E7US1-4MN

Delicate 7000 rankinis drabužių garintuvas

Produkto aprašymas
Turime sandėlyje
€149
hidden
Įsk. PVM
Įdėti į krepšelį
Parinktys, kad pirkimo procesas būtų dar lengvesnis
SpalvaMėlyna
Galia, W1800
Pado tipasResilium
Pado padengimasKeraminis
NukalkinimasYra
Savaiminis išsivalymasNėra
Vertikali sistemaYra
Vandens talpa, l2.5
Produkto aprašymas
Lyginimo lenta padeda sumažinti skalbinių susiglamžymą. Integruotą ir reguliuojamą lyginimo lentą galima užfiksuoti horizontalioje ir vertikalioje padėtyse, todėl pasirūpinti dar geresne skalbinių priežiūra bus paprasčiau.
SU LANKSČIU ANTGALIU IR GARINIMO PADU SKALBINIUS GARINTI PAPRASTA

Su patvariu antgaliu ir garinimo padu „Glissium™“ skalbinius išgarinsite be jokių problemų. Įbrėžimams atsparus, lengvai slystančio paviršiaus padas užtikrina patogų ir optimalų garinimą.

GARAI PAŠALINA 99,99 % BAKTERIJŲ*

Garai ne tik pašalina skalbinių susiglamžymus, bet ir atgaivina bei išvalo – per 1 minutę pašalina 99,99 % bakterijų. Dabar, naudodamiesi garų funkcija, skalbti galite rečiau, kad tausotumėte audinius ir aplinką.

*2021 m. lapkritį pagal Kinijos drabužių garintuvų standarto QB/T 5200-2017 nuostatas atliktu SGS bandymu nustatytas žarninių lazdelių (CICC® 10389™), auksinio stafilokoko (ATCC® 6538™) ir baltojo balkšvagrybio (CICC® 1965™) bakterijų sunaikinimas per 1 min., garinant aukštesnėje nei 95° C temp.
ŠEŠI GARŲ NUSTATYMAI UŽTIKRINA TIKSLINGĄ SKALBINIŲ PRIEŽIŪRĄ

Su šešiais garų nustatymais ir „Eco“ funkcija jūsų skalbiniais visada bus tinkamai pasirūpinta. Nuo medvilnės iki akrilo – visiems audiniams galite pasirinkti atitinkamą jautrumo lygį, kad išvalytumėte veiksmingai ir saugiai.

DIDESNIS VANDENS INDAS – DAUGIAU GARŲ

Su padidintu vandens indu skalbinius galėsite garinti dar ilgiau. 2,5 l talpa užtikrina ilgesnį garinimo laiką ir papildymą be rūpesčių. Nuimamą vandens talpą lengva naudoti (skirtingai nei fiksuotą).

woman on couch with mobile phone
Ar jau turite šį gaminį?

Užsiregistruokite „MyElectrolux“ ir vienoje vietoje raskite viską, ko reikia.

  • Sklandesnis aptarnavimas ir palaikymas
  • Sparti prieiga prie instrukcijų ir naudojimo vadovų
  • Specialūs pasiūlymai ir nuolaidos