Produkto aprašymas

Modelyje „Pure D9“ suderinta viskas, kas yra geriausia dulkių siurblių technologijose ir inovacijose, užtikrinant neprilygstamą veiksmingumą ir išmaniausią universalumą.

*Tikroji produkto išvaizda gali skirtis nuo esančios nuotraukose ir vaizdo įrašuose.

Pagrindiniai privalumai

Electrolux - Dulkių siurblys - PD91-8SSM

Išskirtinis valymo veiksmingumas

Optimizuota oro srauto technologija bei didelis dulkių rinktuvas ilgesniam laikui užtikrina neprilygstamą valymo veiksmingumą.* *Geriausiai išsiurbia kilimus, > 91 %, atsižvelgiant į matavimo standartą EN 60312-1, ir mažiausiai susilpnėja oro srautas užsipildant dulkių rinktuvui, palyginti su modeliais „Pure D8.2“ ir „UltraOne“

Electrolux - Dulkių siurblys - PD91-8SSM

Išmanusis valymas

Galingas išmanusis dulkių siurbimas – tokio dar nebuvo. Pažangioji technologija „Auto Mode Technology“ aptinka grindų tipą ir automatiškai sureguliuoja galią, todėl siurbimo antgalis sklandžiai slysta grindimis ir kilimais, užtikrindamas optimalų valymą.

Electrolux - Dulkių siurblys - PD91-8SSM

Higieniškas maišelio keitimas

Sandariai uždaromas 5 litrų talpos dulkių rinktuvas „S-bag®“ nepraleidžia nei dulkelės. Prireikus ištuštinti dulkių rinktuvą, tiesiog ištraukite jį už naujoviškos rankenos „CleanLift“ – lengvai ir higieniškai.

Electrolux - Dulkių siurblys - PD91-8SSM

Lengvai riedantys XL dydžio ratukai

Siurbkite grindis lengvai, nes gumuoti XL dydžio ratukai puikiai rieda bet kokiu paviršiumi. Lengviau valdykite siurblį ir apsaugokite visus grindų paviršius.

Electrolux - Dulkių siurblys - PD91-8SSM

Sandari filtravimo sistema

Švaresnei namų aplinkai – pažangioji filravimo sistema sulaiko iki 99,9 % mikrodulkelių ir į namų aplinką išleidžia jau švarų orą.

Galimi priedai

Atsiliepimai

Ką galvojate?
Padėkite tobulinti mūsų prietaisus

Jūsų nuomonė skatina mus nuolat tobulėti ir padeda kitiems klientams nuspręsti, kurį prietaisą pirkti. Norėdami palikti atsiliepimą, naudokite žvaigždutes.

Rašyti atsiliepimą

Sveikiname! Tai – Jūsų erdvė. Pateikite savo nuomonę. Kviečiame pasidalyti ir būti išgirstiems.

Pateikite atsiliepimą kaip svečias arba Prisijunkite ir palikite atsiliepimą

{{ props.errorNickname }}

Jis bus rodomas šalia Jūsų atsiliepimo. Jei naudosite savo tikrąjį vardą, atsiliepimas nebus paskelbtas

Mums reikia Jūsų el. pašto adreso atsiliepimui patvirtinti

{{ props.errorEmoji }}

Vertingiausi vartotojų atsiliepimai yra tie, kuriuose didžiausias dėmesys yra skiriamas buities prietaiso kokybei, išvaizdai ir vertei. Dėl atsiliepimų, susijusių su paslauga, pristatymu ar prijungimu, susisiekite su klientų aptarnavimo tarnyba. Šios apžvalgos yra peržiūrimos prieš jas paskelbiant šioje svetainėje. Norėdami sužinoti apie tai daugiau, aplankykite mūsų Apžvalgos gairėse.

Jūs privalote sutikti su teisinėmis sąlygomis

Labai dėkojame už Jūsų atsiliepimą

Patikrinkite gautų laiškų dėžutę, ar gavote patvirtinimo el. pranešimą.

5

Puikiai

Pateikė Suniui Pateikta 15 sausio 2021

Puikus siurblys auginantiems gyvūnus. Lengvas ir manevringas

 • Dizainas
  3
 • Funkcija
  3
 • Kokybė
  3
 • Suniui Rekomenduoja šį gaminį

Ar apžvalga padėjo?

