Atraskite

Skalbimo mašinos

„ColourCare“ – visos jūsų spalvos, visada ryškiausios

Mūsų „ColourCare“ sistema naudoja tyrą vandenį, todėl skalbikliai valo geriausiai, net ir esant žemai temperatūrai. Švelnus, tačiau giliai įsiskverbiantis valymas leidžia jūsų drabužių spalvoms atrodyti taip, kaip tą dieną, kai juos pirkote.

Spalvos neblunka – skalbimas po skalbimo

Tai viskas apie vandenį – unikali vandens filtravimo sistema pašalina iš vandens mineralines medžiagas ir priemaišas švelniam, tačiau viską apimamčiam skalbimui. Sistemos veiksmingumą įrodo spalvų testas, kurio metu poliesterio audinys buvo skalbiamas 50 kartų 30-ies laipsnių temperatūroje. Rezultatą galite matyti žemiau. Su „ColourCare“ spalvos neblunka ir juoda lieka juoda. Spalvos neblunka – skalbimas po skalbimo.

Atstatanti druska – tinkamesnis drabužiams minkštas vanduo

Nesiliečiant prie jūsų drabužių, druska aktyvuoja jonų keitimo filtrą, kuris minkština vandenį ir pašalina mineralines medžiagas ir nešvarumus. Taip spalvos išlieka ryškios skalbimas po skalbimo ir juoda nevirs pilka.

„UltraCare“ – visiškai apsaugoti audiniai

Mūsų „UltraCare“ sistema prieš pradedant skalbti sumaišo skalbiklį su vandeniu greitam ir kruoščiam valymui. Taip užtikrinama, kad kiekvienas audinio siūlas yra pasiekiamas ir apsaugomas, suteikiant medžiagai minkštumo, gaivumo ir ji atrodo ilgiau it nauja.

Medžiaga išlieka minkšta. Skalbimas po skalbimo

Iš audinio nepašalintas skalbiklis mažina skalbimo efektyvumą, o netolygiai ant medžiagos paskirstytas minkštiklis kelia šiukštumo jausmą. „Perfect Care“ skalbimo mašinos su „UltraCare“ sistema sumaišo vandenį ir skalbiklį bei minkštiklį prieš jiems pasiekiant drabužius. Tai užtikrina tolygų skalbimo medžiagų pasiskirstymą ant audinio ir drabužiai būna švarūs, gaivūs ir minkšti.

"SteamCare" - būkite nepriekaištingi

Mūsų "SteamCare" sistema užtikrina profesionalų rezultatą tiesiog jūsų namuose. Kiekvienas skalbimas su garu sumažina audinio susiraukšlėjimą trečdaliu, taip pasiekiant audinio lygumo nenaudojant lygintuvo. Arba panaudokite "SteamCare" atnaujinti drabužius ir išvenkite nebūtino skalbimo.

Trečdaliu mažiau susiglamžęs audinys

Garo panaudojimas baigiant skalbimą atpalaiduoja audinio pluoštus ir taip susiglamžymas sumažinamas trečdaliu, lyginant su skalbimo mašinomis be „SteamCare“ funkcijos. Dabar jūs galite skalbti ir naudoti garą vienu metu, atsisakant lyginimo lygintuvu. Audinys tausojamas ir ilgiau išsaugo savo pirminę išvaizdą.

Neskalbkite – tiesiog atgaivinkite

Kartais drabužius reikia tiesiog atgaivinti, o ne skalbti. Naudojant mūsų „FreshScent“ sistemą gaivus aromatas maišomas su garu, taip atnaujinant drabužį. Atsisakant nereikalingo skalbimo prailginama drabužių naudojimo trukmė, o patys drabužiai atrodo, kvepia ir lytėjasi it skalbti.

„SensiCare“ – jūsų kasdienai, rūpestingai išskalbta

Mūsų „SensiCare“ sistema užtikrina optimalų laiko, energijos ir vandens panaudojimą, priklausomai nuo skalbinių kiekio. Tai apsaugo drabužius nuo per ilgo skalbimo, taip užtikrinant, kad jie ilgiau atrodys puikiai.

Audinys atrodo it naujas du kartus ilgiau

Pagal „RItex“ testo, atlikto 2015 m., duomenis (nr. 15CR00099), naudojant „SensiCare“ sistemą, audinys du kartus ilgiau jaučiasi lytėjant it naujas. Su „SensiCare“ sistema jutikliai nustato skalbinių kiekį skalbimo mašinoje ir atitinkamai sumažina skalbimo laiką, energijos ir vandens sąnaudas. Tai reiškia mažesnį nusidėvėjimą ne tik jūsų audinio, tačiau ir aplinkos tausojimą.