Produkto aprašymas

Mėgaukitės visišku lankstumu, visapuse maisto produktų apsauga ir pagalba ruošiant maistą. Lankstumas, galimybė pritaikyti sau ir keisti – visa tai suteikia skyrius „Multichill 0°C“.

*Tikroji produkto išvaizda gali skirtis nuo esančios nuotraukose ir vaizdo įrašuose.

Pagrindiniai privalumai

Daugiau maisto laikymo galimybių su „Multichill 0°C“

„Multichill 0°C“ su nepriklausomu temperatūros valdikliu suteikia lankstumo, pvz., žalią mėsą ar žuvį galite laikyti 0 °C temperatūroje, o maisto likučius – aukštesnėje temperatūroje. Individualiai pritaikyta maisto produktų apsauga.

Tinkamai maisto produktus paruošite su specialia programėle.

Programėlė padės tinkamai paruošti įvairius patiekalus. „Multichill“ skyrių galite nustatyti maistui atšildyti, laikyti tobuloje 2 °C temperatūroje ar per naktį iškildinti tešlą 5 °C temperatūroje, kad ryte galėtumėte išsikepti šviežios duonos.

Visiška naujovė – unikalus šaldytuvas-šaldiklis iš perdirbto plastiko*

Didžiuodamiesi pristatome savo unikalų šaldytuvą-šaldiklį, kurio 70 % vidinės dangos pagaminta iš perdirbto plastiko. Nebenaudojamų šaldytuvų plastiką galima panaudoti naujų šaldytuvų gamyboje ir taip sumažinti aplinką išmetamų atliekų kiekį.

Net iki 95 % vitaminų išsaugoma dėka„GreenZone+“ technologijos.*

„GreenZone+“ stalčius tobulai tinka vaisiams ir daržovėms, nes pašalindamas drėgmės perteklių subalansuoja jos lygį. Jei palaikysite reikiamą drėgmės lygį, produktuose po 11 dienų išlieks iki 95 % vitaminų.*

*Vitaminų išsaugojimo rodiklis pagrįstas išoriniu vitamino C susilaikymo mėlynėse tyrimuose po 11 dienų „GreenZone+“ skyriuje.

Daugiau lankstumo su kaitomuoju šaldikliu

Mėgaukitės didesnėmis šaldytuvo-šaldiklio galimybėmis – naudokite šaldiklį kaip jums patinka. Dabar šaldiklyje galite nustatyti +4 °C temperatūrą ir naudoti jį kaip šaldytuvą arba tiesiog nustatyti įprastą nuo –15 °C iki –24 °C šaldiklio temperatūrą.

Galimi priedai

Pagalba

Ar žinojote, kad kai kurias problemas galite išspręsti be specialisto pagalbos? Norėdami pradėti, apačioje pasirinkite problemą su kuria susidūrėte.

Ar jau turite šį gaminį?

Užsiregistruokite „MyElectrolux“ ir vienoje vietoje raskite viską, ko reikia.

  • Sklandesnis aptarnavimas ir palaikymas
  • Sparti prieiga prie instrukcijų ir naudojimo vadovų
  • Specialūs pasiūlymai ir nuolaidos
Prisijunkite prie „MyElectrolux“ Pagalba
woman on couch with mobile phone