Produkto aprašymas

Itin praktiškas antgalių rinkinys švarai palaikyti namuose ir automobilyje. Kompletą sudaro: prailginamoji lanksti žarna, ilgas antgalis siuarų ir sunkiai pasiekiamų vietų valymui, dulkių valymo antgalis ir švelnių šerelių antgalis jautriems paviršiams valyti.

Atsiliepimai

Ką galvojate?
Padėkite tobulinti mūsų prietaisus

Jūsų nuomonė skatina mus nuolat tobulėti ir padeda kitiems klientams nuspręsti, kurį prietaisą pirkti. Norėdami palikti atsiliepimą, naudokite žvaigždutes.

Rašyti atsiliepimą

Sveikiname! Tai – Jūsų erdvė. Pateikite savo nuomonę. Kviečiame pasidalyti ir būti išgirstiems.

Pateikite atsiliepimą kaip svečias arba Prisijunkite ir palikite atsiliepimą

{{ props.errorNickname }}

Jis bus rodomas šalia Jūsų atsiliepimo. Jei naudosite savo tikrąjį vardą, atsiliepimas nebus paskelbtas

Mums reikia Jūsų el. pašto adreso atsiliepimui patvirtinti

{{ props.errorEmoji }}

Vertingiausi vartotojų atsiliepimai yra tie, kuriuose didžiausias dėmesys yra skiriamas buities prietaiso kokybei, išvaizdai ir vertei. Dėl atsiliepimų, susijusių su paslauga, pristatymu ar prijungimu, susisiekite su klientų aptarnavimo tarnyba. Šios apžvalgos yra peržiūrimos prieš jas paskelbiant šioje svetainėje. Norėdami sužinoti apie tai daugiau, aplankykite mūsų Apžvalgos gairėse.

Jūs privalote sutikti su teisinėmis sąlygomis

Labai dėkojame už Jūsų atsiliepimą

Patikrinkite gautų laiškų dėžutę, ar gavote patvirtinimo el. pranešimą.

Atsiliepimai kitomis kalbomis Išversti atsiliepimai

5

Puikus pagalbininkas

Pateikė MarketaV Pateikta 23 kovo 2021 Išversta iš Czech

Belaidis dulkių siurblys „WELL Q6 WQ61-46DB“ yra gražaus modernaus dizaino, lengvas ir belaidis. Nuimamas rankinis dulkių siurblys ir priedai, laikomi tiesiai dulkių siurblio korpuse, leidžia siurbti aukštyje ar kitose mažiau prieinamose vietose.
Aš labai vertinau automatinio rotacinio šepetėlio valymo funkciją. Tiesiog paspauskite pedalą, o už besisukančio šepetėlio užfiksuoti plaukai staiga dings. Mažos dėmės ant grindų yra labai matomos LED apšvietimo dėka. Puiku, kad dulkių siurblys yra laisvai stovintis, jį galite pastatyti bet kurioje prabangos vietoje ir bėgti daryti tai, ko jums reikia. Šiukšlių konteinerį labai lengva išimti ir ištuštinti, nereikia jokių maišelių, jis labai gerai nusiplauna.
Vienintelis dulkių siurblio trūkumas yra tas, kad jis ilgai nekraunamas. Jis kraunasi apie 4,5 valandos ir visu galingumu tarnauja apie 20-25 minutes. Kurio didesnio generolo atveju jūs neturite galimybės pasisekti. Nepaisant to, jis yra nuostabus, labai kompaktiškas, beveik neužima vietos ir galiu tik rekomenduoti.

Atsakomybės atsisakymas dėl vertimo

Ši apžvalga yra gauta iš panašaus produkto ar kitos kalbos svetainės.

 • Dizainas
  3
 • Funkcija
  3
 • Kokybė
  3
 • MarketaV Rekomenduoja šį gaminį

Ar apžvalga padėjo?

I am error text
5

Puikus pagalbininkas greitam namų valymui su vaikais

Pateikė Misha Pateikta 02 gruodžio 2020 Išversta iš Czech

Nepamainomas namų ūkio pagalbininkas. Dulkių siurblys nustebino tylumu, bet ir siurbimo galia, kuri pasirūpins greitu valymu be didelių pastangų. Dėl gerai apgalvoto dizaino dulkių siurblį galite palikti kambaryje su apžvalga. Puikiai sukurtas medžiagos lengvumas ir kokybė, todėl net jūsų vaikai gali išsiurbti. Aš vertinu šviesą galvoje ir galios reguliavimą. Turbulinis dulkių siurblio šepetys gali lengvai tvarkyti kačių plaukus ant visų rūšių audinių. Vertinu lengvą galvučių ir filtrų valymą.

Atsakomybės atsisakymas dėl vertimo

Ši apžvalga yra gauta iš panašaus produkto ar kitos kalbos svetainės.

 • Dizainas
  5
 • Funkcija
  4
 • Kokybė
  3
 • Misha Rekomenduoja šį gaminį

Ar apžvalga padėjo?

I am error text

Kiti produktai

Electrolux - Priedas - KIT11
Perfect Care Delicate Care komplektas – 36mm ovali jungtis

„AeroPro ™ Delicate Care“ rinkinys skirtas jautriems paviršiams, pavyzdžiui, stalams ir užuolaidoms, valyti.

Electrolux - Priedas - KIT13
Perfect Care komplektas augintinių savininkams – 36mm ovali jungtis

„AeroPro ™ Animal Care“ rinkinys skirtas šalinti naminių gyvūnėlių odos pleiskanas.

Pagalba

Ar žinojote, kad kai kurias problemas galite išspręsti be specialisto pagalbos? Norėdami pradėti, apačioje pasirinkite problemą su kuria susidūrėte.

Susidūrėte su problemomis?

Skaitykite pagalbinius straipsnius ir susisiekite su mumis norėdami greitai ir efektyviai išspręsti iškilusias problemas.

Garantija

Sveikiname Jus įsigijus „Electrolux“ prietaisą

Susisiekite

Norėdami užsisakyti mūsų paslaugas arba gauti atsakymus į visus Jus dominančius klausimus, susisiekite su mumis telefonu arba elektroniniu paštu.

Naudokitės dar paprasčiau

Registruokite savo Electrolux prietaisą, o mes pagal jūsų pateiktą informaciją suteiksime jums prieigą prie vartotojo vadovų, informacijos apie pirkimą, garantiją bei užsakytas paslaugas - viskas po ranka. Sužinokite daugiau apie savo prietaisą prenumeruodami mūsų mokomuosius gidus, kuriuos atsiųsime tiesiai į jūsų el. pašto dėžutę.

Registruoti prietaisą