Atraskite

Garinės orkaitės

Gaminimas garuose Jūsų virtuvėje

Puikaus skonio maistą galite pagaminti be jokių pastangų, naudodami mūsų garines orkaites. Papildomai prie įprastų funkcijų su jomis galima kepti maistą garuose, kurie pagerina skonį ir tekstūrą. Gamindami savo mėgstamus receptus pastebėsite, kad mėsa yra minkštesnė, o kepiniai geriau iškyla. Su garais paruošti puikius patiekalus yra paprasta.

Kad keptų geriau

Kepti namuose yra geriausia naudojant šiek tiek garų. Kepiniai geriau iškyla, jų plutelė būna traškesnė, o vidus puresnis. Mūsų orkaitėje „PlusSteam“ tinkamą kiekį garų savo kepiniui nustatysite vienu mygtuko palietimu. Trys paprasti žingsniai leis mėgautis geresniu maistu.

Trys geresnio kepimo žingsniai su „PlusSteam“

 • Asmuo pila vandenį į orkaitės ertmę
  1 žingsnis

  Į orkaitę įpilkite 100 ml vandens.

 • Daugiafunkcės orkaitės „PlusSteam“ mygtukas „PlusSteam“
  2 žingsnis

  Pasirinkite „PlusSteam“ programą ir paspauskite mygtuką.

 • „Electrolux“ orkaitėje kepama duona
  3 žingsnis

  Pakaitinkite penkias minutes ir pradėkite kepti.

Viskas dėl skonio

„CombiSteam Deluxe“ turi garų nustatymą kiekvienam patiekalui. Su funkcija „Full Steam“ puikiai, išsaugodami natūralias maistines medžiagas, vitaminus ir spalvas, iškepsite žuvį. Su „Half Steam“ pašildytų vakarykščių patiekalų skonis bus lyg ką tik pagaminto maisto. Kepsniams, kurių vidus turi būti minkštas, o išorė traški, rinkitės „Quarter Steam“.

Mūsų pažangiausia garinė orkaitė

„CombiSteam Pro“

„CombiSteam Pro“, be visų „CombiSteam Deluxe“ privalumų, turi gaminimo vakuume funkciją.

„Electrolux“ garinė orkaitė „CombiSteam Pro“

Kodėl verta rinktis gaminimą vakuume?

Kepant vakuume galima sukurti nuostabius patiekalus. „CombiSteam Pro“ šiuo metodu naudotis leidžia ne tik profesionaliems virtuvės šefams. Tiesiog sudėkite savo ingredientus ir prieskonius į gaminimo maišelį ir užsandarinkite vakuumavimo aparatu. Tuomet dėkite į orkaitę ir kepkite garuose – patikėkite, bus tikrai skanu.

Maisto termometro rodinys ir „Electrolux“ garinė orkaitė

Kaskart puikūs rezultatai

Mėgaukitės nuostabiu skoniu, ką begamintumėte. Gaminio temperatūros sensorius, esantis mūsų „CombiSteam Pro“ ir „Deluxe“ orkaitėse, tiksliai kontroliuoja, kiek garų naudojama ruošiant patiekalą. Tad galite atsipalaiduoti ir laukti, kol iškeps.

Kiti garinių orkaičių privalumai

Švarus „Electrolux“ orkaitės vidus

Lengva gaminti, lengva valyti

Skirkite daugiau laiko maistui ir mažiau laiko šveitimui. Mūsų orkaitės turi valymo programas, kurios valymą padaro paprastu. Valant garais pašalinami sunkiai įveikiami maisto likučiai. Naudojant pirolitinį valymą, maisto likučiai sudega iki pelenų, kuriuos lengva išvalyti. Jūsų orkaitę lengva ne tik naudoti maisto ruošimui, bet ir valyti.

Viskas, ko reikia orkaitėje

Mūsų garinėse orkaitėse yra viskas, ko reikia skaniems patiekalams paruošti. Mėgaukitės minkšta nuo kaulų krintančia mėsa, naudodami lėto gaminimo funkciją. Išgaukite išskirtinį dūmo skonį su įmontuotu griliu. Ir užtikrinkite vienodus kepimo rezultatus, nesvarbu, kokiame aukštyje kepate, su mūsų XL ventiliatoriumi.