Produkto aprašymas

WOK rinkinys

*Tikroji produkto išvaizda gali skirtis nuo esančios nuotraukose ir vaizdo įrašuose.

Pagrindiniai privalumai

AEG - Gilus prikaistuvis "WOK" - FUSION-WOK

Skrudinkite greitai ir tiksliai

Su „Fusion Wok“ greitai pagaminsite naujų skonių patiekalų. Lėtai virkite arba skrudinkite pasitelkę modernios indukcinės technologijos veiksmingumą ir temperatūros kontrolę. Tik indukcinėms kaitlentėms. Kartu tiekiama WOK keptuvė ir jos stovelis. Matmenys: 34 cm skersmuo.

Kokie pagrindiniai „Infinite Chef“ indų privalumai?

Stilinga ir ilgaamžė virtuvės indų kolekcija su veidrodine nerūdijančiojo plieno danga bei daugiasluoksne konstrukcija, pagaminta išskirtinai tik iš aukščiausios kokybės medžiagų, pelniusi prestižinį „Green Product award“ apdovanojimą. Šiuos premium kokybės indus įvertino ir pamėgo profesionalūs virtuvės šefai, todėl kiekvienam gaminimo būdui sukurta kažkas unikalaus. Puodai idealiems makaronams „spaghetti al dente“, kūginis troškintuvas traškių daržovių kepimui ar unikalios keptuvės sultingiems kepsniams - „Infinite Chef“ kolekcijoje rasite viską, ko tik gali prireikti šiuolaikinėje virtuvėje.

Pagalba

Ar žinojote, kad kai kurias problemas galite išspręsti be specialisto pagalbos? Norėdami pradėti, apačioje pasirinkite problemą su kuria susidūrėte.