E7HS1-6OW

„Refine 700" rankinis drabužių garintuvas

Produkto aprašymas
Turime sandėlyje
€69
hidden
Įsk. PVM
Įdėti į krepšelį
Parinktys, kad pirkimo procesas būtų dar lengvesnis
SpalvaBalta organika
Galia, W1600
Pado tipasGlissiumTM Ceramic 30
Pado padengimasKeraminis
NukalkinimasNėra
Savaiminis išsivalymasNėra
Vertikali sistemaYra
Vandens talpa, l100
Produkto aprašymas
Dėl lengvo nustatymo, Refine 700 paruoštas naudoti per kelias sekundes. Tiesiog paimkite, pasirinkite vieną iš dviejų garų nustatymų ir naudokite, kai reikia išlyginti ar atnaujinti aprangą. Nereikia lyginimo lentos, galite garinti tiesiai ant pakabo.
Electrolux - Drabužių garintuvas - E7HS1-6OW
Raukšlės išlyginamos akimirksniu.

Pasirinkite didelį arba mažą garų funkcijos intensyvumą kartu su šildomu lyginimo pagrindu, kad lyginant garai efektyviai įsiskverbtų net į tankius audinius. Naudodami dvi skirtingas garų funkcijas, galite greitai išlyginti drabužius arba juos atšviežinti.

Electrolux - Drabužių garintuvas - E7HS1-6OW
Pašalina iki 99,99 % bakterijų.

Atšviežinkite rūbus prieš vakarienę po darbo arba suteikite gyvybingumo seniai dėvėtiems apdarams. Lygindami garais greitai ir paprastai suteikite gyvybingumo rūbams tarp skalbimų.

*2020 m. rugsėjį testavo įmonė SGS pagal drabužių garintuvų Kinijos standartą QB/T 5200-2017, siekiant pašalinti Escherichia coli (CICC® 10389™), Staphylococcus aureus subsp. aureus (ATCC® 6538™) ir Candida albicans (CICC® 1965™) bakterijas per 1 min. garinimo daugiau kaip 120 °C temperatūroje.
Electrolux - Drabužių garintuvas - E7HS1-6OW
Paprastas lyginimas garais be jokių pastangų.

Lyginimo padas užtikrina švelnią ir efektyvią drabužių priežiūrą. Išmanaus dizaino ir „GLISSIUM™“ keramikos lyginimo padas užtikrina, kad drabužių nesugadins jokie aštrūs kraštai. Lyginti garais bus dar paprasčiau, jei naudosite garinimo užraktą, kad mažiau pavargtų rankos.

Electrolux - Drabužių garintuvas - E7HS1-6OW
Nuimama vandens talpykla.

Kad gyvenimas būtų dar paprastesnis, „Refine 700“ rankiniame drabužių garintuve yra nuimama vandens talpykla. Tai reiškia, kad galite tiesiog ją nuimti, papildyti vandens iš čiaupo ir vėl uždėti talpyklą.

Electrolux - Drabužių garintuvas - E7HS1-6OW
Priedai geresnei priežiūrai.

Specialiai sukurti priedai užtikrins lengvą tankių audinių lyginimą garais ir apsaugos drabužių komponentus, pavyzdžiui, perlus ar žvynų formos blizgučius. Dvejopo funkcionavimo pirštinė ir maišelis apsaugos rankas nuo karštų garų ir leis laikyti garintuvą saugiai.

woman on couch with mobile phone
Ar jau turite šį gaminį?

Užsiregistruokite „MyElectrolux“ ir vienoje vietoje raskite viską, ko reikia.

  • Sklandesnis aptarnavimas ir palaikymas
  • Sparti prieiga prie instrukcijų ir naudojimo vadovų
  • Specialūs pasiūlymai ir nuolaidos