Atraskite

„AnimalCare Collection™“

Dulkių siurblys „UltraOne AnimalCare“

„UltraOne™ AnimalCare“

Katinas namuose gali būti didžiausiu dulkių siurblio išbandymu. Kaip surinkti plaukus nuo kilimo, senų medinių grindų, keraminių plytelių ir betono? „UltraOne™ AnimalCare“ prisitaiko prie kiekvieno paviršiaus, todėl tai patikimas sprendimas, kai ieškote tyliai veikiančio ir įvertinto dulkių siurblio. 

Dulkių siurblys „UltraSilencer Zen AnimalCare“

„UltraSilencer™ Zen AnimalCare“

Dulkių siurbimas neturi trukdyti ne tik Jums, bet ir jūsų augintiniams. „UltraSilencer™ Zen AnimalCare“ sukurtas namams, kuriuose ramybė vertinama taip pat, kaip ir išskirtinė švara. Itin tyliai (58 dB) veikiantis dulkių siurblys tyliai ir lengvai susiurbs visus naminių gyvūnų plaukus.

Dulkių siurblys „PowerForce AnimalCare“

„PowerForce™ AnimalCare“

Galingas ir dailus, modernus ir paprastas naudoti. „Powerforce™ AnimalCare“ itin efektyviai surinks dulkes ir įveiks nešvarumus. Su ratukais, besisukančiais 360° kampu, galite laisvai judėti po namus, valydami taip, kaip Jums patogu.

Dulkių siurblys „SilentPerformer AnimalCare“

„SilentPerformer™ AnimalCare“

Pritaikytas alergiškiems žmonėms, „SilentPerformer™ AnimalCare“ leidžia patogiai pasiekti kiekvieną kampą ir lentyną. Nesijaudinkite dėl triukšmo – „SilentPerfomer™“ padės išsiurbti namus tyliai.

„Ergorapido“ su „AnimalCare“

„Ergorapido™ AnimalCare“

Naudojant belaidį „Ergorapido™“ nereikia rūpintis, kad katinas žais su laidu ar šuo jį apkramtys. Taip pat nereikia patraukti baldų, kad galėtumėte praeiti. Su šiuo universaliu siurbliu be didelių pastangų veiksmingai išvalysite namus. Išsiurbę grindis galite įsijungti rankinį režimą knygų lentynoms ir virtuvės spintelėms valyti.