Naujoji „Perfect Care“ kolekcija

Naujoji „Perfect Care“ kolekcija

Pakylėkite skalbimą į naują lygmenį.

Pristatome pažangiausią mūsų drabužių priežiūros sistemą. „Perfect Care“ kolekcija apjungia modernų dizainą, naujausias technologijas ir audinių priežiūros sprendimus.

„Perfect Care“ skalbimo mašinos

Įsivaizduokite savo mėgstamus drabužius, kurių spalvos niekada neišblunka, o audinys išlieka tokios pačios kokybės ir formos. Įsivaizduokite stilių, kuris nesikeičia.

Daugiau informacijos

Vilkėkite mėgstamus drabužius

Nepirkite naujų drabužių, o patobulinkite turimų priežiūrą. Drabužiai, kuriais rūpinamės, tarnauja ilgiau. Mūsų „Perfect Care“ įrenginiai žengia dar toliau – jie saugo ir puoselėja Jūsų stilių.

  

      

„Perfect Care“ kolekcijos skalbimo mašinos

Puošnumas – kiekvienai dienai

Neleiskite priežiūros etiketei Jums diktuoti stilių! Naudojant „Perfect Care“ įrenginius galite būti tikri, kad ir namuose pasirūpinsite gležnais, vilnoniais ar tik rankomis skalbti skirtais drabužiais. Puošnumas ir nevaržomas stilius kiekvieną dieną.

„Perfect Care“ džiovyklės

Įsivaizduokite, kad Jūsų drabužiai ilgiau atrodo it nauji, išlieka funkcionalūs ir tokios pačios formos: šilkas nesiglamžo, vilna nesitraukia, o lauko drabužiai lieka atsparūs vandeniui. Drąsiai dėkite į džiovyklę tai, ką anksčiau bijojote joje džiovinti.

Daugiau informacijos

  

      

„Perfect Care“ džiovyklės

Tobula pora

Pagaliau – drabužių priežiūros sistema visiems Jūsų drabužiams. „Perfect Care“ kolekcijos skalbimo mašinos ir džiovyklės sukurtos ir suderintos rūpintis Jūsų drabužiais.

  

      

Priedai

Kaip drabužiai tobulai dera su tinkamai parinktais batais, laikrodžiu ar rankine, taip Jūs galite pagerinti skalbinių priežiūrą su mūsų priedais. Optimizuokite skalbimo mašinos darbą ir atraskite naujus būdus pasirūpinti savo drabužiais.