Atraskite

Garinės orkaitės

Jautienos filė su česnaku ir rozmarinu, paruošta garinėje orkaitėje

Gaminimas garuose Jūsų virtuvėje

Puikaus skonio maistą galite pagaminti be jokių pastangų, naudodami mūsų garines orkaites. Papildomai prie įprastų funkcijų su jomis galima kepti maistą garuose, kurie pagerina skonį ir tekstūrą. Gamindami savo mėgstamus receptus pastebėsite, kad mėsa yra minkštesnė, o kepiniai geriau iškyla. Su garais paruošti puikius patiekalus yra paprasta.

Du kepalėliai duonos, vienas greta kito. Vienas iškeptas garinėje orkaitėje su traškesne plutele ir geriau iškilęs.

Kad keptų geriau

Kepti namuose yra geriausia naudojant šiek tiek garų. Kepiniai geriau iškyla, jų plutelė būna traškesnė, o vidus puresnis. Mūsų garinėse "SteamBake" orkaitėse  tinkamą kiekį garų savo kepiniui nustatysite vienu mygtuko palietimu. Trys paprasti žingsniai leis mėgautis geresniu maistu.

Palyginamasis lašišos, pagamintos „Electrolux“ garinėje orkaitėje ir troškintos, paveikslėlis

Viskas dėl skonio

Garinės orkaitės turi garų nustatymą kiekvienam patiekalui. Su šia funkcija puikiai, išsaugodami natūralias maistines medžiagas, vitaminus ir spalvas, iškepsite žuvį. Taip pat, pašildytų vakarykščių patiekalų skonis bus lyg ką tik pagaminto maisto. Kepsniams, kurių vidus turi būti minkštas, o išorė traški puikiai pasitarnaus dalinio garo funkcija.

Maisto termometro rodinys ir „Electrolux“ garinė orkaitė

Kaskart puikūs rezultatai

Mėgaukitės nuostabiu skoniu, ką begamintumėte. Gaminio temperatūros sensorius, esantis mūsų 900 serijos garinėse orkaitėse, tiksliai kontroliuoja, kiek garų naudojama ruošiant patiekalą. Tad galite atsipalaiduoti ir laukti, kol iškeps.

Kiti garinių orkaičių privalumai

Švarus „Electrolux“ orkaitės vidus

Lengva gaminti, lengva valyti

Skirkite daugiau laiko maistui ir mažiau laiko šveitimui. Mūsų orkaitės turi valymo programas, kurios valymą padaro paprastu. Valant garais pašalinami sunkiai įveikiami maisto likučiai. Naudojant pirolitinį valymą, maisto likučiai sudega iki pelenų, kuriuos lengva išvalyti. Jūsų orkaitę lengva ne tik naudoti maisto ruošimui, bet ir valyti.

„Electrolux“ garinė orkaitė „CombiSteam Pro“

Viskas, ko reikia orkaitėje

Mūsų garinėse orkaitėse yra viskas, ko reikia skaniems patiekalams paruošti. Mėgaukitės minkšta nuo kaulų krintančia mėsa, naudodami lėto gaminimo funkciją. Išgaukite išskirtinį dūmo skonį su įmontuotu griliu. Ir užtikrinkite vienodus kepimo rezultatus, nesvarbu, kokiame aukštyje kepate, su mūsų XL ventiliatoriumi.