Produkto aprašymas

Ar norėtumėte užvirinti vandenį, užplikyti arbatą ar tik šiek tiek pašildyti ingredientus, „Explore 7“ stikliniame virdulyje galite pasirinkti kaitinimo stiprumą. Reguliuojamais valdikliais kiekvieną kartą nustatysite tobulą temperatūrą. Pasirinktą temperatūrą galima išlaikyti net 40 min.

*Tikroji produkto išvaizda gali skirtis nuo esančios nuotraukose ir vaizdo įrašuose.

Pagrindiniai privalumai

Electrolux - Virdulys - E7GK1-8BP

Daugiafunkciniame virdulyje užplikyta biri arbata

Paruoškite tobulą puodelį birios arbatos, naudodami specialų krepšelį. Naudojant patogų priedą lapeliai lieka daugiafunkciniame virdulyje, todėl plauti reikia mažiau. Tiksliai kontroliuojant vandens temperatūrą, puikiai paruošite kiekvienos rūšies arbatą.

Electrolux - Virdulys - E7GK1-8BP

Jūsų skoniui pritaikyta temperatūra

Naudojant tikslias valdymo nuostatas virdulyje „Explore 7 Glass“ lengva pasiekti ir palaikyti tobulą temperatūrą. Nesvarbu, ar šildote kūdikių maistą 40 °C temperatūroje, plikote žaliąją arbatą 80 °C ar kavą 95 °C temperatūroje, daugiafunkcinis virdulys automatiškai nustos kaitinti pasiekus pasirinktą temperatūrą.

Electrolux - Virdulys - E7GK1-8BP

Jūsų temperatūra išlaikoma 40 minučių

Daugiafunkciniame virdulyje „Explore 7 Glass“ naudojant šilumos palaikymo funkciją jūsų pasirinkta temperatūra bus išlaikyta iki 40 minučių. Virdulio pagrinde paslėptas elementas bus įjungtas kaskart, kai vandens temperatūra nukris 2 °C.

Electrolux - Virdulys - E7GK1-8BP

Lygus dangtis, lengvesniam valymui

„Explore 7“ dangtis atidaromas vienu sklandžiu judesiu, todėl išvengiama nepageidaujamų pritaškymų. Jis yra pakankamai didelis, kad tilptų visa ranka lengvesniam valymui. Kalbant apie kasdienį naudojimą, daugiafunkcinį virdulį galima pastatyti ant jo 360 laipsnių pagrindo bet kokia kryptimi.

Electrolux - Virdulys - E7GK1-8BP

Nuosėdų filtras – geresniam skoniui

Dėl „Master 9“ naudojamo nuosėdų filtro vanduo ilgiau išlieka švaresnis. Sulėtintas kalkių kaupimasis, todėl reikia mažiau priežiūros ir valymo, o virintas vanduo ilgiau išlieka skanesnis.

Pagalba

Ar žinojote, kad kai kurias problemas galite išspręsti be specialisto pagalbos? Norėdami pradėti, apačioje pasirinkite problemą su kuria susidūrėte.

Jau esate šio gaminio savininkas?

Užregistruokite gaminį, kad optimizuotumėte naudojimosi juo patirtį. Taip pat raskite reikiamos pagalbos, dalių bei priedų, spustelėję žemiau esančias nuorodas.

Užregistruoti gaminį Pagalba
paplūdimio, uolų ir lūžtančių bangų vaizdas