Produkto aprašymas

Šaldytuvas su šaldikliu „700 GreenZone+“ turi sandarų stalčių, kuriame kontroliuojamas perteklinis kondensato kiekis ir atitinkamai drėgmės lygis, kad maistas ilgiau išliktų šviežias. Palaikant reikiamą drėgmės lygį produktuose išlieka iki 95 % vitaminų.*
* Rezultatai paremti išoriniais tyrimais, atliktais tikrinant „GreenZone+“ stalčiuje laikomų mėlynių vitamino C kiekį po 11 dienų

*Tikroji produkto išvaizda gali skirtis nuo esančios nuotraukose ir vaizdo įrašuose.

Pagrindiniai privalumai

Net iki 95 % vitaminų išsaugoma dėka„GreenZone+“ technologijos.*

„GreenZone+“ stalčius tobulai tinka vaisiams ir daržovėms, nes pašalindamas drėgmės perteklių subalansuoja jos lygį. Jei palaikysite reikiamą drėgmės lygį, produktuose po 11 dienų išlieks iki 95 % vitaminų.*

*Vitaminų išsaugojimo rodiklis pagrįstas išoriniu vitamino C susilaikymo mėlynėse tyrimuose po 11 dienų „GreenZone+“ skyriuje.

Visiška naujovė – unikalus šaldytuvas-šaldiklis iš perdirbto plastiko*

Didžiuodamiesi pristatome savo unikalų šaldytuvą-šaldiklį, kurio 70 % vidinės dangos pagaminta iš perdirbto plastiko. Nebenaudojamų šaldytuvų plastiką galima panaudoti naujų šaldytuvų gamyboje ir taip sumažinti aplinką išmetamų atliekų kiekį.

45% didesnė talpa nei standartiniame šaldytuve*

Dėka „MaxiSpace“ Jūs gaunate 45% daugiau talpos nei standartiniame šaldytuve su šaldikliu.* Jis aukštesnis ir platesnis nei įprasti šaldytuvai, todėl jame yra daugiau vietos produktams.

*Palyginta su standartinio dydžio saldytuvu turinčiu šaldiklį

„TwinTech® No Frost“ apsaugo nuo išdžiūvimo

„TwinTech® No Frost“ dviguba vėsinimo sistema išlaiko drėgmę jūsų produktuose. Geresnis už standartinį „No Frost“ aparatą, nes yra atskiros šaldytuvo ir šaldiklio vėsinimo sistemos. Šaldiklyje nesusidaro šerkšnas. Šaldytuve palaikoma tinkama drėgmė, todėl maisto produktų masės nuostoliai 60 % mažesni.

Nepraraskite kontrolės. Naudokite „Electrolux“ programėlę.

Šaldytuvą valdykite savo išmaniajame prietaise. Gaukite pranešimus apie paliktas atviras duris ar patarimų, kaip užtikrinti oprtimalų veikimą. Sužinokite, kur ir kaip laikyti maisto produktus, kad galėtumėte ilgiau išsaugoti jų maistines savybes.

Galimi priedai

Pagalba

Ar žinojote, kad kai kurias problemas galite išspręsti be specialisto pagalbos? Norėdami pradėti, apačioje pasirinkite problemą su kuria susidūrėte.

Ar jau turite šį gaminį?

Užsiregistruokite „MyElectrolux“ ir vienoje vietoje raskite viską, ko reikia.

  • Sklandesnis aptarnavimas ir palaikymas
  • Sparti prieiga prie instrukcijų ir naudojimo vadovų
  • Specialūs pasiūlymai ir nuolaidos
Prisijunkite prie „MyElectrolux“ Pagalba
woman on couch with mobile phone