EB81U1DB

800 serijos dulkių siurblys su maišeliu

Produkto aprašymas
hidden
Turime sandėlyje
hidden
Įdėti į krepšelį

Rinkitės „Auto“ režimą, kad taupytumėte energiją ir mėgautumėtės galingu veikimu

Šis „Electrolux“ laidinis siurblys yra vienas efektyviausių mūsų gaminių, sutaupantis iki 46 % energijos* siurbiant „Auto“ režimu. Užregistruokite prietaisą ir gaukite 10 metų garantiją jo varikliui.** Viso siurblio ir jo pagrindinio antgalio gamybai naudojama net iki 48 % perdirbto plastiko***. „Electrolux EcoLine“ linijos laidiniai siurbliai turi „Auto“ režimą, kuris padeda taupyti energiją.

* Remiantis vidiniais bandymais, atliktais vadovaujantis standarto IEC 62885-2 nuostatomis, kurių metu lyginamos energijos sąnaudos kilimą valant „Max“ ir „Auto“ režimu. ** Taikomos taisyklės ir sąlygos. Daugiau informacijos rasite puslapyje www.electrolux.com. *** Neįskaitant papildomų priedų.
Plačiau apie EcoLine
Energinės sąnaudos24.5
Veikimo spindulys (m)12
Dulkių maišelio talpa (l)5
Veikimo garsas (db)69
Filtracija
Filtracija
Automatinis režimas
Automatinis režimas
Antgalio LED apšvietimas
Antgalio LED apšvietimas
Produkto aprašymas
Šis siurblys pasižymi didele ir savaime reguliuojama siurbimo galia, turi naująjį LED antgalį, skaitmeninį ekraną ir priedus. Šis siurblys ir jo pagrindinis antgalis pagaminti iš iki 48 % perdirbto plastiko*.
* Neįskaitant papildomų priedų​
Electrolux - Dulkių siurblys - EB81U1DB
Geriausias valymo efektyvumas* tarp šios kategorijos** prietaisų

800 serijos siurblys su maišeliais pasižymi geriausiu valymo efektyvumu*, palyginti su kitais tos pačios kategorijos siurbliais**. Optimizuota oro cirkuliacijos sistema užtikrina galingą siurbimą ir veiksmingai pašalina dulkes bei purvą nuo kilimų ir kietos grindų dangos

* Remiantis išoriniais bandymais pagal IEC 62885-2, kurių metu apskaičiuotas vidutinis grindų valymo rezultatas, kaip numatyta punktuose 5.2, 5.3 (abiem kryptimis), 5.4 ir 5.5 (abiem kryptimis). ** Palyginti su 3 populiariausiais produktais 17 Europos šalių, kurių kaina viršija 300 EUR (Gfk 2022)
Electrolux - Dulkių siurblys - EB81U1DB
„Auto Mode“ – be vargo judėkite nuo vieno tipo paviršiaus prie kito

Patirkite lengvesnį siurbimą pasirinkę „Auto Mode“. Rankenos valdikliu pasirinkite režimą ir siurblys automatiškai reguliuos galią, kai pereisite nuo vieno tipo grindų prie kito – taip valysite efektyviau ir sutaupysite iki 46 % energijos*.

* Remiantis vidiniais bandymais, atliktais vadovaujantis standarto IEC 62885-2 nuostatomis; jais palygintos energijos sąnaudos kilimui išvalyti naudojant „Max Mode“ ir „Auto Mode“.
Electrolux - Dulkių siurblys - EB81U1DB
Valymas be pastangų su „AllFloor Auto LED“ antgaliu

„AllFloor Auto LED“ antgalis su naujoviškais guminiais trikampiais* ir minkštu šepečiu palengvina valymą. Antgalis tinka bet kokiam paviršiui – nuo kilimų iki kietos grindų dangos – ir užtikrina 100 %** dulkių pašalinimą iš įvairių plyšių.

* Laukiama patento.​ ** Remiantis vidiniais bandymais, atliktais vadovaujantis IEC62885-2:2021​ nuostatomis.
Electrolux - Dulkių siurblys - EB81U1DB
Švarūs higieniški namai

HEPA filtravimo sistema sulaiko iki 99,999 %* smulkiųjų dulkių dalelių (iki 0,3 mikrono), dulkių erkučių ir alergenų, kad jūsų aplinkos oras būtų švaresnis.

* Remiantis išoriniais 0,3–10 mikronų dydžio smėlio / dulkių dalelių filtravimo bandymais, atliktais vadovaujantis IEC 62885-2:2021 5.14 punkto nuostatomis.
Electrolux - Dulkių siurblys - EB81U1DB
Valymas be pastangų

Atraskite sklandaus valymo džiaugsmą su šiuo prietaisu turinčiu „3 in 1“ antgalį bei sustumiamą vamzdį. Išvalykite bet kokį paviršių ir lengvai pasiekite bet kurį kampą. Be to, rankenoje integruotas nuotolinis valdymas leidžia reguliuoti nustatymus ir pasirinkti valymo režimą.

woman on couch with mobile phone
Ar jau turite šį gaminį?

Užsiregistruokite „MyElectrolux“ ir vienoje vietoje raskite viską, ko reikia.

  • Sklandesnis aptarnavimas ir palaikymas
  • Sparti prieiga prie instrukcijų ir naudojimo vadovų
  • Specialūs pasiūlymai ir nuolaidos