ATRASKITE

Viryklės su „PlusSteam“ funkcija

Nepamirštami sekmadienio desertai!

Iš PlusSteam viryklės jūs galite tikėtis geriausio, ką galima gauti iš savo klasėje geriausios multifunkcinės viryklės: XL dydžio orkaitę, kurioje galėsite net kepti, naudojant tam skirtas specialias programas. Tad greitai viryklė su garų funkcija taps visos šeimos numylėtine. Pasirinkus garų funkcija kepimo pradžioje, jūs galite kepti nepamirštamo skonio saldžius ir nesaldžius pyragus, pyragaičius, sausainius ir sūrio pyragus. 

Indukcinė, elektrinė ar dujinė – kokią bepasirinktumėte!

 • Induction models
  Indukciniai modeliai

  Siūlo visus indukcinės kaitlentės privalumus: greitai kaista, saugi, paprasta nuvalyti. Karšto oro ventiliatorius užtikrina tolygią temperatūrą visoje orkaitėje, o elektroninis laikmatis leidžia preciziškai kontroliuoti gaminimo laiką.  Šie modeliai taip pat išsiskiria savybėmis, kurios gaminimą daro dar patogesniu: ištraukiamas grotelės ir speciali katalistinė danga leidžia itin paprastai prižiūrėti orkaitę.  

 • Electric hob
  Elektrinės viryklės

  Skirtingų modelių ir išvaizdos  rasite tokią, kokios jums reikia. Visas elektrines virykles vienija tai, kad jų keramikinį paviršių paprasta valyti ir visos jos turi karšto oro ventiliatorių.  Kai kurie modeliai yra su elektroniniu laikmačiu ir katalizine danga. Viryklės PlusSteam su keraminiu paviršiumi yra juodos arba nerūdyjančio plieno spalvos. 

 • Gas hob
  Dujinės viryklės

  Daugiau jokių kompromisų. Net jei gaminant pirmenybę teikiate dujoms, jums nereikia aukoti jūsų patiekalų traškumo ar skonio. Šiuose pažangiuose modeliuose yra elektronis ekranėlis, kaip ir laikmatis bei patiekalo gaminimo pabaigos programa. Šios kombinuotos viryklės yra baltos arba nerūdyjančio plieno spalvos.  

Kaip veikia PlusSteam“ (papildomo garo) funkcija? 

Trys geresnio kepimo žingsniai su „PlusSteam“

 • Asmuo pila vandenį į orkaitės ertmę
  1 žingsnis

  Į orkaitę įpilkite 100 ml vandens.

 • Daugiafunkcės orkaitės „PlusSteam“ mygtukas „PlusSteam“
  2 žingsnis

  Pasirinkite „PlusSteam“ programą ir paspauskite mygtuką.

 • „Electrolux“ orkaitėje kepama duona
  3 žingsnis

  Pakaitinkite penkias minutes ir pradėkite kepti.

Kad keptų geriau

Kepti namuose yra geriausia naudojant šiek tiek garų. Kepiniai geriau iškyla, jų plutelė būna traškesnė, o vidus puresnis. Mūsų orkaitėje „PlusSteam“ tinkamą kiekį garų savo kepiniui nustatysite vienu mygtuko palietimu. Trys paprasti žingsniai leis mėgautis geresniu maistu.

Džiovinti vaisiai ir daržovės

Pasigaminkite skanių ir sveikų užkandžių tiesiog namuose! Džiovinkite vaisius ir daržoves, kuriuose išlieka vitaminai, kaip sveikesnį pakaitalą traškučiams. Electrolux PlusSteam  orkaitėje jūs galite paprastai išdžiovinti ne tik slyvas ar abrikosus, bet ir burokėlius ar pipirus. Jūs galite reguliuoti džiovinimo lygį, taip išgaunant traškesnius ar sultingesnius džiovintus vaisius - tokius, kokius mėgstate labiausiai.

Kaip džiovinti vaisius ir daržoves?

Nuostabaus skonio konservuoti vaisiai ir marinuoti agurkai