Produkto aprašymas

„Renew 800“ garų lygintuvas užtikrina tikslią Jūsų drabužių priežiūrą. Tiesiog palieskite, kad suaktyvintumėte – tikslūs garai ir šiluma bet kokiam audiniui. Pagaminta iš perdirbto plastiko ir pakuojama į tvarią pakuotę, siekiant sumažinti anglies pėdsaką.

*Tikroji produkto išvaizda gali skirtis nuo esančios nuotraukose ir vaizdo įrašuose.

Pagrindiniai privalumai

„PrecisionCareTM" - išmani drabužių priežiūra

Tikslus lyginimas greitiems rezultatams – tiesiog palieskite, kad pasirinktumėte. Pritaikytos programos ir išmanioji technologija tiekia tikslų garų ir šilumos kiekį, kad pašalintų raukšles net ir kiečiausiam audiniui.

Įbrėžimams atsparus „RESILIUM™ Ski 500" padas

„RESILIUM™ Ski 500" auksinės spalvos padas yra atsparus įbrėžimams, bei slysta bet kokiu audiniu. Papildomos garų angos užtikrina tikslų veikimą ir greitesnį lyginimą. Daugiau jokių sunkumų kovojant su raukšlėmis.

Vandenį minkštinantis filtras

Minkšto vandens filtras prailgina lygintuvo tarnavimo laiką, neleidžia susidaryti kalkių nuosėdoms ir užtikrina ilgalaikį veikimą. Išmanusis indikatorius praneš, kada reikia keisti filtrą.

Su apšvietimu

Išmanus apšvietimas priekyje indikuoja kada lygintuvas yra paruoštas naudojimui ir nuolat apšviečia Jūsų lyginamą audinį taip palengvinant ir suefektyvinant lyginimo procesą. Niekada nepraleisite nė vienos raukšlės.

Garų paleidiklis

Lengvai naudojamas garų paleidiklis yra tiesiai po ranka. Jis išskiria stiprius, nuolatinius garus, kai to reikia – kad lyginimo rezultatai būtų greitesni.

Pagalba

Ar žinojote, kad kai kurias problemas galite išspręsti be specialisto pagalbos? Norėdami pradėti, apačioje pasirinkite problemą su kuria susidūrėte.

Ar jau turite šį gaminį?

Užsiregistruokite „MyElectrolux“ ir vienoje vietoje raskite viską, ko reikia.

  • Sklandesnis aptarnavimas ir palaikymas
  • Sparti prieiga prie instrukcijų ir naudojimo vadovų
  • Specialūs pasiūlymai ir nuolaidos
Prisijunkite prie „MyElectrolux“ Pagalba
woman on couch with mobile phone