AEG - Gilus prikaistuvis "WOK" - FUSION-WOK

„Nauji skoniai ir greitas gaminimas naudojant „Fusion Wok“. Lėtai virkite ir kepkite dideliame karštyje maišydami su visais kiniškos keptuvės privalumais, bet su modernios indukcinės technologijos greičiu, taupiu energijos vartojimu ir temperatūros kontrole. Atraminis žiedas suteikia galimybę taip pat ergonomiškai judėti kaip ir naudojant apvalią kinišką keptuvę ir jis puikiai tinka patiekalo pateikimui į stalą. Tik indukcinėms kaitlentėms. Su kiniška keptuve ir atraminiu žiedu. Matmenys: 34 cm skersmens“

Gaminio specifikacijos

Pagrindinės specifikacijos
  • Aukštis, mm: 80
  • Plotis, mm: 540
  • Gylis, mm: 340
  • Spalva: Chrominė
Gaminio dokumentai
Specifikacijos
Montavimas
  • Aukštis, mm: 80
  • Plotis, mm: 540
  • Gylis, mm: 340
  • Spalva: Chrominė
Kita
  • Gaminio numeris (PNC): 944 189 320

Atsiliepimai

Ką galvojate?

Padėkite tobulinti mūsų prietaisus

Jūsų nuomonė skatina mus nuolat tobulėti ir padeda kitiems klientams nuspręsti, kurį prietaisą pirkti. Norėdami palikti atsiliepimą, naudokite žvaigždutes.

Rašyti atsiliepimą

Sveikiname! Tai – Jūsų erdvė. Pateikite savo nuomonę. Kviečiame pasidalyti ir būti išgirstiems.

Pateikite atsiliepimą kaip svečias arba prisijunkite ir palikite atsiliepimą

Jis bus rodomas šalia Jūsų atsiliepimo

{{ props.errorNickname }}

Mums reikia Jūsų el. pašto adreso atsiliepimui patvirtinti

Vertingiausi vartotojų atsiliepimai yra tie, kuriuose didžiausias dėmesys yra skiriamas buities prietaiso kokybei, išvaizdai ir vertei. Dėl atsiliepimų, susijusių su paslauga, pristatymu ar prijungimu, susisiekite su klientų aptarnavimo tarnyba. Šios apžvalgos yra peržiūrimos prieš jas paskelbiant šioje svetainėje. Norėdami sužinoti apie tai daugiau, aplankykite mūsų Apžvalgos gairėse.

Jūs privalote sutikti su teisinėmis sąlygomis

Labai dėkojame už Jūsų atsiliepimą

Patikrinkite gautų laiškų dėžutę, ar gavote patvirtinimo el. pranešimą.

5
orestes.roura@gmail.com

pateikė Orestes pateikta 20 lapkričio 2018

Un diseño impecable y una calidad del acero indiscutible.

Skaityti daugiau

Ar apžvalga padėjo?

5
Excelente WOK para várias receitas!

pateikė João pateikta 27 birželio 2018

Para quem gosta de experimentar novas receitas, especialmente mais saudaveis o wok é essencial. o que gostei mais neste é o tamanho e o facto de ter um fundo concavo que permite cozinhar melhor os legumes e cogumelos. alem disso, se não quisermos nem precisamos usar a base porque não cai mesmo sem base. funciona em gás sem ficar com a superficie queimada.

Skaityti daugiau

Ar apžvalga padėjo?

Kiti gaminiai

Electrolux - Gilus prikaistuvis "WOK" - INFI-WOK
Keptuvė „Infinite Wok“

Su Infinite Wok indukcinės technologijos švara ir veiksmingos energijos sąnaudos perkeliamos į maisto gaminimą kiniškoje keptuvėje. Dėl sumanios atramos virtuvės šefas gali naudoti natūralius judesius maišymui, o indukcinė technologija kinišką keptuvę įkaitina greičiau nei įprastos dujos. Be to, ji puikiai atrodo.

Pagalba

Ar žinojote, kad kai kurias problemas galite išspręsti be specialisto pagalbos? Norėdami pradėti, apačioje pasirinkite problemą su kuria susidūrėte.

Peržiūrėkite visą paieškos rezultatus mūsų palaikymo puslapyje
tools-circle-electrolux

Susidūrėte su problemomis?

Skaitykite pagalbinius straipsnius ir susisiekite su mumis norėdami greitai ir efektyviai išspręsti iškilusias problemas.

warranty-electrolux

Garantija

Sveikiname Jus įsigijus „Electrolux“ prietaisą

speech-bubbles-circle-electrolux

Susisiekite

Norėdami užsisakyti mūsų paslaugas arba gauti atsakymus į visus Jus dominančius klausimus, susisiekite su mumis telefonu arba elektroniniu paštu.

Naudokitės dar paprasčiau

Registruokite savo Electrolux prietaisą, o mes pagal jūsų pateiktą informaciją suteiksime jums prieigą prie vartotojo vadovų, informacijos apie pirkimą, garantiją bei užsakytas paslaugas - viskas po ranka. Sužinokite daugiau apie savo prietaisą prenumeruodami mūsų mokomuosius gidus, kuriuos atsiųsime tiesiai į jūsų el. pašto dėžutę.

Registruoti prietaisą