Susipažinkite

Siurblys Pure D9

Mūsų geriausias dulkių siurblys

Išbandykite itin lengvą siurbimą su FlowMotion. Šią sistemą sudaro manevringi XL dydžio ratukai, tylesniam siurbimui skirtas patentuoto dizaino antgalis ir technologija PureFlow, kuri užtikrina nepriekaištingą valymo kokybę.

Švara be pastangų

Pure D9 visada per žingsnį nuo Jūsų. Lengvai besisukantys XL ratukai ir rutulinis guolių antgalis yra sukurti taip, kad dirbtų išvien – darniai judėdami jie užtikrina sklandų ir lengvą tvarkymąsi. 

Nepriekaištinga valymo kokybė

Sistema PureFlow, esanti Pure D9, leidžia pasiekti nepriekaištingą valymo kokybę, tuo pačiu metu padidinant energijos sunaudojimo efektyvumą 30 % *.

* Palyginti su 2017 m. testo nugalėtoju UltaOne ZUOGREEN +.

Higieniškas maišelių išėmimas

Dulkių maišeliai S-bag® sandariai saugo susiurbtas dulkes, todėl iš siurblio jos nepatenka atgal į namus. Kai maišelį reikia keisti, pažangi rankena CleanLift leidžia išimti jį vienu spustelėjimu. Tai higieniška ir nereikalauja daug pastangų. 

Sukurta Jūsų poreikiams

Pure D9 išsiskiria ergonomišku dizainu, tad siurblį paprasta perkelti ten, kur Jums reikia.

Viduje esantis išmanumas

Pure D9 išsiskiria išmaniu įrankiu „trys viename“, kuris gali įveikti bet kokį paviršių: ar tai būtų užuolaidos, sofos, ar grindjuostės. Siurblyje esanti nuolatinio įkrovimo sistema reiškia, kad dulkių siurblys visada yra pasiruošęs darbui.

Atraskite Jums tinkamiausią Pure D9

Jei namuose turite augintinių ar kenčiate nuo alergijos, Pure D9 – kaip tik Jums.

Pure D9 Animal vacuum cleaner

Pure D9 Animal

Naujasis Pure D9 Animal yra antras geriausias žmogaus draugas. Siurblyje esanti sistema FlowMotion užtikrina sklandų ir lengvą tvarkymąsi: kruopščiai surenkami augintinių plaukai ir pašalinamas nemalonus kvapas. Valymo šepetys su ratukais ir galinga turbina leidžia giliai įsiskverbti į kilimą, išsiurbti dulkes ir augintinių plaukus iš visų grindų tipų. 

Turbo brush
MiniTurbo brush

Šepetėlis MiniTurbo idealiai tinka dulkėms ir gyvūnų plaukams surinkti nuo sudėtingai išvalomų paviršių: baldų, laiptų pakopų ir automobilių sėdynių.

Pure D9 Allergy vacuum cleaner

Pure D9 Allergy

Naujajame Pure D9 Allergy yra integruotas filtras Allergy Plus, kuriame lieka 99,97 % dulkių ir alergenų. Tai pagerina švarą ir oro grynumą Jūsų namuose.                             

Plaunamas filtras Allergy Plus™ valo orą ir, kad Jūsų namai būtų sveikesni, pašalina net mažiausias daleles: žiedadulkes, pelėsių sporas, erkes ir alergenus.

Sistema FlowMotion ir antgalis FlexPro™ su 180 ° sukamąja galvute suteikia manevringumą, kuris leidžia išvalyti visus kampus, pasiekti dulkes po baldais ir tarp jų.

FlexPro nozzle
MiniTurbo brush

Šepetėlis MiniTurbo idealiai tinka išvalyti sunkiai prieinamas vietas: baldus, laiptų pakopas ir automobilių sėdynes.

Visa Pure D9 kolekcija

Naujasis Pure D9 su FlowMotion sistema leidžia sklandžiai ir lengvai manevruoti Jūsų namuose. Dulkių siurblys taip pat turi LED ekranėlį, nuotolinio valdymo pultą, automatinį maitinimo reguliavimą ir papildomą Parketto Pro antgalį.
Naujasis Pure D9 Animal yra antras geriausias žmogaus draugas. Siurblyje esanti sistema FlowMotion užtikrina sklandų ir lengvą tvarkymąsi: kruopščiai surenkami augintinių plaukai ir pašalinamas nemalonus kvapas.
Naujajame Pure D9 Allergy integruotas filtras Allergy Plus™ , kuriame lieka 99,97 % dulkių ir alergenų. Tai pagerina švarą ir oro grynumą Jūsų namuose.
Naujasis Pure D9 su sistema FlowMotion leidžia sklandžiai ir lengvai manevruoti Jūsų namuose. Šis modelis turi LED ekranėlį ir nuotolinio valdymo pultą.
Naujasis Pure D9 su sistema FlowMotion leidžia sklandžiai ir lengvai manevruoti Jūsų namuose. Šis modelis turi LED ekraną ir nuotolinio valdymo pultą.
Naujasis Pure D9 su sistema FlowMotion leidžia sklandžiai ir lengvai manevruoti Jūsų namuose.
Naujasis Pure D9 su sistema FlowMotion leidžia sklandžiai ir lengvai manevruoti Jūsų namuose.
Naujasis Pure D9 su sistema FlowMotion leidžia sklandžiai ir lengvai manevruoti Jūsų namuose.