Produkto aprašymas

Gariniu lygintuvu „Refine 600“ drabužius galite išlyginti greitai ir lengvai. Tolygiai paskirstomi garai, o pado indikatorius informuoja, kada lygintuvas karštas.

*Tikroji produkto išvaizda gali skirtis nuo esančios nuotraukose ir vaizdo įrašuose.

Pagrindiniai privalumai

Greitas ir galingas.

Džiaukitės puikiais lyginimo rezultatais dėl puikiai subalansuoto karščio, garų ir spaudimo. Spartus įkaitimas ir tolygus garų paskirstymas reiškia, kad drabužius galima pradėti lyginti per 30 sekundžių.

Įbrėžimams atsparus padas „GLISSIUM™ 175“.

Padas „GLISSIUM™ 175“ yra atsparus įbrėžimams, turi daug skylių garams tolygiai paskirstyti ir lengvai slysta drabužiais.

Temperatūros jutiklis.

Žinokite, kada lygintuvą saugu padėti į laikymo vietą. Lygintuvo priekyje esantis pado jutiklis nustato, kada padas yra karštas.

Apsaugos nuo lašėjimo sistema.

Minimali vandens dėmių ant drabužių rizika. Lygintuvo viduje esanti bimetalinė apsaugos nuo lašėjimo sistema neleidžia vandeniui patekti į garų kamerą, kai temperatūra per žema.

Automatinio išsivalymo funkcija.

Rūpinkitės lygintuvu taip pat, kaip rūpinatės drabužiais – neleiskite susikaupti nepageidaujamoms kalkėms. Naudojant nukalkinimo tirpalą „FlushClean“ kalkes galima lengvai pašalinti praskalaujant sistemą vandeniu.

Pagalba

Ar žinojote, kad kai kurias problemas galite išspręsti be specialisto pagalbos? Norėdami pradėti, apačioje pasirinkite problemą su kuria susidūrėte.

Ar jau turite šį gaminį?

Užsiregistruokite „MyElectrolux“ ir vienoje vietoje raskite viską, ko reikia.

  • Sklandesnis aptarnavimas ir palaikymas
  • Sparti prieiga prie instrukcijų ir naudojimo vadovų
  • Specialūs pasiūlymai ir nuolaidos
Prisijunkite prie „MyElectrolux“ Pagalba
woman on couch with mobile phone