ESS47420SX

Laisvai pastatoma indaplovė 59.8 cm 600 serija „SatelliteClean“

Produkto aprašymas
Turime sandėlyje
€520
hidden
Įsk. PVM
Įdėti į krepšelį
Parinktys, kad pirkimo procesas būtų dar lengvesnis

Mūsų energiją taupančios indaplovės užtikrina nepriekaištingus rezultatus

„EcoLine“ indaplovės pasižymi geriausiomis savo klasėje energijos ir išteklių naudojimo efektyvumo savybėmis. Visi prietaisai turi išteklius taupančių funkcijų, o mūsų A klasės modelis sutaupo daugiau nei 30 % energijos ir užtikrina nepriekaištingus rezultatus*.

* Skaičiavimai pagrįsti A klasės (EEI 31,9) ir D klasės (EEI 49,9) „Electrolux“ / AEG indaplovių energijos vartojimo efektyvumo indeksu (EEI), kuris yra 36 %.
Plačiau apie EcoLine
Energetinė klasė C
Veikimo garsas (dB)44
Talpa (indų komplektai)13
Plotis (cm) 60
GlassCare®
GlassCare®
„SatelliteClean®“
„SatelliteClean®“
AirDry
AirDry
Produkto aprašymas
Indaplovės „600 SatelliteClean®“ purkštuvas nepriekaištingai išplauna visus indus. Naudojant mūsų technologiją, virtuvės reikmenys net triskart efektyviau apipurškiami vandeniu nei įprastoje indaplovėje, todėl netgi arti vienas kito sudėti daiktai yra kruopščiai išplaunami. Jokių dryžių ir dėmių, tik nepriekaištingai švarūs indai.
Electrolux - Laisvai pastatoma indaplovė - ESS47420SX
Visapusiškas apipurškimas naudojant funkciją „SatelliteClean“ 

„SatelliteClean“ indaplove išplauti virtuvės reikmenys lieka be menkiausios dėmelės, nes ji veikia net triskart efektyviau nei įprasta indaplovė. Dvigubas besisukantis purkštuvas, kuris nuolat keičia purškimo kampą, kruopščiai išplauna netgi didelius daiktus.

Electrolux - Laisvai pastatoma indaplovė - ESS47420SX
„ExtraHygiene“ funkcija naikina daugiau nei 99,9999 % ant indų esančias bakterijas ir virusus*

„ExtraHygiene“ funkcija užtikrina maksimalią švarą. Per galingą skalavimo ir dezinfekavimo ciklą indaplovėje temperatūra pasiekia 69 °C. Tokia temperatūra laikoma minimum 10 minučių, kas užtikrina, kad ant indų būtų sunaikintos daugiau nei 99,9999 % bakterijų ir virusų*.

*Patikrintas dėl Micrococcus luteus ir MS2 bakteriofagų, atliekant išorinį tyrimą, kurį atliko Swissatest Testmaterialien AG 2021 m. (Bandymo ataskaitos Nr. 20212029).
Electrolux - Laisvai pastatoma indaplovė - ESS47420SX
Triskart efektyvesnis džiovinimas su „AirDry“

Naujoji „AirDry“ technologija užbaigia džiovinimą natūraliu oro srautu, todėl džiovinimas triskart efektyvesnis nei uždarų durelių sistemose. Baigiantis ciklui durelės atidaromos 10 cm ir oras gali cirkuliuoti, kad indai išdžiūtų nepriekaištingai.

Electrolux - Laisvai pastatoma indaplovė - ESS47420SX
Krepšio „QuickLift“ aukštis reguliuojamas, todėl lengva pasiekti indus

Naudojant krepšį „QuickLift“, indus patogu sudėti arba išimti. Netgi kai krepšys sklidinai prikrautas didelių reikmenų, dėl sistemos „QuickLift“ galima reguliuoti aukštį, kad būtų lengva pasiekti indus.

Greita ir veiksminga

Jūsų naujas pagalbininkas taupant laiką. Kai skalbinių yra nedaug, galite naudoti 30 min. sparčiojo skalbimo programą – ji yra puikus sprendimas. Ir visa tai pasiekiama nesumenkinant rezultatų. Puikus ir greitas skalbimas.

woman on couch with mobile phone
Ar jau turite šį gaminį?

Užsiregistruokite „MyElectrolux“ ir vienoje vietoje raskite viską, ko reikia.

  • Sklandesnis aptarnavimas ir palaikymas
  • Sparti prieiga prie instrukcijų ir naudojimo vadovų
  • Specialūs pasiūlymai ir nuolaidos