Skalbimo mašinos priedai

Skalbimo mašinos priedai

Patobulinkite jūsų įrenginius

Kaip drabužiai tobulai dera su tinkamai parinktais batais, laikrodžiu ar rankine, taip jūs galite pagerinti jūsų skalbinių priežiūra su mūsų priedais. Patobulinkite jūsų skalbimo mašinos darbą ir atraskite naujus būdus pasirūpinti savo drabužiais.

Išlaikykite gaivumą

Mūsų kruopščiai parinktos kvapiosios medžiagos suteikia jums naujai išplautą kvapą, kurį pajusite per kelias minutes.

Neperskalbkite – tiesiog atnaujinkite drabužius per penkiolika minučių

Patirkite „ką tik išskalbta“ jausmą kiekvieną kartą, kai velkatės drabužius, nenaudojant skalbimo. „Electrolux“ „FreshScent“ yra pirmoji pasaulyje sistema, kuri atgaivina drabužius aromatu ir garu vietoje ploviklio. Naudojant garą ir mūsų kruopščiai atrinktus aromatus jūsų drabužiai atrodys ir kvepės nuostabiai.

Sustatyta – taupant jūsų erdvę

Taupykite vietą pas save su mūsų tvirtinimo komplektu. Saugiai sustatykite skalbimo mašiną ir džiovyklę viena ant kitos, nenaudojant tam papildomo tvirtinimo. Drabužių įdėjimas ir išėmimas vyks be jokių pastangų.

Skalbimo maišelyje

Vertingi ir rafinuoti drabužiai bus apsaugoti ir kruopščiai išskalbti naudojant „Electrolux“ skalbimo maišelį

Minkštų, neįsielektrinusių drabužių paslaptis

Pridėkite džiovyklės lapelių, kuomet džiovinate drabužius ir jie bus minkštesni bei lengviau lyginami. Džiovyklės lapeliai yra tinkami visiems audiniams, kurie yra skalbiami - sumažina susiglamžymą, įsielektrinimą ir suteikia malonų kvapą.

Spalvos mėgsta druską

Neliesdama jūsų drabužių, druska aktyvuoja jonų apsikeitimo filtrą, kuris minkština vandenį ir pašalina mineralines medžiagas bei priemaišas. Spalvos lieka ryškios plovimas po plovimo ir juoda nevirsta pilka.