Atsisiųsti

Programėlė „My Electrolux“

Recepto pasirinkimas iš planšetiniame kompiuteryje įdiegtos programėlės „My Electrolux App“

Gausybė malonumų

Peržiūrėkite šimtus gardžių patiekalų receptų gaminimui garuose ir vakuume. Ieškokite receptų pagal šalių virtuves, vengtinus alergenus, dietą arba savo pasirinktus ingredientus. Gaminate mėgstamiausius savo senelės patiekalus? Pasinaudodami mūsų gaminimo skaičiuokle, sužinosite tinkamas šiuolaikinės orkaitės nuostatas. Be to, prie receptų galite pridėti savo pastabų, išsaugoti mėgstamiausius ir dalytis jais socialiniuose tinkluose. Kodėl gi nesukūrus ir nepasidalijus savo pirkinių sąrašu?

Programėlės „My Electrolux“ skalbimo skiltis planšetiniame kompiuteryje

Programėlė, kuriai rūpi

Sužinokite geriausią būdą, kaip pasirūpinti savo mėgstamais drabužiais, taip pat ir išvalyti dėmes. Užtikrinkite, kad Jūsų naudojama skalbimo priemonė būtų geriausia, kad Jūsų drabužiai išlaikytų savo spalvų gyvumą. Mes paaiškinome priežiūros etiketes, todėl galiausiai galėsite suprasti, ką jos reiškia. Taip pat galėsite pasinaudoti tam tikrais patarimais, kad išlaikytumėte savo prietaisus geriausios būklės ir ateinančiais metais jie puikiai skalbtų ir džiovintų.

Programos „My Electrolux“ gaminių skiltis planšetiniame kompiuteryje

Gaukite daugiau iš „Electrolux“

Naudokite programėlę savo prietaisams registruoti ir pritaikytai informacijai ir paslaugoms pasiekti. Galite parsisiųsti naudojimo instrukcijas ir gauti internetu trikčių šalinimo ar pagalbos paslaugas iš „Electrolux“. Jūs netgi galite nagrinėti informaciją apie būsimas „Electrolux“ maisto gaminimo klases (prieinama tam tikrose šalyse).