Produkto aprašymas

Vakuumavimo dėžučių komplektą sudaro: 1 litro talpos konteineris (1vnt.) ir 1.6 litro talpos konteineris (1vnt.).

*Tikroji produkto išvaizda gali skirtis nuo esančios nuotraukose ir vaizdo įrašuose.

Pagrindiniai privalumai

Vakuumavimo konteineriai maisto laikymui

Orui nelaidūs maisto konteineriai ilgesniam mėgavimuisi maistu bei maisto švaistymo mažinimui.

Geresnis maisto laikymas

Saugi maisto laikymo sistema šviežiam maistui bei maisto likučiams - patogiam laikymui spintelėse, šaldytuve ir šaldiklyje.

PATOGI MAISTO STEBĖSENA

Dangtyje integruota datos nustatymo funkcija palengvina saugomo maisto stebėjimą.

MAŽIAU ŠVAISTYMO - DAUGIAU SKONIO

Stiprus vakuumas kartu su orą nepralaidžiais konteineriais padeda išlaikyti maistą ir maistingas medžiagas ilgiau, tuo pačiu mažinant maisto švaistymą namuose. Naudinga sveikatai ir aplinkai.

BE BPA. PATVIRTINTA MAISTO APSAUGA

Pagaminti iš netoksiškų ir maistui saugių medžiagų. Apsaugant Jūsų maistą geriausiai įmanomu būdu. Konteinerius saugu naudoti šaldiklyje ir plauti indaplovėje.

Dera su „Electrolux CustomFlex®“ šaldytuvų sistema

Maisto konteinerius galima pakabinti „CustomFlex®“ sistemas turinčiuose šaldytuvuose.

Kokie pagrindiniai „Infinite Chef“ indų privalumai?

Stilinga ir ilgaamžė virtuvės indų kolekcija su veidrodine nerūdijančiojo plieno danga bei daugiasluoksne konstrukcija, pagaminta išskirtinai tik iš aukščiausios kokybės medžiagų, pelniusi prestižinį „Green Product award“ apdovanojimą. Šiuos premium kokybės indus įvertino ir pamėgo profesionalūs virtuvės šefai, todėl kiekvienam gaminimo būdui sukurta kažkas unikalaus. Puodai idealiems makaronams „spaghetti al dente“, kūginis troškintuvas traškių daržovių kepimui ar unikalios keptuvės sultingiems kepsniams - „Infinite Chef“ kolekcijoje rasite viską, ko tik gali prireikti šiuolaikinėje virtuvėje.

Pagalba

Ar žinojote, kad kai kurias problemas galite išspręsti be specialisto pagalbos? Norėdami pradėti, apačioje pasirinkite problemą su kuria susidūrėte.