Atraskite

Indaplovės

„ComfortLift“

„ComfortLift“ su pakeliamu apatiniu indaplovės krepšiu yra patogi naudoti ir tausoja Jūsų indus.

Žiūrėti, kaip veikia „ComfortLift“

Indaplovė „ComfortLift“ yra pirmoji tokia indaplovė, leidžianti lengvai pasiekti indus. Naujoviškas unikalus pakėlimo mechanizmas, leidžiantis pakelti apatinį krepšį ir pastumti jį naudotojo link, leidžia lengvai sukrauti ir išimti indus. Pasigrožėkite „ComfortLift“: sklandi pakėlimo funkcija, trys stalčiai ir aptaki vientisa išvaizda.

 • 1
  Satelitinis purkštuvas

  Unikalus purkštuvo dizainas kaskart garantuoja veiksmingą plovimą ir skalavimą. Puikiai įveikiami net sunkiausiai pasiekiami kampeliai.

 • 2
  „TimeBeam®“

  Indaplovės plovimo ciklo būsena ir likęs laikas dailiai rodomi ant grindų.

 • 3
  „ComfortRails“

  Specialūs amortizatoriai leidžia indaplovėms krepšiams įslysti atgal į vietą. Atsargiai ir tyliai plauna Jūsų indus.

Pamirškite vandens paliktas dėmes

Naudojant naują „Electrolux“ technologiją „AirDry“, indaplovė automatiškai atidaroma paskutiniam ciklui pasibaigus. Natūralus būdas maksimaliai pagerinti džiovinimą ir veiksmingai sumažinti vandens paliktas dėmes bei energijos išlaidas. Dabar galite būti tikri, kad iš indaplovės ištraukti indai bus visiškai sausi (ir be dėmių).

Saugiose rankose

„SoftSpikes®“ ir „SoftGrips“ atsargiai laiko taures, kad jos nepajudėtų. O naudojant ypatingą plovimo ciklą „GlassCare 45°“, indai bus išplauti žemesnėje temperatūroje. Paskui jie bus išskalauti 60° temperatūroje ir atsargiai atvėsinti. Taip taurės bus apsaugotos nuo įskilimų ir subraižymų.

Daugiau taurių nereikės plauti rankomis

Labai ypatingoms taurėms, kurias plauti reikia dar su didesne meile, „Electrolux“ sukūrė apdovanojimus laimėjusį krepšį „GlassBasket“. Taupykite laiką ir pasiekite puikių rezultatų – lengvai sudėkite ir saugiai laikykite iki 8 pačių trapiausių savo taurių.

Apdovanojimą pelnęs dizainas

Visiškai integruotos indaplovės „ComfortLift®“ pasižymi apdovanojimą pelniusiu dizainu ir šiuolaikine technologija. Savitas ir naujoviškas pakėlimo mechanizmas, leidžiantis pakelti apatinį krepšį naudotojo link, buvo apdovanotas prestižiniu „iF“ dizaino apdovanojimu.

Suraskite sau tinkamiausią indaplovę