Produkto aprašymas

Sukurtas pagal griežtus profesionalių virtuvės šefų standartus, šis nerūdijančiojo plieno indų, skirtų maisto gaminimui garuose, rinkinys leidžia pasiekti puikių rezultatų kaskart naudojantis savo garine orkaite. Perforuotieji indai tinkami maisto gaminimui garuose, blanširavimui, atšildymui, pašildymui. Neperforuotieji indai idealiai tinka troškinimui, kepimui, virimui, padažams ir sriuboms arba ištekėjusioms sultims surinkti (naudojant kartu su perforuotuoju indu). Indus tinka laikyti šaldytuve, nes jie pagaminti iš itin higieniškos medžiagos. Galima plauti indaplovėje.
Skaitykite daugiau

*Tikroji produkto išvaizda gali skirtis nuo esančios nuotraukose ir vaizdo įrašuose.

Pagrindiniai privalumai

Tiesiog ruoškite garuose net didžiausius patiekalus

Mūsų 2 dalių prabangus garinimo rinkinys tinka ir dideliems produktams, kad galėtumėte pagaminti sveikesnius patiekalus. Pagaminta iš nerūdijančiojo plieno, kad būtų lengva valyti.

Valgykite sveikiau gamindami maistą garinimo rinkiniu.

Nerūdijančiojo plieno garinimo rinkiniu galėsite orkaitėje gaminti garuose kaip profesionalūs virtuvės šefai. Pagaminsite gardžių ir sveikų patiekalų, kuriais galėsite mėgautis.

Pasikliaukite aukštos kokybės nerūdijančiojo plieno patvarumu.

Patvarų aukštos kokybės nerūdijantįjį plieną galima plauti indaplovėje ir jis tinka laikyti maistą šaldytuve.

Kokie pagrindiniai „Infinite Chef“ indų privalumai?

Stilinga ir ilgaamžė virtuvės indų kolekcija su veidrodine nerūdijančiojo plieno danga bei daugiasluoksne konstrukcija, pagaminta išskirtinai tik iš aukščiausios kokybės medžiagų, pelniusi prestižinį „Green Product award“ apdovanojimą. Šiuos premium kokybės indus įvertino ir pamėgo profesionalūs virtuvės šefai, todėl kiekvienam gaminimo būdui sukurta kažkas unikalaus. Puodai idealiems makaronams „spaghetti al dente“, kūginis troškintuvas traškių daržovių kepimui ar unikalios keptuvės sultingiems kepsniams - „Infinite Chef“ kolekcijoje rasite viską, ko tik gali prireikti šiuolaikinėje virtuvėje.

Galimi priedai

Pagalba

Ar žinojote, kad kai kurias problemas galite išspręsti be specialisto pagalbos? Norėdami pradėti, apačioje pasirinkite problemą su kuria susidūrėte.