Atraskite

„AirComfort“

Vėsus oras turi naują formą

Švelnios kreivės pakeitė griežtas linijas. Naujasis „Electrolux AirFlower“ skiriasi nuo kitų oro kondicionierių – jis ženkliai pranoko tradicinį kvadratinį kitų modelių dizainą. Veiksmingas funkcionavimas ir elegantiška forma leidžia aprūpinti Jūsų namus technologijomis. Ši unikali daikto forma suteikia namams norimo patogumo.

 • 1
  TVARUSIS STILIUS

  „AirFlower“ pasižymi patentuotu, rožių įkvėptu dizainu, patobulinančiu Jūsų namus ir leidžiančiu vienodžiau tekėti oro srautui. Panaudojus mažiau aplinkai kenksmingas dujas R290, oro kondicionierius žymiai labiau tausoja gamtą, bet jo vėsinimo ir šildymo efektyvumas ne blogesnis, nei įprastų kondicionierių.

 • 2
  GALINGA TYLA

  „AirFlower“ skleidžia minimalų garsą ir virpesius, todėl galite dirbti, žaisti ar miegoti atpalaiduojančioje aplinkoje. Sistema „AirSurround“ sukuria netiesioginį oro srautą: oras pirmiausiai spirale kyla į viršų ir nusileisdamas vėl patenka į prietaisą, suteikdamas maksimalią galią ir keldamas minimalų triukšmą.

 • 3
  GREITAS ĮRENGIMAS

  „AirFlower“ yra vienas greičiausiai įrengiamų nešiojamųjų oro kondicionierių rinkoje – jo įrengimas trunka vos 60 sekundžių. Pateiktasis „WindowKit“ leidžia sklandžiai įrengti šalia langų. Naudojant lengvai tvirtinamus fiksatorius, oro kondicionierių galima perkelti iš vieno kambario į kitą, kada tik panorėjus.

Vėsesni, sveikesni namai

Ramiai mieganti moteris, kurios nepažadina jos vėsinimo prietaiso garsas

Beveik tylus oro kondicionavimas

Mėgaukitės švariu oru ir geru nakties miegu su oro kondicionieriumi „OptiBreeze“. Jo specialiu miego režimu reguliuojama temperatūra, kad tiktų Jūsų miegojimui. Taip pat jis išvalo orą nuo kvapų, alergenų ir bakterijų. Jūs gerai išsimiegosite ir atsibusite sveiki, nes pažangūs filtrai visada užtikrina, kad Jūsų oras būtų švarus ir gaivus. Veikia beveik tyliai – tik 22 dB garsumu.

„Electrolux ChillFlex“ prietaisas, pastatytas poilsio kambaryje

Patogus vėsinimas bet kokioje vietoje

Mėgaukitės lanksčiu, stilingu ir veiksmingu oro kondicionavimu, kur tik norite. Nešiojamasis oro kondicionierius „ChillFlex“ turi praktiškus nebraižančius ratukus ir viršutinę rankeną, todėl jį paprasta perkelti. Be to, nuotoliniame valdymo pulte esantis jutiklis išlaiko idealią temperatūrą, nesvarbu, kur jis bebūtų. Jums tereikia jį pasidėti greta savęs, kad būtų maksimaliai patogu.

Tėvai ir vaikai ilsisi vėsiuose, gaiviuose namuose

Oro kondicionavimas ateičiai

Pasikraukite energijos ir atsipalaiduokite patogiame klimate, nesvarbu, koks būtų oras. Pasiimkite prietaisą su savimi į miegamąjį ar darbo erdvę. Nešiojamasis oro kondicionierius „ChillFlex Plus“ yra mobilus – gaivinantis oras, kada tik reikia. Išskirtinis energijos vartojimo efektyvumas ir šiuolaikinis dizainas – puikus veikimas ir gera išvaizda.

Gaivus oras ir geras stilius

„Electrolux“ oro kondicionierius „OptiBreeze X3 AirConditioner“ yra puikus formos ir funkcionalumo derinys. Kvėpuokite švaresniu oru ir geriau jauskitės, naudodamiesi lengvai priderinamu įrenginiu.

 • 1
  Apdovanojimą pelnęs stilius

  Apdovanojimo „Red Dot“ laimėtojas už geriausią dizainą savo kategorijoje

 • 2
  Sistema „PureO2“

  Labai veiksmingi valo alergenus ir nešvarumus iš aplinkos oro

 • 3
  Patogumas vienu spustelėjimu

  Suplanuokite, kokiu konkrečiu paros laiku jis bus įjungtas arba išjungtas

„WiFi ControlBox“

Vėsinkite namus, naudodamiesi savo išmaniuoju telefonu

Visada sugrįžkite į namus, kuriuose yra tobula temperatūra, naudodami mūsų „WiFi ControlBox“. Naudodamiesi išmaniuoju telefonu, iš bet kurios vietos galite valdyti namų oro kondicionavimą sistemą. Stebėkite bei nustatykite skirtingas temperatūros ir ventiliatoriaus grečio vertes kiekviename kambaryje. Kad galėtumėte sugrįžti į tokią patogią aplinką, kokia gali būti tik jūsų namuose.

Patogesni namai

Išmanus sausintuvas namų studiją paverčia gaivia erdve darbui

Išmanusis drėgmės šalinimas

Tiksliai drėgmės kontrolei ir greitam lanksčiam oro sausinimui įsigykite „AmbiFlex“. Tai galingas sausintuvas, automatiškai kontroliuojantis drėgmę patalpose. Dėl gražaus, stilingo dizaino jis visur tiks veiksmingam drėgmės šalinimui Jūsų namuose.

Šiltesni ir jaukesni namai

Moteris, poilsiaujanti su šuniu savo šiltuose ir jaukiuose namuose

Radiatorius bet kokioms patalpoms

Ar kartais būna kambarių, kuriuos reikia šiek tiek papildomai pašildyti? Radiatorius „HeatFlex“ yra stilingas tepalinis nešiojamas šildytuvas ir idealus sprendimas tokioje situacijoje. Jis patogiai ir prieinamu būdu suteikia stabilų šildymą bet kurioje Jūsų namų vietoje. Ir jis gerai atrodo bet kokiame interjere.

Skandinaviška praktinė patirtis, prieglobstis kiekvienu metų laiku

„Electrolux Optibreeze X5 Air-to-Air HeatPump“ panaudotos neprilygstamos žinios apie metų laikus, kad visus metus jaustumėtės patogiai ir nuolat mokėtumėte nedideles sąskaitas.

 • 1
  Mažai suvartotos energijos, mažos sąskaitos

  Kaitinimas ir vėsinimas įvertintas A++ klase dėl optimizuoto gaminio dizaino

 • 2
  Sistema „PureO2“

  Labai veiksmingi valantieji komponentai, kad aplinka būtų be alergenų ir dalelių

 • 3
  Tylesnis nei šnabždesys

  Dėl mūsų mažai triukšmo keliančio dizaino, prietaisą galite palikti veikiantį visą naktį