Atraskite

Skalbimo mašinos

„ColourCare“ – visada ryškios Jūsų spalvos

Mūsų „ColourCare“ sistema išgrynina vandenį, kad skalbimo priemonės veiktų efektyviausiai – net ir žemose temperatūrose. Švelni ir kruopšti priežiūra išlaiko Jūsų skalbinių spalvas tokias ryškias, lyg jie būtų nauji. 

Spalvos neišblunka, kad ir kiek skalbtumėte

Svarbiausia yra vanduo. Unikali filtravimo sistema pašalina kenksmingus mineralus ir išgrynina vandenį švelniam ir kruopščiam skalbimui. Žemiau esantys rezultatai yra spalvos atsparumo tikrinimas skalbiant poliesterį 50 kartų 30 °C temperatūroje. Su „ColourCare“ spalvos neišblunka ir juoda išlieka juoda, kiek beskalbtumėte.

Atkurianti druska – tinkamesnis drabužiams minkštas vanduo

Nesiliesdama prie drabužių, druska aktyvuoja jonų keitimo filtrą, kuris minkština vandenį ir pašalina mineralines medžiagas ir nešvarumus. Taip spalvos išlieka ryškios skalbimas po skalbimo ir juoda nevirsta pilka.

„UltraCare“ – visiškai apsaugoti audiniai

Mūsų „UltraCare“ sistema sumaišo skalbiklį greitesniam ir kruopštesniam skalbimui. Tai užtikrina, kad kiekvienas audinio plaušelis būtų pasiektas ir tinkamai apsaugotas, o patys skalbiniai – gaivūs, minkšti ir lyg nauji dar ilgai.

Minkšti audiniai, kad ir kiek beskalbtumėte

Iš audinio nepašalintas skalbiklis mažina skalbimo efektyvumą, o netolygiai ant medžiagos paskirstytas minkštiklis kelia šiurkštumo jausmą. „Perfect Care“ skalbimo mašinos su „UltraCare“ sistema sumaišo vandenį ir skalbiklį bei minkštiklį prieš jiems pasiekiant drabužius. Tai užtikrina tolygų skalbimo priemonių pasiskirstymą ant audinio, tad drabužiai būna visiškai švarūs, gaivūs ir minkšti.

„SteamCare“ – jokių raukšlių

Mūsų „SteamCare“ sistema suteikia profesionalius rezultatus tiesiog skalbiant namuose. Kiekvieno skalbimo pabaigoje garai trečdaliu sumažina raukšlių, tad drabužių nebereikia lyginti. Su „SteamCare“ sistema galite atnaujinti audinius ir be skalbimo.

Tris kartus mažiau raukšlių

Garai skalbimo pabaigoje sumažina raukšlių net tris kartus efektyviau, lyginant su skalbykle be „SteamCare“ sistemos. Švarūs ir nesusiglamžę drabužiai vos per vieną skalbimą! Be to, mažiau lygindami išsaugosite jų tikrąją formą ir tekstūrą dar ilgiau.

Neskalbkite – tiesiog atgaivinkite

Kartais drabužius reikia tiesiog atgaivinti, o ne skalbti. „FreshScent“ sistema atnaujina audinį, gaivų aromatą maišydama su garu. Sumažinus skalbimų, išlaikoma audinio kokybė, tačiau drabužiai kvepia ir atrodo taip, tarsi būtų ką tik išskalbti.

„SensiCare“ – rūpestinga kasdienių drabužių priežiūra

Mūsų „SensiCare“ sistema užtikrina idealią priežiūrą nustatydama tinkamiausią laiką, energijos ir vandens suvartojimą. Tai apsaugo drabužius nuo per ilgo skalbimo ir užtikrina audinių tvirtumą bei minkštumą ilgesniam laikui.

Audiniai išlieka lyg nauji dvigubai ilgiau

Pagal 2015 metų „Ritex“ atlikto testo (Nr. 15CR00099) rezultatus, naudojant „SensiCare“ sistemą drabužiai išlieka lyg nauji du kartus ilgiau. Specialūs jutikliai automatiškai parenka skalbimo ciklo nustatymus pagal skalbinių įkrovos dydį. Trumpesnis skalbimo laikas ir mažiau suvartojamo vandens bei energijos – mažiau susidėvintys drabužiai bei tvaresnė aplinka!