Produkto aprašymas

Electrolux 914 580 416

*Tikroji produkto išvaizda gali skirtis nuo esančios nuotraukose ir vaizdo įrašuose.

Pagrindiniai privalumai

Tausoja drabužius ir aplinką

Įmontuojamojoje skalbyklėje „PerfectCare 800“ su sistema „UltraCare“ naudojama unikali pirminio sumaišymo technologija skalbikliui aktyvinti. Tai padeda išskalbti drabužius žemesnėje temperatūroje, naudojant mažiau energijos, tad drabužiai tarnauja ilgiau.

Su „UltraWash“ 30 ºC temperatūroje sutaupote 30 % energijos, palyginti su 40 ºC medvilnės programa.

Dėl pirminio sumaišymo technologijos mūsų programa „UltraWash“ puikiai išskalbia net 30 ºC temperatūroje per trumpiau kaip valandą. Taip pat galite sutaupyti iki 30 % energijos, palyginti su 40 ºC medvilnės programa. Tausoja drabužius ir aplinką.

Išskirtinė drabužių priežiūra vienu bakstelėjimu išmaniajame telefone

Naudojant programėlę „MyElectrolux“ galima nuotoliniu būdu valdyti skalbimo prietaisus telefone. Naudokite funkciją „Care Advisor“, kad gautumėte ekspertų patarimų, kaip geriausiai išskalbti drabužius. Funkcija „MyFavourites“ išsaugo nuostatas, skirtas dažnai dėvimiems drabužiams.

Programa „FreshScent“ atšviežinkite drabužius ir neutralizuokite kvapus*.

Mėgaukitės gaiviais skalbiniais ir mažesnėmis vandens sąnaudomis. Prieš atšviežindami drabužius garais galite neutralizuoti kvapus* ir sumažinti raukšles per 25 minutes. Kad gaivumo būtų dar daugiau, su programa „FreshScent“ panaudokite mūsų garų kvapiklį.

* Užsakomasis bandymas rodo, kad naudojant „FreshScent“ ciklą neutralizuojamas cigarečių dūmų kvapas.

Su „SensiCare“ sutaupykite iki 30 %* laiko, vandens ir energijos.

Sistema „SensiCare“ pritaiko kiekvienos programos nuostatas pagal skalbinių kiekį. Išmanieji jutikliai sumažina laiko, vandens ir energijos sąnaudas iki 30 %*, kad būtų gerai išskalbta be reikalo nekenkiant drabužiams.

* Nuosavas bandymas nustatyti laiko, vandens ir energijos sąnaudas parinkus 30 °C medvilnės ciklą, optimizuotą pasitelkus „SensiCare“ (lyginant 1 kg ir maksimalų kiekį skalbinių).

Ramybė namuose naudojant mūsų tyliai veikiančią skalbyklę.

Mūsų įmontuojamoji skalbyklė tyliai dirba už spintelės durelių. Tai reiškia, kad galite paleisti skalbimo ciklą išlaikydami ramią ir nevarginančią aplinką kitoms savo veikloms.

Galimi priedai

Pagalba

Ar žinojote, kad kai kurias problemas galite išspręsti be specialisto pagalbos? Norėdami pradėti, apačioje pasirinkite problemą su kuria susidūrėte.

Ar jau turite šį gaminį?

Užsiregistruokite „MyElectrolux“ ir vienoje vietoje raskite viską, ko reikia.

  • Sklandesnis aptarnavimas ir palaikymas
  • Sparti prieiga prie instrukcijų ir naudojimo vadovų
  • Specialūs pasiūlymai ir nuolaidos
Prisijunkite prie „MyElectrolux“ Pagalba
woman on couch with mobile phone