Produkto aprašymas

Electrolux 900 923 353

*Tikroji produkto išvaizda gali skirtis nuo esančios nuotraukose ir vaizdo įrašuose.

Pagrindiniai privalumai

Dulkių valymo rinkinys

Pašalinkite smulkias dulkes iš savo namų nerizikuodami, kad jos pakils į orą. Švelni, įbrėžimų nepaliekanti konstrukcija leidžia nuvalyti net pačius jautriausius jūsų namų paviršius. Lengvai ir patogiai pasiekite vietas už objektų su ypač lanksčia priedo konstrukcija.

Minimalus pakartotinis dulkių išmetimas į orą

Siurbimo galia kartu su statine elektros iškrova efektyviai pašalina dulkes ir į orą pakartotinai patenka dar mažiau dulkių dalelių. Idealiai tinka alergiškiems žmonėms.

Lengva pasiekti

Dulkių šluostės antgalis yra labai lankstus, kad būtų galima lengvai pasiekti už ir aplink objektus, jų nekeliant. Teleskopinis vamzdis suteikia papildomo pasiekiamumo ir laisvės valant.

Jokių įbrėžimų

Šluostės purus užvalkalas yra itin švelnus visiems paviršiams. Lankstomas dizainas suteikia lankstumo ir leidžia išvalyti pačius trapiausius ir gležniausius daiktus jūsų namuose. Valykite atsipalaidavę kompiuterių ekranus, augalų lapus ir kitus gležnus paviršius.

Saugus valymas

Minkšta ir pukuota šluostė neleidžia siurbliui įsiurbti jokių daiktų. Ši funkcija leidžia išvalyti papuošalų dėžutes, žaislus ir Lego nerizikuojant, kad daiktai pradings.

Plaunami uždangalai

Uždangalai dulkėms surinkti yra plaunami, ir komplketacijoje rasite vieną papildomą uždangalą.

Galimi priedai

Pagalba

Ar žinojote, kad kai kurias problemas galite išspręsti be specialisto pagalbos? Norėdami pradėti, apačioje pasirinkite problemą su kuria susidūrėte.

Ar jau turite šį gaminį?

Užsiregistruokite „MyElectrolux“ ir vienoje vietoje raskite viską, ko reikia.

  • Sklandesnis aptarnavimas ir palaikymas
  • Sparti prieiga prie instrukcijų ir naudojimo vadovų
  • Specialūs pasiūlymai ir nuolaidos
Prisijunkite prie „MyElectrolux“ Pagalba
woman on couch with mobile phone