EIV85453

Indukcinė kaitlentė 80 cm 600 serija „FlexiBridge“ „Hob2Hood®“

Produkto aprašymas
hidden
Turime sandėlyje
hidden
Įdėti į krepšelį
Plotis (mm)780
Gaminimo zonos4
Kaitviečių sujungimo galimybėYra
„Assisted Cooking“ jutikliaiNėra
„Tilto“ funkcija
„Tilto“ funkcija
„Hob2Hood®“
„Hob2Hood®“
Produkto aprašymas
Naudojant indukcinę kaitlentę „600 Flex Bridge“ gaminti valgį dar patogiau. Rinkitės iš trijų valgio gaminimo paviršių išdėstymo galimybių, suteikiančių daugiau lankstumo: tai puiki galimybė, kai tuo pačiu metu reikia naudoti įvairių dydžių prikaistuvius ir keptuves. Rinkitės dvi vidutinio dydžio kaitvietes, mažą ir didelę kaitvietes, arba vieną labai didelę kaitvietę griliams „Plancha“.
„Flex Bridge“ prisitaiko prie skirtingo dydžio indų

Mūsų indukcinės kaitlentės funkcija „Flex Bridge“ suteikia galimybę patogiau ruošti maistą. Trys maisto ruošimo paviršių išdėstymo galimybės suteikia universalumo vienu metu naudojant įvairius prikaistuvius ir keptuves. Rinkitės dvi vidutinio dydžio kaitvietes, mažą ir didelę kaitvietes arba vieną labai didelę kaitvietę griliams „Plancha“.

Electrolux - Indukcinė kaitlentė - EIV85453
Su „PowerSlide®“ prikaistuvį akimirksniu perstumsite ant reikiamos zonos

Su „PowerSlide®“ greitai ir lengvai pasirūpinsite tinkama temperatūra. Paprasčiausiai perstumkite prikaistuvį į iš anksto nustatytos temperatūros zoną. Tarp intensyvaus kepinimo ir lengvo pašildymo nebėra jokių barjerų – išnaudokite savo kaitvietę geriausiai ir lengvai ruoškite puikius patiekalus.

Electrolux - Indukcinė kaitlentė - EIV85453
„Hob2Hood®“ – Jūsų patogumui

Funkcija „Hob2Hood®“ belaidžiu būdu susieja Jūsų kaitlentę su gartraukiu. Pradėkite gaminti maistą ir Jūsų gartraukis automatiškai pritaikys tinkamiausias garo traukimo nuostatas pagal kaitlentėje pasirinktą galią. Jis atliks pagrindinį darbą, o Jūs galėsite skirti daugiau dėmesio ir jėgų maisto ruošimui.

4 zonų valdikliai užtikrina lankstumą

Zonų valdikliai suteikia visišką kaitlentės kontrolę ir padeda lengvai paruošti mėgstamus patiekalus. Lengvai keiskite nustatymus, nuo vaikų užrakto iki laikmačio, ir naudokitės „PowerBoost“ funkcija, kad maistą paruoštumėte greitai.

Electrolux - Indukcinė kaitlentė - EIV85453
Akimirksniu intensyvus karštis naudojant „PowerBoost“

Suaktyvinkite funkciją „PowerBoost“, kad būtų galima akimirksniu padidinti karštį gaminant maistą. Ši funkcija puikiai tinka norint greičiau paruošti patiekalus. Vanduo užvirinamas kaip niekad greitai ir prireikus galite įkaitinti prikaistuvius!

woman on couch with mobile phone
Ar jau turite šį gaminį?

Užsiregistruokite „MyElectrolux“ ir vienoje vietoje raskite viską, ko reikia.

  • Sklandesnis aptarnavimas ir palaikymas
  • Sparti prieiga prie instrukcijų ir naudojimo vadovų
  • Specialūs pasiūlymai ir nuolaidos