Atraskite

Skalbimo mašinos

ColourCare – visada ryškiausios visos jūsų spalvos

Mūsų ColourCare sistema išgrynina vandenį, kad skalbimo priemonės veiktų efektyviausiai – net ir žemose temperatūrose. Švelnus ir kruopštus valymas išlaiko jūsų skalbinių spalvas tokias ryškias, lyg jie būtų nauji.

Spalvos neišblunka – plovimas po plovimo

Svarbiausia yra vanduo. Unikali filtravimo sistema pašalina kenksmingus mineralus ir išgrynina vandenį švelniam ir kruopščiam skalbimui. Žemiau esantys rezultatai yra spalvos atsparumo tikrinimas skalbiant poliesterį 50 kartų, 30 laipsnių temperatūroje. Su ColourCare spalvos neišblunka ir juoda išlieka juoda – plovimas po plovimo.

Atstatanti druska – tinkamesnis drabužiams minkštas vanduo

Nesiliečiant prie jūsų drabužių, druska aktyvuoja jonų keitimo filtrą, kuris minkština vandenį ir pašalina mineralines medžiagas ir nešvarumus. Taip spalvos išlieka ryškios skalbimas po skalbimo ir juoda nevirs pilka.

UltraCare – visiškai apsaugotos medžiagos

Mūsų UltraCare sistema sumaišo skalbiklį greitesniam ir kruopštesniam valymui. Tai užtikrina, kad kiekvienas audinio plaušelis būtų pasiektas ir tinkamai apsaugotas, o patys skalbiniai būtų gaivūs, minkšti ir išliktų lyg nauji dar ilgiau.

Medžiaga išlieka minkšta. Skalbimas po skalbimo

Iš audinio nepašalintas skalbiklis mažina skalbimo efektyvumą, o netolygiai ant medžiagos paskirstytas minkštiklis kelia šiukštumo jausmą. „Perfect Care“ skalbimo mašinos su „UltraCare“ sistema sumaišo vandenį ir skalbiklį bei minkštiklį prieš jiems pasiekiant drabužius. Tai užtikrina tolygų skalbimo medžiagų pasiskirstymą ant audinio ir drabužiai būna švarūs, gaivūs ir minkšti.

SteamCare – visada lygūs

Mūsų SteamCare sistema suteikia profesionalius rezultatus tiesiog jūsų namuose. Užbaikite kiekvieną skalbimą garais, kad trečdaliu sumažintumėte raukšles ir jūsų drabužiai būtų gražūs bei lygūs be lygintuvo pagalbos. Arba pasinaudokite SteamCare sistema tiesiog skalbinių atnaujinimui, išvengiant nereikalingo skalbimo.

Tris kartus mažiau raukšlių

Drabužių išgarinimas skalbimo pabaigoje reiškia, kad audiniai atsipalaiduoja ir raukšlės sumažinamos net tris kartus efektyviau, lyginant su skalbykle be SteamCare sistemos. Dabar galite išskalbti ir išgarinti vieno skalbimo metu, o be nuolatinio lyginimo jūsų drabužiai išsaugos savo tikrąją formą ir tekstūrą dar ilgiau.

Neskalbkite – tiesiog atgaivinkite

Kartais drabužius reikia tiesiog atgaivinti, o ne skalbti. Naudojant mūsų „FreshScent“ sistemą gaivus aromatas maišomas su garu, taip atnaujinant drabužį. Atsisakant nereikalingo skalbimo prailginama drabužių naudojimo trukmė, o patys drabužiai atrodo, kvepia ir lytėjasi it skalbti.

SensiCare – rūpestinga priežiūra kasdieniams rūbams

Mūsų SensiCare sistema užtikrina idealią priežiūrą nustatant tinkamiausią laiką, energijos ir vandens suvartojimą jūsų skalbiniams. Tai apsaugo drabužius nuo per ilgo skalbimo ir užtikrina tvirtesnius ir minkštesnius rūbus ilgesniam laikui.

Audiniai išlieka lyg nauji dvigubai ilgiau

Pagal 2015 metų Ritex testo rezultatus (testo nr. 15CR00099), naudojant SensiCare sistemą drabužiai išlieka lyg nauji du kartus ilgiau. Specialūs jutikliai automatiškai nustato skalbimo ciklo parametrus pagal skalbiamų rūbų kiekį, kad būtų sumažinamas skalbimo laikas ir vandens bei energijos suvartojimas. Tai užtikrina mažesnį rūbų sudėvėjimą ir aplinkos tausojimą.