Produkto aprašymas

Mūsų kompaktiškiausias dulkių siurblys su maišeliais efektyviai surenka dulkes nuo visų paviršių – kiekvienu perbraukimu. Antgalį „AllFloor“ lengva perjungti iš kietų grindų į kiliminės dangos režimą ir atvirkščiai, be to, prie siurblio tvirtinami priedai visuomet patogiai pasiekiami

*Tikroji produkto išvaizda gali skirtis nuo esančios nuotraukose ir vaizdo įrašuose.

Pagrindiniai privalumai

Didelė siurbimo galia. Kiekvienu perbraukimu.

Veiksmingas ir paprastas naudoti, todėl valymas taps vienas malonumas. Dėl naujojo „AllFloor“ antgalio ir didelės siurbimo galios lengvai pašalinsite dulkes ir nešvarumus nuo kiliminės ar kietosios grindų dangos. Be to, pėdos pagalba galėsite pakeisti antgalio režimą.

Manevringas ir patogus valymas be sustojimų

Ergonomiškas siurblys suteikia galimybę išvalyti iki 72 kv. m plotą, neperjungiant laido į kitą elektros lizdą. Teleskopinio vamzdžio, didelių ratų ir 8,5 metro valymo spindulio dėka lengvai judėsite ir valysite be sustojimo.

Švarūs higieniški namai

Galinga filtravimo sistema sulaiko iki 99,99 %* smulkiųjų dulkių dalelių (iki 1 mikrono) ir dulkių erkučių, kad jūsų aplinkos oras būtų švaresnis.

* Remiantis vidiniais 0,3–10 mikronų dydžio smėlio / dulkių dalelių filtravimo bandymais, atliktais vadovaujantis IEC62885-2:2021 5.14 punkto nuostatomis.

Visuomet lengvai pasiekiami prie siurblio korpuso tvirtinami priedai

Su šiuo patogiu siurbliu valymas taps vienu malonumu. Dėl kompaktiško dydžio jis puikiai tinka bet kokiems namams, o patogiai laikomus priedus visuomet turėsite po ranka.

Sumanesnis pasirinkimas

Šis 500 serijos siurblys su maišeliais ir jo pagrindinis antgalis pagaminti naudojant iki 37 % perdirbto plastiko*.

* Neįskaitant papildomų priedų​

Galimi priedai

Pagalba

Ar žinojote, kad kai kurias problemas galite išspręsti be specialisto pagalbos? Norėdami pradėti, apačioje pasirinkite problemą su kuria susidūrėte.

Ar jau turite šį gaminį?

Užsiregistruokite „MyElectrolux“ ir vienoje vietoje raskite viską, ko reikia.

  • Sklandesnis aptarnavimas ir palaikymas
  • Sparti prieiga prie instrukcijų ir naudojimo vadovų
  • Specialūs pasiūlymai ir nuolaidos
Prisijunkite prie „MyElectrolux“ Pagalba
woman on couch with mobile phone