I am error text
3

Rankenos kokybės klausimas

Pateikė Jis Pateikta 05 rugpjūčio 2020

Tikrai neblogas dulkių siurblys, tik prieš pirkdami pagalvokite ką darysite jei besiurbiant siurblio rankena liks rankoję, o šlanga ir siurblio kotas liks ant žemės. Pasirodo ta graži ir nelabai patogi rankena turi šiokį tokį trukumą. Visa rankena laikosi ant mažo varžtelio, kuris mano atveju besiurbiant nulužo, nes visa stumimo jėga yra būtent ant jo. O elektrolux paaiškino, kad tai pirmas kartas šio siurblio naudojimo istorijoje ir tai yra mechaninis pažeidimas ir jam nepriklauso garantija, nors užėjus į bet kuria parduotuvę, kurioje yra jais prekiaujama, visi pardavėjai deklaruoja, kad garantija priklauso viskam, tame tarpe ir rankenai. Iškyla kitas klausimas, kaip tada naudotis šiuo dulkių siurblių nelaikant jo už minėtos rankenos, kad ateityje ji vėl nenulužtu, nes tai bus mechaninis pažeidimas ir garantija nepriklausys. Esu labai nusivylęs elektrolux meistro bendravimu ir neįsiklausimu į problemą. Jau mėnesi negaunu iš jų oficialaus atsakymo į pateiktą užklausą dėl garantijos netaikymo.

 • Dizainas
  3
 • Funkcija
  3
 • Kokybė
  3

Ar apžvalga padėjo?

I am error text
5

Puikus pagalbininkas

Pateikė Adelė Pateikta 22 liepos 2020

Namuose turiu du šuniukus, jiems dažnai slenka kailis, todėl Elektrolux dulkių siurblis labai padeda. Jis geros kokybės, naudoju daug metų ir dar neteko remontuoti. Siurblys gražaus dizaino, yra daug funkcijų, keičiant šepečius yra gerai išvalomos sunkiausiai pasiekiamos vietos. Jei tektų keisti siurblį rinkčiausi Elektrolux produkciją. Dėkoju už nuostabų pagalbininką.

 • Dizainas
  5
 • Funkcija
  5
 • Kokybė
  5
 • Adelė Rekomenduoja šį gaminį

Ar apžvalga padėjo?

I am error text
5

Puikus pagalbininkas

Pateikė Mėtinė Pateikta 21 liepos 2020

Tai puiki investicija, džiaugiuosi šiuo pirkiniu, kadangi siurblys ne tik elegantiško dizaino, bet ir puikiai veikia. Nors jį naudoju dar palyginus neseniai, tačiau jau spėjau įsitikinti prietaiso kokybiškumu. Rekomenduoju!

 • Dizainas
  5
 • Funkcija
  5
 • Kokybė
  5
 • Mėtinė Rekomenduoja šį gaminį

Ar apžvalga padėjo?

I am error text

Pagalba

Ar žinojote, kad kai kurias problemas galite išspręsti be specialisto pagalbos? Norėdami pradėti, apačioje pasirinkite problemą su kuria susidūrėte.

Susidūrėte su problemomis?

Skaitykite pagalbinius straipsnius ir susisiekite su mumis norėdami greitai ir efektyviai išspręsti iškilusias problemas.

Garantija

Sveikiname Jus įsigijus „Electrolux“ prietaisą

Susisiekite

Norėdami užsisakyti mūsų paslaugas arba gauti atsakymus į visus Jus dominančius klausimus, susisiekite su mumis telefonu arba elektroniniu paštu.

Naudokitės dar paprasčiau

Registruokite savo Electrolux prietaisą, o mes pagal jūsų pateiktą informaciją suteiksime jums prieigą prie vartotojo vadovų, informacijos apie pirkimą, garantiją bei užsakytas paslaugas - viskas po ranka. Sužinokite daugiau apie savo prietaisą prenumeruodami mūsų mokomuosius gidus, kuriuos atsiųsime tiesiai į jūsų el. pašto dėžutę.

Registruoti prietaisą