Produkto aprašymas

Zona „MultiSwitch+“ gali veikti ir kaip šaldytuvas, ir kaip šaldiklis. Galima nustatyti bet kokią temperatūrą nuo –20 °C iki 5 °C. Dviejuose stalčiuose ir zonoje be pertvarų galėsite laikyti maistą kaip tik pageidaujate.

*Tikroji produkto išvaizda gali skirtis nuo esančios nuotraukose ir vaizdo įrašuose.

Pagrindiniai privalumai

Zona „MultiSwitch+“ prisitaiko prie Jūsų poreikių

Zona „MultiSwitch+“ pagal poreikį gali būti nustatyta Jūsų maistui užšaldyti arba atvėsinti. Galima nustatyti bet kokią temperatūrą nuo –20 °C iki 5 °C. Joje yra du stalčiai ir zona be pertvarų, kad galėtumėte geriau valdyti temperatūrą ir maistą laikyti kaip tik pageidaujate.

Naudodamiesi „ChillZone 0°“ geriau apsaugokite itin greitai gendančius ingredientus

„ChillZone 0°“ padeda apsaugoti itin greitai gendančius ingredientus, pvz., mėsą, žuvį ir jūros gėrybes. Atskiras izoliuotas skyrius, kuriame palaikoma 0 °C ir žemesnė temperatūra, idealiai tinka Jūsų maisto tekstūrai apsaugoti.

Moderni „DesignLine“ dizaino linija

Minimalus griežtų linijų dizainas, plokščias grūdinto stiklo arba nerūdijančio plieno durelių paviršius puikiai derės šiuolaikinėje virtuvėje. „DesignLine“ šaldytuvai - kai pažangios technologijos puikiai dera su išskirtiniu dizainu.

Su „Ambient Lighting“ maistą matysite geriau

Šviesos diodų juosta „Ambient Lighting“ užtikrina optimalų matomumą šaldytuvo skyriuje ir švelnų aplinkos apšvietimą išorėje. Be to, skaisčiai šviečianti neišsikišanti rankenėlė suteikia išskirtinį matomumą šaldiklio viduje.

„MultiFlow“ technologija - tolygi temperatūra visame šaldytuve

„MultiFlow“ technologija padeda palaikyti vienodą temperatūrą visose šaldytuvo lentynėlėse, todėl maisto produktai ilgiau išliks švieži. Be to, ši technologija palaiko optimalią drėgmę ir apsaugo produktus nuo džiuvimo. Išsaugokite maisto produktus ilgiau su „MultiFlow“.

Galimi priedai

Pagalba

Ar žinojote, kad kai kurias problemas galite išspręsti be specialisto pagalbos? Norėdami pradėti, apačioje pasirinkite problemą su kuria susidūrėte.

Ar jau turite šį gaminį?

Užsiregistruokite „MyElectrolux“ ir vienoje vietoje raskite viską, ko reikia.

  • Sklandesnis aptarnavimas ir palaikymas
  • Sparti prieiga prie instrukcijų ir naudojimo vadovų
  • Specialūs pasiūlymai ir nuolaidos
Prisijunkite prie „MyElectrolux“ Pagalba
woman on couch with mobile phone