Produkto aprašymas

„Clean 600“ dulkių siurblyje su maišeliais yra automatinis grindų valymo antgaliu režimas ir intuityvus prieinamumas, užtikrinantis nepriekaištingą funkcionalumą ir mažiau pertrūkių.

*Tikroji produkto išvaizda gali skirtis nuo esančios nuotraukose ir vaizdo įrašuose.

Pagrindiniai privalumai

* Remiantis nuosavais bandymais pagal standartą IEC 60312-1

„Dust Magnet Silent“ antgalis išvysto didelę smulkių dulkių siurbimo galią, kad iš plyšių galėtumėte susiurbti iki 100 % dulkių.*

* Remiantis nuosavais bandymais pagal standartą IEC 60312-1

Valyti tapo paprasčiau. Visiškai valdoma pėda

Dabar galite lengvai valyti viską valdydami pėda. Reguliuokite kabelio sutraukiklį, įjungimo / išjungimo mygtuką ir galios nustatymą be rankų.

Higieniškai švaresni namai

HEPA filtravimo sistema sulaiko iki 99,99 %* vos 0,3 mikrono dydžio dalelių, tokių kaip dulkės, erkutės ir alergenai, kad jūsų aplinkos oras būtų švaresnis.

* Pagal 0,3–10 mikronų dydžio dulkių mikrodalelių filtravimo vidinius bandymus remiantis standartu EN 60312-1 ir naudojant standartines smėlio / dulkių daleles.

Funkcionalus, tvarus ir iki 50 % pagamintas iš perdirbto plastiko

50 % viso panaudoto plastiko yra perdirbta, o spausdintinė medžiaga išspausdinta ant perdirbto popieriaus. Tvarumas ir funkcionalumas be kompromisų.

Sklandus ir lengvas valymas su laisvai riedančiais ratukais

Dėl laisvai riedančių ratukų galima paprastai manevruoti ant įvairių grindų paviršių. 12 metrų veikimo spindulys reiškia, kad galima netrukdomai judėti po kambarius.

Galimi priedai

Pagalba

Ar žinojote, kad kai kurias problemas galite išspręsti be specialisto pagalbos? Norėdami pradėti, apačioje pasirinkite problemą su kuria susidūrėte.

Ar jau turite šį gaminį?

Užsiregistruokite „MyElectrolux“ ir vienoje vietoje raskite viską, ko reikia.

  • Sklandesnis aptarnavimas ir palaikymas
  • Sparti prieiga prie instrukcijų ir naudojimo vadovų
  • Specialūs pasiūlymai ir nuolaidos
Prisijunkite prie „MyElectrolux“ Pagalba
woman on couch with mobile phone