Naujoji „Perfect Care“ kolekcija

Pakylėkite skalbimą į naują lygmenį.

Pristatome pažangiausią mūsų drabužių priežiūros sistemą. „Perfect Care“ kolekcija apjungia modernų dizainą, naujausias technologijas ir audinių priežiūros sprendimus.

„Perfect Care“ skalbimo mašinos

Įsivaizduokite – jūsų drabužiai ilgiau atrodo it nauji. Spalvos, kurios neblunka, ir audiniai, kurie išlaiko savo formą ir tekstūrą. Įsivaizduokite stilių, kuris išlieka nepaliestas. 

Daugiau informacijos

Vilkėkite savo drabužius

Nepirkite dar daugiau drabužių, o patobulinkite jų priežiūrą. Drabužiai, kuriuos mes prižiūrime ir rūpinamės, tarnauja mums ilgiau. Mūsų „Perfect Care“ įrenginiai žengia dar toliau - jie saugo ir puoselėja jūsų stilių.

  

      

„Perfect Care“ kolekcijos skalbimo mašinos

Puošnumas – kiekvienai dienai

Neleisk priežiūros etiketei jums diktuoti stiliaus. Naudojant „Perfect Care“ įrenginius galite būti tikri, kad ir namuose pasirūpinsite gležnais, vilnoniais ar tik rankomis skalbti skirtais drabužiais. Puošnumas ir neribotas stiliaus pojūtis kiekvieną dieną.

„Perfect Care“ džiovyklės

Įsivaizduokite, kad jūsų drabužiai ilgiau atrodo it nauji, išlaiko formą ir funkcionalumą. Šilkas nesusiglamžo, vilna nesusitraukia, o lauko drabužiai lieka atsparūs drėgmei. Įsivaizduokite, kad dedate drabužius į džiovyklę drąsiai, kaip niekad.

Daugiau informacijos

  

      

„Perfect Care“ džiovyklės

  • SensiCare
  • GentleCare
  • DelicateCare
  • CycloneCare

Tobula pora

Pagaliau – drabužių priežiūros sistema visiems jūsų drabužiams. „Perfect Care“ kolekcijos skalbimo mašinos ir džiovyklės sukurtos ir suderintos rūpintis jūsų drabužiais.

  

      

Priedai

Kaip drabužiai tobulai dera su tinkamai parinktais batais, laikrodžiu ar rankine, taip jūs galite pagerinti skalbinių priežiūrą su mūsų priedais. Optimizuokite jūsų skalbimo mašinos darbą ir atraskite naujus būdus pasirūpinti savo drabužiais.

Apžiūrėti priedus