Produkto aprašymas

Indukcinė kaitlentė „800 Bridge“ su „eXTractor“ užtikrina daugiau pastatymo galimybių ir didesnę gaminimo laisvę virtuvėje. Nuo šiol gartraukis neprivalo būti virš viryklės – virtuvę galėsite suprojektuoti pagal savo norus, be jokių suvaržymų.

*Tikroji produkto išvaizda gali skirtis nuo esančios nuotraukose ir vaizdo įrašuose.

Pagrindiniai privalumai

Virtuvės projektavimo laisvė – atlaisvinkite erdvę be apribojimų

Naudodamiesi virtuvės projektavimo laisve atlaisvinkite erdvės ir įgyvendinkite savo idėjas. Kaitlentę su integruotu gartraukiu įrenkite kur tik norite, mat gartraukio nebereikia kabinti virš maisto gaminimo erdvės. Džiaukitės didesne laisve virtuvėje.

Ilgalaikė elegancija ir mažiau įbrėžimų

Dėl specialaus naujo stiklinio paviršiaus kaitlentė ilgiau išlieka it nauja, su mažiau įbrėžimų. Elegantišką, pirštų atspaudams ir dėmėms atsparų juodą „SaphirMatt“ paviršių lengva nuvalyti.

Naudodamiesi funkcija „Breeze“ orą virtuvėje valykite tyliai

Baigus gaminti funkcija „Breeze“ atgaivina orą virtuvėje nekeldama daug triukšmo. Nuo šiol pavalgę galite atsipalaiduoti arba mėgautis smagioje aplinkoje be maisto garų.

Filtras „du viename“ gaivesniam orui virtuvėje

Filtras „du viename“ turi anglies ir riebalų filtrus, padedančius atgaivinti orą virtuvėje. Išimamąjį filtrą lengva išplauti indaplovėje ir atnaujinti orkaitėje, kad ilgiau išliktų tinkamas naudoti.

Garų rinktuvas su „Hob2Hood®“ prisitaiko automatiškai

Visas mintis sutelkite tik į maisto ruošimą naudodami garų rinktuvą, kuris automatiškai prisitaiko Jums padidinus ar sumažinus kaitlentės kaitrą. Technologija „Hob2Hood®“ leidžia visą dėmesį sutelkti į maistą, kol kaitlentė ir garų rinktuvas sklandžiai dirba jums.

Galimi priedai

Pagalba

Ar žinojote, kad kai kurias problemas galite išspręsti be specialisto pagalbos? Norėdami pradėti, apačioje pasirinkite problemą su kuria susidūrėte.

Ar jau turite šį gaminį?

Užsiregistruokite „MyElectrolux“ ir vienoje vietoje raskite viską, ko reikia.

  • Sklandesnis aptarnavimas ir palaikymas
  • Sparti prieiga prie instrukcijų ir naudojimo vadovų
  • Specialūs pasiūlymai ir nuolaidos
Prisijunkite prie „MyElectrolux“ Pagalba
woman on couch with mobile phone