Produkto aprašymas

Naudojant indukcinę kaitlentę „600 Flex Bridge“ gaminti valgį dar patogiau. Rinkitės iš trijų valgio gaminimo paviršių išdėstymo galimybių, suteikiančių daugiau lankstumo: tai puiki galimybė, kai tuo pačiu metu reikia naudoti įvairių dydžių prikaistuvius ir keptuves. Rinkitės dvi vidutinio dydžio kaitvietes, mažą ir didelę kaitvietes, arba vieną labai didelę kaitvietę griliams „Plancha“.

*Tikroji produkto išvaizda gali skirtis nuo esančios nuotraukose ir vaizdo įrašuose.

Pagrindiniai privalumai

„Flex Bridge“ prisitaiko prie skirtingo dydžio indų

Mūsų indukcinės kaitlentės funkcija „Flex Bridge“ suteikia galimybę patogiau ruošti maistą. Trys maisto ruošimo paviršių išdėstymo galimybės suteikia universalumo vienu metu naudojant įvairius prikaistuvius ir keptuves. Rinkitės dvi vidutinio dydžio kaitvietes, mažą ir didelę kaitvietes arba vieną labai didelę kaitvietę griliams „Plancha“.

Su „PowerSlide®“ prikaistuvį akimirksniu perstumsite ant reikiamos zonos

Su „PowerSlide®“ greitai ir lengvai pasirūpinsite tinkama temperatūra. Paprasčiausiai perstumkite prikaistuvį į iš anksto nustatytos temperatūros zoną. Tarp intensyvaus kepinimo ir lengvo pašildymo nebėra jokių barjerų – išnaudokite savo kaitvietę geriausiai ir lengvai ruoškite puikius patiekalus.

„Hob2Hood®“ – Jūsų patogumui

Funkcija „Hob2Hood®“ belaidžiu būdu susieja Jūsų kaitlentę su gartraukiu. Pradėkite gaminti maistą ir Jūsų gartraukis automatiškai pritaikys tinkamiausias garo traukimo nuostatas pagal kaitlentėje pasirinktą galią. Jis atliks pagrindinį darbą, o Jūs galėsite skirti daugiau dėmesio ir jėgų maisto ruošimui.

4 zonų valdikliai užtikrina lankstumą

Zonų valdikliai suteikia visišką kaitlentės kontrolę ir padeda lengvai paruošti mėgstamus patiekalus. Lengvai keiskite nustatymus, nuo vaikų užrakto iki laikmačio, ir naudokitės „PowerBoost“ funkcija, kad maistą paruoštumėte greitai.

Akimirksniu intensyvus karštis naudojant „PowerBoost“

Suaktyvinkite funkciją „PowerBoost“, kad būtų galima akimirksniu padidinti karštį gaminant maistą. Ši funkcija puikiai tinka norint greičiau paruošti patiekalus. Vanduo užvirinamas kaip niekad greitai ir prireikus galite įkaitinti prikaistuvius!

Galimi priedai

Pagalba

Ar žinojote, kad kai kurias problemas galite išspręsti be specialisto pagalbos? Norėdami pradėti, apačioje pasirinkite problemą su kuria susidūrėte.

Ar jau turite šį gaminį?

Užsiregistruokite „MyElectrolux“ ir vienoje vietoje raskite viską, ko reikia.

  • Sklandesnis aptarnavimas ir palaikymas
  • Sparti prieiga prie instrukcijų ir naudojimo vadovų
  • Specialūs pasiūlymai ir nuolaidos
Prisijunkite prie „MyElectrolux“ Pagalba
woman on couch with mobile phone