Produkto aprašymas

Nešiojamasis oro kondicionierius „Comfort 600“ užtikrina malonų klimatą namuose visus metus nekeldamas triukšmo. Optimizuokite nuostatas naująja „Electrolux“ programėle ir lengvai įrengiamu lango rinkiniu.

*Tikroji produkto išvaizda gali skirtis nuo esančios nuotraukose ir vaizdo įrašuose.

Pagrindiniai privalumai

Lengva įrengti naudojantis lango rinkiniu, paprasta valdyti programėle

Lengvai įrenkite naudodami mūsų lango rinkinį, kad vasarą mėgautumėtės našiausiu vėsinimu. „Electrolux“ programėle nustatykite norimą temperatūrą ir suplanuokite mėgstamą režimą.

Optimizuotos energijos sąnaudos

Mūsų nešiojamasis oro kondicionierius siūlo vėsinimą taupant energiją. Su mūsų rinkiniu „Premium Window“ galite sutaupyti iki 28 % daugiau energijos¹ dėl mažesnio pratekėjimo². ¹ Rinkinys „Premium Window“ įsigyjamas atskirai.

² Kai kambario temperatūra yra 26 °C, o nustatytoji – 20 °C, su rinkiniu „Premium Window“ nustatytajai temperatūrai pasiekti sutaupysite iki 28 % energijos. Nuosavas bandymas 14 m² kambaryje, kuriame drėgmės lygis yra 60 %, o lauko temperatūra – 30 °C, per 4 val. 30 min

Vėsus oras, tylus patogumas.

Patirkite galingą vėsaus oro srautą tyloje ir ramybėje, nes triukšmo lygis yra 64 dB(A)³. ³ Pagal triukšmo bandymų standartą: EN 12102-2013

Pajuskite komfortą greitai

Pajuskite vėsą ir komfortą greitai. Naudokite rinkinį „Premium Window“¹, kuriuo galėsite atvėsinti kambarius iki trumpesnį laiką² iki 60 %². ¹ Rinkinys „Premium Window“ įsigyjamas atskirai.

² Kai kambario temperatūra yra 26 °C, o nustatytoji – 24 °C, su rinkiniu „Premium Window“ nustatytąją temperatūrą pasieksite per 8 min, o be jo – per 20 min. Nuosavas bandymas 14 m² kambaryje, kuriame drėgmės yra 60 %, o lauko temperatūra – 30 °C.

Tvarus sprendimas mažina poveikį klimatui

Tvaresnis sprendimas: naudojamas šaltnešis yra tvarios dujos R290, dėl kurių nešiojamojo oro kondicionieriaus pasaulinio šildymo potencialas (PŠP) yra 99,8 % mažesnis, palyginti su nešiojamaisiais oro kondicionieriais, kuriuose naudojamos dujos R410a.

Pagalba

Ar žinojote, kad kai kurias problemas galite išspręsti be specialisto pagalbos? Norėdami pradėti, apačioje pasirinkite problemą su kuria susidūrėte.