EW7F3482UE

Skalbyklė ir garų programa 8 kg

Produkto aprašymas
hidden
Turime sandėlyje
hidden
Įdėti į krepšelį

Viršija geriausią energijos sąnaudų įvertinimą* – ištekliai taupomi kaskart skalbiant

Skalbyklė „Electrolux EcoLine“ viršija aukščiausius A klasės energijos sąnaudų reikalavimus, tad sutaupo daugiau energijos*. „Electrolux EcoLine“ skalbyklės parenkamos atsižvelgiant į aukščiausią energijos efektyvumo lygį ir specialiąsias išteklių taupymo savybes.

* Energijos suvartojimas, atsižvelgiant į ES energijos sąnaudų reikalavimus, palyginti su A klasės reitingu. ** Funkcijų prieinamumas priklauso nuo produkto serijos.
Plačiau apie EcoLine
SpalvaBalta
Skalbimo talpa, kg8.0
Maksimalus gręžimo greitis, apsukos/min.1400
Energijos suvartojimas 100-ui ciklų, kWh42
VariklisInverterinis
Skalbimo technologija"Eco Valve"
Putų kontrolėPutų susidarymo kontrolės sistema
ProgramosQuickcare 69Min, Medvilnė, Sintetika, Jautriems audiniams, Vilna/šilkas, 20 min greitas, Atšviežinimas garais, Gręžimas/vandens išleidimas, Skalavimas, Sportinė apranga, Antklodė, Lauko rūbai, Hygieniška, Eco 40-60
Produkto aprašymas
„SteamCare“ skalbimo mašina greitai atšviežina net gležnus drabužius, kurių nereikia pilnai išskalbti. O garai padeda sumažinti susiglamžymus* ir kvapą.**
*Pagal vidinį testą, kuriame lyginamas susiglamžymų kiekis ant 100 % medvilnės audinio prieš ir po „SteamRefresh“ ciklo. **Pagal išorinį testą, kuriuo lyginamas cigarečių dūmų kvapas iš 100 % medvilnės audinio prieš ir po „SteamRefresh“ ciklo.
Electrolux -  - EW7F3482UE
Atšviežinkite garais ir sutaupykite iki 96 % vandens.* 

25 minučių programa „SteamRefresh“ tinka gležniems drabužiams ir suvartoja mažiau vandens nei įprastas skalbimas. Kad skalbiniai būtų dar gaivesni, galima įpilti „Electrolux Steam Fragrance“ drabužių kvapiklio.

*Remiantis vidiniu vandens sąnaudų bandymu, lyginant „SteamRefresh“ su pilnu 1 kg skalbinių skalbimo ciklu 30 °C temperatūroje programa „Delicate“.
Electrolux -  - EW7F3482UE
„UniversalDose®“ skalbimo kapsules aktyvina 60 % greičiau*

Unikali technologija „UniversalDose®“, optimizuota visiems skalbikliams, užtikrina 60 % greitesnį skalbimo kapsulių ištirpimą.* Skalbiklio stalčiuką lengva atidaryti ir išardyti, o dėl vandens sūkurio jis visuomet bus švarus. Skalbimo priemonės lieka stalčiuje, kol prasideda skalbimo ciklas, taip sumažinamas skalbimo priemonių švaistymas.

Remiantis vidiniu bandymu skalbiant medvilnę 30 °C temperatūroje 1 valandos programa ir lyginant skalbimo kapsulių aktyvinimą „UniversalDose®“ stalčiuke su jų aktyvinimu būgne.
Electrolux -  - EW7F3482UE
„QuickCare“ 69 min greitam ir efektyviam mišrių skalbinių skalbimui

„QuickCare“ 69min, 30°C programa yra greita ir efektyvi, skirta skalbti mišriems medvilnės ir sintetiniams audiniams.

Electrolux -  - EW7F3482UE
„CareDrum“ tausoja audinius

„CareDrum“ būgne skalbiniai švelniai slysta iškiliu amortizuojamuoju paviršiumi ir pakeliamąja mente. Dėl unikalaus būgno paviršiaus rašto jis tausoja drabužius.

Electrolux -  - EW7F3482UE
„SensiCare+“ - sutaupykite iki 40 % laiko, vandens ir energijos naudodami įkrovos jutimo technologiją*

„SensiCare+“ – tai apkrovos jutimo technologija, kuri nustato įkrovos dydį ir koreguoja programą, kad būtų sutaupyta iki 40 % laiko, vandens ir energijos.* Tai užtikrina tikslų ir pritaikytą kiekvienos įkrovos skalbimą.

*Remiantis vidiniu laiko, vandens ir energijos sąnaudų 1 kg įkrovos testu, palyginti su maksimalios įkrovos 30°C medvilnės skalbimo ciklu su „SensiCare+“, kuri koreguoja programą pagal įkrovos dydį.
woman on couch with mobile phone
Ar jau turite šį gaminį?

Užsiregistruokite „MyElectrolux“ ir vienoje vietoje raskite viską, ko reikia.

  • Sklandesnis aptarnavimas ir palaikymas
  • Sparti prieiga prie instrukcijų ir naudojimo vadovų
  • Specialūs pasiūlymai ir nuolaidos