Produkto aprašymas

Maxisense® Plancha grilis.Matmenys: Plotis- 484 mm, gylis- 235 mm.

*Tikroji produkto išvaizda gali skirtis nuo esančios nuotraukose ir vaizdo įrašuose.

Pagrindiniai privalumai

AEG - Grilis Plancha - MAXI-GRILL

„Mėgaukitės lauko grilio teikiamu skoniu visais metų laikais, naudodami grilį „Maxi Sense Plancha Grill“. Tiksli indukcinio įkaitinimo kontrolė suteikia galimybę tobulai iškepti kepsnius, tinkamai traškius šparagus ir eskalopus su nuostabiai traškia plutele ir minkštu vidumi. Sujungimo funkcija apima dvi kaitvietes, todėl ant grotelių grublėto bei plokščio paviršiaus galite kepti didesnius patiekalus. Storas aliuminio pagrindas. Neprisvylantis ir lengvai valomas paviršius. Galima naudoti orkaitėje iki 200 °C temperatūroje. Tik indukcinėms kaitlentėms. Matmenys: 51 x 25 cm“

Kokie pagrindiniai „Infinite Chef“ indų privalumai?

Stilinga ir ilgaamžė virtuvės indų kolekcija su veidrodine nerūdijančiojo plieno danga bei daugiasluoksne konstrukcija, pagaminta išskirtinai tik iš aukščiausios kokybės medžiagų, pelniusi prestižinį „Green Product award“ apdovanojimą. Šiuos premium kokybės indus įvertino ir pamėgo profesionalūs virtuvės šefai, todėl kiekvienam gaminimo būdui sukurta kažkas unikalaus. Puodai idealiems makaronams „spaghetti al dente“, kūginis troškintuvas traškių daržovių kepimui ar unikalios keptuvės sultingiems kepsniams - „Infinite Chef“ kolekcijoje rasite viską, ko tik gali prireikti šiuolaikinėje virtuvėje.

Pagalba

Ar žinojote, kad kai kurias problemas galite išspręsti be specialisto pagalbos? Norėdami pradėti, apačioje pasirinkite problemą su kuria susidūrėte.