Produkto aprašymas

Vos kelios pasiruošimo sekundės ir rankinis drabužių garintuvas lengvai išlygins ir atšviežins Jūsų drabužius. „Refine 600“ rankinis drabužių garintuvas yra nedidelis ir jį lengvą naudoti ten, kur Jums reikia pasirūpinti savo drabužių išvaizda.

*Tikroji produkto išvaizda gali skirtis nuo esančios nuotraukose ir vaizdo įrašuose.

Pagrindiniai privalumai

Pamirškite lyginimo lentas.

Su „Refine 600“ rankiniu drabužių garintuvu galite lyginti drabužius tiesiog pakabintus ant pakabos. Vos 20 sekundžių - tik tiek reikia laiko, kad būtų paruoštas nepertraukiamas ir pakankamai galingas garas, kad atšviežintų ir išlygintų bet kurį drabužį.

Atnaujina Jūsų drabužius ir pašalina iki 99,9 %* bakterijų.

Nėra laiko išskalbti mėgstamus drabužius? „Refine 600“ rankinis drabužių garintuvas ne tik išlygina, bet tuo pačiu atšviežina juos. Garas prasiskverbia giliai į audinį ir pašalina iki 99,9 %* bakterijų.

*Testas atliktas SGS remiantis Kinijos drabužių garintuvų standartu QB/T 5200-2017 gegužės mėn. 2020 m. tokių tipų bakterijų aptikimui kaip, Escherichia coli (CICC® 10389™), Staphylococcus aureus subsp. aureus (ATCC® 6538™) ir Candida albicans (CICC® 1965™) garinant 3 minutes garo temperatūrai esant daugiau nei 140° C*.

Išimama vandens talpa.

Kad gyvenimas būtų iš tiesų paprastas, „Refine 600“ rankiniame drabužių garintuve integruota išimama vandens talpa. Lengvai išėmus, pripildykite ją prie artimiausio vandens šaltinio ir paprastai įstatykite ją į vietą.

Judėjimo laisvumas.

Jūsų elektros šaltinis yra toli ir Jums reikia pasiekti aukštai esamus paviršius? Net 3 metrų ilgio „Refine 600“ rankinio drabužių garintuvo laidas užtikrins, kad be vargo išlygintumėte ir atšviežintumėte sunkiai pasiekiamus audinius.

Naudingi priedai: šepetys ir karščiui atspari pirštinė.

Kiekvienas „Refine 600“ drabužių garintuvas komplektuojamas su specialiai sukurtu šepečiu, kuris padeda garui prasiskverbti į storus audinius, pvz. džinso audinį. Be to, karščiui atspari pirštinė apsaugos Jūsų rankas nuo karšto garo.

Pagalba

Ar žinojote, kad kai kurias problemas galite išspręsti be specialisto pagalbos? Norėdami pradėti, apačioje pasirinkite problemą su kuria susidūrėte.

Ar jau turite šį gaminį?

Užsiregistruokite „MyElectrolux“ ir vienoje vietoje raskite viską, ko reikia.

  • Sklandesnis aptarnavimas ir palaikymas
  • Sparti prieiga prie instrukcijų ir naudojimo vadovų
  • Specialūs pasiūlymai ir nuolaidos
Prisijunkite prie „MyElectrolux“ Pagalba
woman on couch with mobile phone