Atraskite

indaploves

Pirmoji rinkoje

Tik „ComfortLift“ suteikia galimybę sudėti ir išimti indus patogiame aukštyje

Viršykite savo lūkesčius

Pirmoji pasaulyje indaplovė „ComfortLift“, kuri rūpinasi jumis ir jūsų indais: apatinę lentyną galima nustatyti patogiame aukštyje. Galėsite lengviau sudėti ir išimti indus. Nuleidžiama lengvu judesiu, kad Jūsų indais visada būtų tinkamai pasirūpinta.

1
Geresnis purškimas

Netgi sunkiausiai pasiekiamus kampus pasiekia papildomo purkštuvo alkūnė. Ji kaskart užtikrina veiksmingesnį plovimą ir skalavimą.

2
Taurių apsauga

Daugiau nereikia rankomis plauti vyno taurių. Paspartinkite tvarkymąsi po vakarienės ir pasitikėkite savo indaplove su saugiais ir švelniais „SoftGrips“.

3
Švelnus visų Jūsų indų plovimas

Jautri ir tyli sistema „SoftClose“ turi specialius amortizatorius, užtikrinančius, kad indaplovės krepšys elegantiškai vėl įslystų į savo vietą.

„SoftGrips“ ir „SoftSpikes“ saugiai prilaikantys taurę

Speciali stiklinių indų priežiūra

„SoftSpikes®“ ir „SoftGrips“ švelniai prilaikys Jūsų ypatingas taures, kurios reikia šiek tiek daugiau meilės. O specialiu „GlassCare 45°“ ciklu indai bus plaunami mažesnėje temperatūroje. Tuomet jie bus nuskalaujami 60° temperatūroje ir švelniai atvėsinami. Taip netgi patys trapiausi stiklo dirbiniai bus apsaugoti nuo suskilimo ir įbrėžimų.

Natūralus džiovinimas

Dabar galite būti tikri, kad iš indaplovės ištraukti indai bus visiškai sausi. Naudojant mūsų naują technologiją „AirDry“, ciklo gale durelės atidaromos ir paliekamos pravertos 10 cm, kol būsite pasiruošę išimti indus. Natūralus būdas maksimaliai pagerinti džiovinimą ir veiksmingai sumažinti energijos išlaidas.

Pamirškite taurių plovimą rankomis

Lengvas netgi pačių trapiausių taurių plovimas, naudojant mūsų „iF“ dizaino apdovanojimus laimėjusį „GlassBasket“. Taupykite laiką ir pasiekite puikių rezultatų lengvai sukraudami ir saugiai laikydami iki 8 taurių. „iF“ dizaino apdovanojimai pradėti teikti nuo 1954 metų; juos skiria tarptautinė daugiau kaip 50 žinomų specialistų komisija.

Daugiau „Electrolux“ indaplovių privalumų

Indaplovė „RealLife®“ prikrauta pilna indų, kad būtų galima parodyti jos talpą

Plaukite kaip niekad daug

„RealLife®“ talpa yra 25 % didesnė nei įprastos indaplovės, todėl joje tilps ir neįprasčiausių formų indai. Mėgaukitės laisve ruošti maistą savitai – išreikškite savo kūrybiškumą naudodami bet kokius indus, puodus ir serviravimo lėkštes, nes galite būti užtikrinti – viską bus galima išplauti indaplovėje „RealLife®“.

Indaplovė „RealLife“ iš „Electrolux“ ir „iF“ dizaino logotipas

Apdovanojimą pelnęs dizainas

Visiškai integruotos indaplovės „RealLife®“ pasižymi apdovanojimą pelniusiu dizainu ir šiuolaikine technologija. Labai tylus plovimo ciklas ir trapių taurių apsauga buvo pagerbti prestižiniu „iF“ dizaino apdovanojimu.

Likęs laikas tik žvilgtelėjus

Visada žinokite, kiek dar laiko liko iki Jūsų indaplovės ciklo pabaigos. „TimeBeam®“ rodo būseną bei likusį laiką apšviestoje vietoje ant grindų. Jūs galite be jokių pastangų planuoti savo dieną šalia savo indų.