Produkto aprašymas

Indaplovėje „800 SprayZone“ galima intensyviai plauti prikaistuvius, nes plovimas yra triskart efektyvesnis nei įprastos indaplovės. Nereikia paleisti pamirkymo funkcijos. Galingo spaudimo vandens srautu pašalinamas netgi prikepęs maistas ir riebalų likučiai, ir virtuvės reikmenys visada išplaunami nepriekaištingai švariai.

*Tikroji produkto išvaizda gali skirtis nuo esančios nuotraukose ir vaizdo įrašuose.

Pagrindiniai privalumai

„SprayZone“ – intensyvaus plovimo sritis

„SprayZone“ dėka puikiai išplausite savo puodus ir keptuves. Galingo slėgio vandens srautas puikiai išplaus viską, ką sudėsite šioje srityje. Tai tris kartus intensyvesnis plovimas nei įprastose indaplovėse, todėl visi jūsų indai bus idealiai švarūs.

„QuickSelect“ su „Wi-Fi“ Interaktyvus indaplovės valdymas per išmanųjį įrenginį

Mūsų interaktyviosios indaplovės „QuickSelect“ indus plauna išmaniai ir tvariai. Gaukite patarimų dėl tinkamos esamiems indams programos ir pasirinkite, kada indaplovei veikti, kad būtų pigiau. Programėlė apibendrina naudojimo duomenis ir pateikia atsiliepimus apie tvarumą.

Visapusiškas apipurškimas naudojant funkciją „SatelliteClean“ 

„SatelliteClean“ indaplove išplauti virtuvės reikmenys lieka be menkiausios dėmelės, nes ji veikia net triskart efektyviau nei įprasta indaplovė. Dvigubas besisukantis purkštuvas, kuris nuolat keičia purškimo kampą, kruopščiai išplauna netgi didelius daiktus.

„QuickSelect“ - Indus plaukite tvariai ir taupykite

Indus plaukite tvariai ir taupykite energiją. Naudokite jutiklinio ekrano slankiklį, kad pasirinktumėte pageidaujamą ciklo laiką, o „Ecometer“ intuityviomis žaliomis juostomis parodys tvariausią energijos ir vandens taupymo programą.

„ComfortRails“ – švelnūs visiems indams

Dėl „Comfortrails“ indaplovės stalčiai slankioja kur kas sklandžiau. Bėgeliai švelniai prilaiko krepšelį, kad šis nesvyruotų ir nebarškėtų, todėl jūsų taurės ir lėkštės bus saugios. Geresnė indų priežiūra ir tylesnis veikimas.

Galimi priedai

Pagalba

Ar žinojote, kad kai kurias problemas galite išspręsti be specialisto pagalbos? Norėdami pradėti, apačioje pasirinkite problemą su kuria susidūrėte.

Ar jau turite šį gaminį?

Užsiregistruokite „MyElectrolux“ ir vienoje vietoje raskite viską, ko reikia.

  • Sklandesnis aptarnavimas ir palaikymas
  • Sparti prieiga prie instrukcijų ir naudojimo vadovų
  • Specialūs pasiūlymai ir nuolaidos
Prisijunkite prie „MyElectrolux“ Pagalba
woman on couch with mobile phone