiaukitės didesne laisve virtuvėje.

Dviguba „FlexiBridge®“ – maksimaliam lankstumui gaminant

Dviguba „FlexiBridge®“ turi dvi 4 segmentų kaitvietes ir sujungia iki 4 kaitviečių maksimaliam lankstumui. Dabar galite gaminti naudodami skirtingų dydžių puodus ir keptuves – kiekvieną pusę galima prisitaikyti pagal poreikius.

Naudodamiesi funkcija „Breeze“ orą virtuvėje valykite tyliai

Baigus gaminti funkcija „Breeze“ atgaivina orą virtuvėje nekeldama daug triukšmo. Nuo šiol pavalgę galite atsipalaiduoti arba mėgautis smagioje aplinkoje be maisto garų.

Filtras „du viename“ gaivesniam orui virtuvėje

Filtras „du viename“ turi anglies ir riebalų filtrus, padedančius atgaivinti orą virtuvėje. Išimamąjį filtrą lengva išplauti indaplovėje ir atnaujinti orkaitėje, kad ilgiau išliktų tinkamas naudoti.

Išnaudokite visas savo prietaisų galimybes su programėle „My Electrolux Kitchen“

Programėlė „My Electrolux Kitchen“ praneša, kada reikia atlikti priežiūros darbus, teikia naudingus patarimus ir funkcijas, leidžia valdyti nuotoliniu būdu ir padeda pailginti prietaisų naudojimo laiką. Prisijunkite ir išnaudokite visas savo prietaisų galimybes.

Galimi priedai

Pagalba

Ar žinojote, kad kai kurias problemas galite išspręsti be specialisto pagalbos? Norėdami pradėti, apačioje pasirinkite problemą su kuria susidūrėte.

Ar jau turite šį gaminį?

Užsiregistruokite „MyElectrolux“ ir vienoje vietoje raskite viską, ko reikia.

  • Sklandesnis aptarnavimas ir palaikymas
  • Sparti prieiga prie instrukcijų ir naudojimo vadovų
  • Specialūs pasiūlymai ir nuolaidos
Prisijunkite prie „MyElectrolux“ Pagalba
woman on couch with mobile phone