Perfect Care Ultrasonic

Ultragarsinis dėmių šalinimo pieštukas

Ypatinga priežiūra ultragarsu

Ultragarso technologija į rūbų pluoštą siunčia mažytes vibracijas išjudinant net ir menkiausius nešvarumus beveik visiškai nepažeidžiant medžiagos. Tiesiog prieš skalbimą apdorokite dėmes ultragarsiniu pieštuku ir laukite puikių rezultatų.

Dėmių šalinimo pieštuko naudojimas

Norėdami kuo efektyviau pašalinti dėmes, skalbti reikėtų iškart po dėmių apdorojimo pieštuku. Pakanka poros minučių ir dėmių valymo pieštukas jau paruoštas net ir įsisenėjusių dėmių šalinimui. Sekite žemiau nurodytus paprastus 1-2-3 žingsnius.

 • Patiekiami su vandeniu ir plovikliu
  1
  Sumaišykite vandenį su skalbikliu

  Prijunkite maitinimo laidą prie dėmių valymo pieštuko. Sumaišykite vandenį su skalbikliu specialioje talpykloje.

 • Dėmių valiklis valo dėmę
  2
  Apdorokite dėmę

  Sukamaisiais judesiais, švelniai spausdami pieštuką braukite per dėmę. Laikykite ją drėgną į specialią talpyklą įpildami vandens ir skalbiklio mišinio.

 • nusiplaukite drabužius
  3
  Išskalbkite

  Rūbus apdorotomis dėmėmis išskalbkite skalbimo mašinoje. Būtinai atsižvelkite į skalbimo rekomendacijas ir pasirinkite tinkamą programą.

Švelnus dėmių šalinimas

Ultragarsinis dėmių šalinimo pieštukas pasirūpins visomis dėmėmis. Pašalinsite viską nuo kasdienių dėmių kaip žolė, raudonas vynas arba šokoladas, iki sudėtingesnių kaip batų tepalas ar balzaminis actas - Electrolux dėmių šalinimo pieštukas yra grubus dėmėms, bet švelnus rūbams.