Produkto aprašymas

900 PerfectCare Džiovyklė 9,0 kg 63 dB A+++

*Tikroji produkto išvaizda gali skirtis nuo esančios nuotraukose ir vaizdo įrašuose.

Pagrindiniai privalumai

Tolygūs rezultatai, puiki priežiūra

Išskirtinė jūsų drabužių priežiūra naudojant „CycloneCare“ su „3DSense“ technologija. Dabar galite patikimai tolygiai išdžiovinti švelnius šilkinius marškinius, jaukius vilnos megztinius ir storasluoksnes striukes. Ši unikali džiovyklė kaskart atsargiai išdžiovina visus jūsų audinius.

Apsaugo šilumą, išsaugo išvaizdą*

Patirkite, koks neprilygstamas yra džiovinimas taikant unikalią „3DSense“ technologiją. Ji giliai prasiskverbia į audinius ir automatiškai sureguliuoja nuostatas, kad kad skalbiniai išdžiūtų tolygiai. Visi audiniai – pradedant šilkiniais ir baigiant vilnoniais – išlieka puikios išvaizdos. Palyginus su natūraliu džiovinimu, netgi pūkinės striukės yra apsaugotos ir iki 30 % geriau išsaugo šilumą.

*Išsaugo pūkinių striukių išvaizdą ir jų gebėjimą sulaikyti šilumą iki 30 % geriau, nei džiovinant natūraliai.

Skalbiniai nesusitraukia* ir nepraranda formos.

Mūsų sistema „DelicateCare“ padeda sureguliuoti temperatūrą ir judėjimą pagal audinius, kad drabužių priežiūra būtų tinkama. Išsaugoma drabužių kokybė.

*Vilnoniai skalbiniai nesusitraukia, visai kaip džiovinant patiesus.

Su „MixCare“ mišriais skalbiniais pasirūpinti lengva

Naudojant kartu su Electrolux skalbykle, „MixCare“ 5 kg programa skalbinius išskalbia ir išdžiovina greičiau kaip per 3 val. Galingo ir švelnaus veikimo, tad prilygsta ilgesniems ciklams. Kadangi skalbinių rūšiuoti nereikia, medvilninius ir sintetinius rūbus galima perkelti tiesiai iš vieno būgno į kitą ir džiovinti kartu.

Džiovinimo metu pašalina daugiau kaip 99,9 % bakterijų ir virusų*

„Swissatest“ sertifikuoto „Hygiene“ ciklo metu naudojama didesnė nei 60 °C temperatūra, kuri džiovinimo metu pašalina 99,9 % bakterijų ir virusų.* Nuo šiol antklodes, pagalves ir drabužius galite džiovinti drąsiai.

* Išbandyta su Candida albicans, MS2 Bacteriophage ir Escherichia coli; užsakomąjį bandymą 2021 m. atliko „Swissatest Testmaterialien AG“ (bandymo ataskaita Nr. 20212038).

Galimi priedai

Pagalba

Ar žinojote, kad kai kurias problemas galite išspręsti be specialisto pagalbos? Norėdami pradėti, apačioje pasirinkite problemą su kuria susidūrėte.

Ar jau turite šį gaminį?

Užsiregistruokite „MyElectrolux“ ir vienoje vietoje raskite viską, ko reikia.

  • Sklandesnis aptarnavimas ir palaikymas
  • Sparti prieiga prie instrukcijų ir naudojimo vadovų
  • Specialūs pasiūlymai ir nuolaidos
Prisijunkite prie „MyElectrolux“ Pagalba
woman on couch with mobile phone